UniCredit bank bankomat - Levice

bubuliatkova
18. feb 2022

Ahojte, kam sa presťahoval bankomat UniCredit bank?
S prekvapením som zistila, že pri hoteli Atom zostala prázdna stena.
PS Nie som z Levíc.

sissy27
18. feb 2022

@bubuliatkova neviem kam sa presťahoval tento konkrétny bankomat, ale ak si otvoríš stránku alebo appku unicredit banky, tak tam máš pekne zoznam bankomatov po celom slovensku...

lianka0108
18. feb 2022

@bubuliatkova je na pesej zone,kedysi tam bolo sklo porcelan,a bankomat je asi aj v diturke niesom si ist ale.

lopka1313
18. feb 2022

Inak ak mas unicredit, splnas podmienky na ucet zdarma (ja mam 400 eur mesacne prijem elektronicky), tak vyberat vies kdekolvek bez poplatku. Ja mam unicredit uz viac ako 6 rokov a v unicredite som vyberala asi raz :D

brunka84
18. feb 2022

@lopka1313 presne tak vyber z hociktorej bankomatu je zadarmo

bubuliatkova
autor
18. feb 2022

@lopka1313 Nie, ja mám Fio a ostatné banky nepovoľujú výber hotovosti, aký potrebujem.
Kedysi bol pri CCC v Diturii, nedávno sa presťahoval von k hotelu Atóm, kde bola pobočka banky.
Včera som zistila, že budova je na prenájom a bankomat zmizol.

bubuliatkova
autor
18. feb 2022

@sissy27 Nemám appku, nakoľko nemám účet v UniCredit banke...
Len výber hotovosti realizujem cez ich bankomaty.

sissy27
18. feb 2022

@bubuliatkova ale internet máš, takže keď si otvoríš stránku unicredit bank, tak tam ten zoznam bankomatov nájdeš tiež, prípadne google maps vie byť tiež nápomocný...

caroline_
18. feb 2022

@bubuliatkova bankomat je hned vedla banky,a ta banka je ked ides smerom akokeby z textile housu,prejdes cez cestu a hned na zaciatku pesej zony,napravo na rohu,predtym davnejsie tam bola otp banka.

bubuliatkova
autor
18. feb 2022

@caroline_ Ďakujem za odpoveď a tému mažem.