Som vegánka a mám málo mliečka

petra8786
8. feb 2013

Ahoj,som veganka od 11tich rokov,jem len ovocie zeleninu,sem tam ale niesom uplna veganka teda nie vždy mam aj dni ,ked si dam nejaky mliecny vyrobok,prevazne ovči ten je zdravši,a sem tam nejaka rybka,raz za mesiac dva,hlavne teda počas tehotenstva som ich pojedla dost 🙂 teraz kojim,doteraz som mala mliecka az az..teraz ma maly 4 mesiace,a zda sa mi ho pomenej...asi mu nestači a prikrmovat nechcem... mate tuniektora s takouto stravou skusenosti a nejake rady na spustenie mliečka nieco z veganskej stravy?? 🙂 dakujem

petra8786
autor
8. feb 2013

@paula_1 antikoncepciu neberiem...a co sa tyka kojenia v noci si on vobec ani nepyta hmm spi aj 7 hodin v kuse....nie je to zlee ??

paula_1
9. feb 2013

@petra8786 to nevadi. mne moj maly ked mal dva mesiace prespal celu noc. asi mesiac tak spaval. hlavne aby cez den dost pil

eveenka
9. feb 2013

@petra8786 zle to urcite nie je, ale nocne kojenie najviac podporuje kojenie, mozem potvrdit na vlastnej skusenosti. Ked si mala v noci vypytala aj 4-5 krat, sice rano boli prsa ako vyzmykane citrony ale postupne sa zasa cez den naliali a vecer pred nocnym spanim som mala prsa takmer na prasknutie....co by som odporucila spinkanie v jednej posteli a dietatko sa peisaje aj take v polospanku, ak mas plne prsia moc v noci tak ja som si malu vzdy v polospanku vzala k sebe nakojila a mala spala dalej 🙂