icon

Sušička prádla v malej kúpeľni: Hrozia plesne?

Včera o 08:00

Caute ludia, idem si po radu. Bývame v 2 izbaku, prádlo sušim na sušiaku v spálni a v zime mame obrovsky problem s vlhkostou na oknach. Rozmyslam nad susickou, ale zmestí sa mi jedine do kupelky, ktora nema okno len ten klasicky panelákovy vetrak. Netvorí sa z tej susicky v malej kupelni extra vlhko a pleseň? Lebo niekto mi hovoril ze kondenzacna susička vyhrieva vzduch. Dikes za skusenosti.

anonym_d488be
Včera o 08:04

ziadna plesen, ani vlhko, tiez mame kupelnu bez okna

anonym_f49499
Včera o 08:05

@anonym_autor nejaké teplo produkuje, ale určite je to lepšie, ako sušiť v spálni a mať plesne v spálni

anonym_c45ca2
Včera o 08:07

mali sme v kúpelni bez okna, nechávala som otvorené dvere, lebo z nej bolo teplo. plesne neboli.

avatar
denisa_deniska
Včera o 08:08

my máme sušičku v technickej miestnosti, bez okna, síce poväčšine otvorené dvere do garáže, ale vlhko určite nie, iba dosť teplo tam bolo..

avatar
veselo_neveselo
Včera o 08:21

Vlhko nerobi, iba teplo. Bude to lepsie nez susit na susiaku.

avatar
rachel36a
Včera o 08:32

Sušička nerobí vlhkosť, prave naopak, teplo spôsobuje suchý vzduch

avatar
vikusjk
Včera o 09:03

@anonym_autor susicka ti zmeni zivot, moja prave vcera po necelych siedmych rokoch odisla, hned som kupila novu, zajtra mi ju dovzeu. Mam malu kupelnu, tak musim hladat uzku (hlboku len do 50cm cca), teraz k znackam ako Beko, Candy (taku som mala), Hoover pribudla aj Whirpool. Pred 7.rokmi ked som kupovala, tieto uzke modely ine ako Beko a Candy velmi neboli. Tak uvidime. Kazdopadne odporucam vsetkymi desiatimi ;)

avatar
martinmmartin
Včera o 09:12

potrebujes k tomu dehumidifier (odvlhcovac) do tej miestnosti a mas po probleme za par supov. Taky co nemusis vylievat ale pripojis hadicu k odtoku

avatar
euka210
Včera o 09:30

@anonym_autor je z nej teplo, ale vlhko nie, ved voda ide do nadobky.

anonym_920be9
Včera o 09:38

ja mám sušičku v skrini, žiadna vlhkosť.

avatar
natalka13
Včera o 09:43

kondenzacne susicky uz vlhko a teplo neprodukuju.

avatar
elanor
Včera o 09:53

my sme inam susicku nenarvali, iba do obyvacky. Stala sa sucastou sustavy polic. Ani vlhko, ani plesen.

avatar
doriiis
Včera o 10:24

Je oveľa pravdepodobnejšie, že vzniknú plesne z vlhkosti pri sušeni prádla alebo sprchovaní sa ako zo sušičky.