• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pribrali ste po ukončení dojčenia?

28. novembra 2015 
ja este stale kojim a schudla som velmi,teraz mam menej ako som mala pred tehotenstvom a je to velmi vidiet a nevyzera to velmi dobre, pritom stale jem a hlavne vela sladkosti,tak ja sa spolieham na to,ze sa to zmeni ked prestanem kojit a dostanem sa aspon na moju povodnu vahu 49kg :slight_smile:
20. mar 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pribrala, ked som prestala plne dojcit.
23. mar 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pribrala jak hoveddo.....vazim teraz takmer tolko ako ked som isla rodit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no hruuuuuuza. A kojila som ju rok. Nekojim uz mesiac a nevidim ziadnu zmenu... proste od porodu len kysnem a kysnem a kysnem...bez ohladu na dojcenie....JUJ mam take nervy
23. mar 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som som všetky kilá nechala v pôrodnici. Kojila som 2,5 roka -stále tá istá váha.Keď som prestala kojiť za mesiac som nabrala 3 kg.Odvtedy nič. Ani hore ani dole :unamused:
25. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kojila som 6m po dokojeni dolu 15kg.
26. mar 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez pribrala po kojeni nie vela 3 kg ale nejdu ani zaboha dole :angry:
26. mar 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som pribrala :rolling_eyes: .ked som kojila mala som 57kg,asi 2r po kojeni som mala 72kg :astonished: .minuly rok som schudla na 65.Za prve mesiace tohto roku som uz pribrala 2kg.otras :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. mar 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa snazim pribrat stale, ale nedari sa, mozno mam dar nejakej stabilenj vahy, ale niekedy by som brala aspon to kilecko naviac, mam 52, moja stabilna a vdaka za nu, nakolko po porode som schudla az na 48,5 a z toho som bola velmi nestastna... bleda a chuda, no fuj a pritom som bola vzdy v pohode, ziadne stresy, sranda, co? :grinning:
26. mar 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po ukončení dojčenia som stratila asi 10-13 kil bez mojho pričinenia. na cvičenie doma som lenivá. a neviem ich pribrať naspäť. :slight_smile:
26. mar 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som tiež po čas kojenia neschudla ani deko zostalo mi 7 kg tak som zvedava ked ukončim kojenie či pojde
hore vaha:confounded: a alebo dole.... :sweat_smile:
19. jún 2013 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U mna to bolo opacne. Pocas kojenia som iba chudla a nie a nie pribrat .. Po ukonceni dojcenia, som sa dostala, uz na svoju povodnu vahu..cize neake 2 kilecka hore..co som bola rada
19. jún 2013 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počas kojenia 18 mes som schudla celých 28kg ktoré som prebrala počas teho. Plus navyše 2 kg. Čiže so bola MINUS 30 kg.
Po skončení som prebrala naspäť 10 kg. A drží sa to. :confused:
Ostatne Kamosky v okoli tiež prebrali po skončení kojenia.
30. jún 2013 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nastastie po dokonceni dojcenia nepribrala. ale pri dvoch malych detoch sa to ani neda. som od rana do vecera na nohach...
30. jún 2013 o 14:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pribrala teraz za mesiac 4 kg :angry: :angry: :angry: dufam že už sa to zastavi lebo ma porazi .POčas kojenia som schudla pekne a nemohla som pribrat ale teraz už mam akurat vahu 162/53kg .
7. sep 2014 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.
ale výhod aje že po skončení dojčenia môžete začať naplno cvičiť a aj zmeniť si stravu :slight_smile: http://akoapreco.com/je-chudnutie-pri-dojceni-bezpecne/
28. nov 2015 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok