Dali by ste si na dvere dekorácie?
Sú takéto "venčeky" podľa vás ok? Inšpirácie na inú jarnú výzdobu dverí sú viac než vítané ❤️
Stručné zhrnutie
- Viacerí diskutujúci by si takéto jednoduché, minimalistické vence dali na dvere a pochválili prvý aj druhý návrh.
- Mnoho komentárov označilo vence za nedokončené a navrhlo pridanie väčších kvetov, stužky, sušenej trávy alebo dokončenie okolo celého kruhu.
- Menšina považovala vence za nevhodné (komentáre „nie“, „na hrob“, „príliš holé“), a jedna používateľka uviedla, že kruh pochádza z Tedi (2.55€; dva rozmery, tri farby).
Najčastejšie otázky
Q: Dali by ste si takéto vence na dvere?
A: Viacerí diskutujúci uviedli, že by si takéto jednoduché, minimalistické vence na dvere dali; niektorí však povedali „nie“ a považujú ich za príliš holé.
Q: Ako vence vylepšiť alebo dokončiť?
A: Používatelia navrhovali pridať väčšie kvety, stužku, sušenú trávu, obtočiť špagátom okolo kruhu alebo dotvoriť kvetmi okolo celého kruhu.
Q: Je vhodné dávať na výrobky cenovku alebo ich predávať?
A: Jeden diskutujúci navrhol dať cenovku dole a skôr ponúkať ako vlastnoručne vyrobený darček (napr. pre učiteľku), iný spomenul trh Sashe ako miesto inšpirácie a predaja.
Q: Odkiaľ pochádza kruh a koľko stojí?
A: Autorka uviedla, že kruh je z Tedi, majú ho v dvoch veľkostiach a troch farbách, a konkrétny kus stál 2.55€.
Q: Vyzerajú takéto vence ako na hrob?
A: Jeden komentár explicitne povedal, že vencel vyzerá „ako na hrob“, zatiaľ čo viacerí iní diskutujúci považovali dizajn za vkusný a minimalizmus ocenili.
Q: Aký štýl vence ľudia preferujú?
A: Niektorí preferujú minimalistické, asymetrické a neprepchané vence; iní preferujú bohaté, veľké a výrazné vence.
Závery z diskusie
Zhoda
- Mnohí diskutujúci ocenili nápad a podporili autorku/dieťa, aby pokračovalo v tvorbe.
- Všeobecná rada bola doplniť a doladiť detaily (väčšie kvety, stužka, dokončenie okolo kruhu, sušená tráva).
- Viacerí preferujú minimalistický a asymetrický štýl pred veľmi prezdobenými venčekmi.
Sporné názory
- Niektorí považujú vence za pekné a vhodné na dvere, zatiaľ čo iní ich považujú za nedokončené alebo nevhodné (vrátane komentára, že vyzerajú „ako na hrob“).
- Niektorí odporúčali nepredávať s cenovkou a ponechať to ako vlastnoručný darček, iní spomenuli možnosť predaja/inšpirácie cez Sashe.
- Jeden používateľ poukázal na rušivý prvok v podobe čierneho kruhu, zatiaľ čo iní to nevnímali negatívne.
Otvorené otázky
- Plánuje autorka venčeky reálne predávať alebo ich rozdávať ako darčeky?
- Aká by mala byť konečná podoba (konkrétne materiály a množstvo kvetov) pred prípadným predajom?
- Ako najlepšie zakryť alebo upraviť železný kruh esteticky?
- Aká by mala byť cenotvorba za hotový venček, ak sa bude predávať?
Spomenuté značky a firmy
Tedi, sashe, Pinterest
Spomenuté produkty a metódy
kruh z Tedi (2.55€), železný kruh, stužka, špagát, jutovina, sušená tráva, väčšie kvety, polkruh, asymetrické usporiadanie, obtočiť špagátom, dotvoriť okolo celého kruhu, cenovka
Miesta a osoby
Slovensko
To prvé vyzerá, že "začala som si robiť venček na dvere, ale už sa mi nechce pokračovať". 😂
Mne sa páči ten druhý. Náhodou chválim že sú také iné, nemám rada také obrovské, plné kvetov. Taký minimalizmus
Za mňa úžasné, ja presne takéto jednoduché, čisté vzhľady dekorácií milujem 😍
Ďakujem všetkým za postrehy, aby ste mali kontext-dieťa začína experimentovať s kreatívnymi počinmi, a keďže by výtvory perspektívne chcelo rozdávať okoliu pre radosť, zaujímal ma nestranný názor. Ja som skôr minimalista, ale je mi jasné, že 100 ľudí, 100 chutí, a teda skúsim veci jemne korigovať tak, aby nikto nemusel byť sklamaný 🙂
Zalezi aj od dvery. Nie na vsetkych by to pristalo ale urcite ano. Mne sa to paci. Decentne, jemne, krasne kvietky.
Mne sa páči ten prvý ako nápad, ale bol by krajší bohatší. Páčia sa mi také asymetrické a neprepchané 🙂
Za mňa pekné, niekto má rád jednoduché čisté dekorácie, niekto zas bohato zdobené veľké venčeky 🙂
Na začiatok veľmi pekne, len treba trochu dokončiť, dotvoriť, napr. okolo celého kruhu a tenkú stužku, a to druhé - trochu usporiadať, aby to nevyzeralo také roztrasené. Fakt doladiť detaily, nechýba veľa.
Na Pintereste nájdete mrte inšpirácie, čo sa bude páčiť, trochu použite.
Na začiatočníka 👍 a hlavne keď chce urobiť radosť iným ľuďom darčekom v prírodnom štýle je to super počin.
Mne tie vsetky venceky pripadaju ako na hrob..... Ok, viem, ze na Slovensku je to "moderne", a chapem to, ak by som mala byt 3 roky po narodeni dietata doma, tiez by som nevedela, kam z konopi.....
Odkazujem dcere,ze ma cit pre farby a rozlozenie,len tak dalej. Nieco tomu ale este chyba, nejaky detail, co bude jej "dizajnovym podpisom", co to cele zkompletizuje a ozivi. Ale to pride pistupne,len nech dalej tvori 🙂





Môj vkus to teda vôbec nie je