Skúsenosti s liekom Imunor

lubinka9
19. dec 2010

10 mesacnemu synovi predpisala imunologicka na zlepsenie imunity Imunor. V pribalovom letaku je pisane, ze jeho ucinnost a znasanlivost nebola u deti overena!?
Ake su vase skusenosti s uzivanim u vasich deti v priblizne rovnakom veku? Zaznamenali ste pozitivny ucinok? Po akom case? Ake ine lieky na podporu imunity mate vyskusane/overene?

Pride mi to ako robit z mojho syna pokusneho kralika 😕 Dat mu to vypit, sledovat ho tyzden a potom reakciu nahlasit lekarke. Statistika ucinnosti/neziaducich ucinkov robena testovanim na detoch za behu? 😕
Uz len to, ze je pripraveny z homogenizatu bielych krviniek bravcovej krvi u mna vyvolava nedoveru. (Akoze ludske biele krvinky sa skoro nelisia od prasacich tak podme to vyrabat z prasacich, je to lacnejsie??) 😖

akika722
19. dec 2010

od akeho veku to je?na imunitu su aj probiotika dopfilus a teraz su aj marťankovia,ale od roka,no tvoj ma 10m 😒
moj berie imonuglukan ale mylsim že to je pre staršie deti
pravdu povediac mala by som obavy mu niečo take davať

magimary
19. dec 2010

pamätám si, že som pristupovala k tomuto lieku s rovnakou nedôverou, ako Ty, keď ho dostal najstarší syn prvý krát,
dokonca sme mu hovorili "svinský" liek 😅 🤐 😉 ,
ale napokon sme akosi prekonali ten "odpor" (?) a liek sme podávali...
najstarší syn ho dostal asi ako dvojročný a mladší o rok neskôr tiež tak (čiže neboli až taký malí, ako Tvoj Drobec),
staršiemu zabral, ale užíval ho cca dva roky (podľa presnej schémy s prestávkami)-no ťažko povedať, či to bolo len vďaka lieku, alebo aj vekom 😕
mladšiemu nezabral až tak, ako očakávala imunologička, tak jemu potom po cca roku nasadila niekoľko dávok Isoprinosin-u (o.i. dosť silné virostatikum) a tiež sa z toho potom nejako "vylízal"...ale tiež tam už mohlo nastúpiť aj vekové hľadisko, ťažko povedať...
no a keď už boli moji "veľkáči" ako-tak za vodou (mali obaja cca 5-6 rokov), keď už konečne neboli nonstop chorí so zlými výsledkami imunity, tak zase to chytilo mňa a aj mňa táto naša imunologička liečila Imunorom (jedna séria) a myslím, že mne zabral úplne super, imunita sa pozbierala a odvtedy som relat. fit (sem-tam nádcha).

neviem, či som Ti pomohla, ale záver je taký, že si myslím, že Imunor má predsa len celkom fajn účinky 😉 , neviem však ako je to v takomto ranom veku 😕 😒

danka.k
19. dec 2010

moj maly to uzival od cca 4 mesiaca a musim povedat ze mu pomohol 😉 😉 😉 poklopem si vobec nebyva chory a to uz ide mat tri roky.

kvojtanikova
16. mar 2011

ahojte ja sa chcem spytat - mne lekarka dala imunor ale v lekarni ma neupozornili ze sa dava do chladnicky - mala som ho cele poobedie aj noc pri izbovej teplote. Je to este ucinne ci to mozem rovno vyhodit?

gajdosovam
13. máj 2013

@akika722 ja imunor beriem uz dlhe roky a som spokojna akurat ho nasadili dcere skoro 3ročnej lebo ma rok gynekologicke zapaly, z infekcie do infekcie, ma atopicky ekzem a po chorobe stale kasle tak ma k imunoru sirup aerius a kvapky do nosa antihystaminikum..... verim ze imunor jej pomoze berie sa v tyzdennych intervaloch a potom v dvojtyzdennych a prestavka neberie sa v kuse .... Martankov si citala zlozenie? Prestala som ich kupovat, ucinnost ziadna. Imunoglokan mal iba docasny ucinok.

helka25
5. nov 2013

ahojte, ja som bola dnes u aler. na vyšetrenie s 4 ročnou dcérou a predpísali nám tiež imunor, tak sa chcem spýtať, ako ste s ním skokojní?..

janka2501
6. nov 2013

@helka25
ahoj, moje obe dceri mali imunor, ta mladsia ho ma este teraz, ma dost oslabenu imunitu a celkovo nam pomaha, dokonca k tomu mame este liek na silnu astmu, a pomaha jej to .. 🙂

kacena1159
6. nov 2013

moja malá mala imunor ako 6 alebo 7 mesačná a tiež môžem povedať, že jej pomohol :D netreba zasa až tak prhnane študovať príbalové letáky :D :D :D

oliandra
17. nov 2013

my sme dlhodobo chori, dusivy nocny kasel, zatekanie, imunoglukan nezaberal, uzivame dlhodobo aerius, vselico sme vyskusali, ani nejdem menovat, momentalne podavam kolostrum forte, cakam, ci zaucinkuje, no ak by nahodou nie, tak som vela pozitivneho pocula aj o imunore, uvidim ako sa nam to bude vyvijat. No v okoli maju maminky na imunor iba dobre komentare.

antonia777
16. apr 2014

ahojte môjmu skoro 3 rocnemu syovi púredpisali imunor bojim sa zemu bude z toho zle ake ste mali stymto ksusenosti?mame dost citlive brusko mam sa nicoho obavat?takze rano nalacno 30minut pred jedenim mu ho mam dat?

u2jana
21. aug 2014

ahojte, tak dcere (5r) tiez imunologicka predpisala imunor. Mam obavy, ale kedze je naozaj nachylna na choroby (nedavno prekonala zapal pluc), tak dufam, ze jej to pomoze...

nelinka1308
4. sep 2014

Ahojte mamičky. Ja mám skúsenosti s imunorom, len pozitívne. Môj syn ho užíval pre oslabenú imunitu. Tá dávala zabrať celej rodine. Chorý sme boli 2 až 3 krát do mesiaca. Po tom ako mu nasadila alergologička imunor malý mi bol zdravý v kuse 8 mesiacov, Až na komplikované kiahne, ktoré malému spôsobili astmu. Teraz užívame imunor čo dva týždne dlhodobo. Mesiac nám nezakašľal ani nemal horúčku. Dúfam, že mu to vydrží aj po tom čo sme nastúpili opäť do škôlky. Na zlepšenie imunity, ale odporúčam kozie mlieko a kozie kolostrum. Pre častú chorobu deti som preštudovala veľa článkov na internete a radila som sa s lekárkou, imunologičkou ako pomôcť synovi až som našla firmu diochi. Prírodná medicína. Dala som si diagnostikovať špecialným zariadením syna a tam sme zistili, že ma problémy s pečeňou, ľadvinami. Zamerali sme sa na tieto problémy skombinovali sme kvapky na prírodnej báze a zázraky sa dejú nie na počkanie, ale po 3 mesiacoch užívanie mliečka s kvapkami a s kozím kolostrum vyditeľné zlepšenie a obrovský úspech.

petra_pe_petra
19. sep 2014

Ja som brala imunor minulu zimu. V sucasnosti je to "IN" liek, takze ho predpisuju uplne kazdemu. Problem v uzivani som mala taky, ze som ho mala brat rano nalacno, avsak bravala som aj euthyrox na stitnu zlazu a spolu mi to nerobilo dobre. zlepsenie imunity neviem posudit, az potom na jar mi zabral isoprinosine.

denkaplenka
28. nov 2014

ahojte mojmu synovi tiez predpisala imunologička imunor ale poradte mi prosim ako sa to zaraba.Do flaštičky sa naleje voda prevarena alebo moze byt aj z vodovodu?A ma to pit nalačno či je jedno vobec neni v letaku nic napisane.dakujem za odpovede

radlinka
28. nov 2014

Imunor som brala viac krat (rano na lacno som to musela vypit), je ok...nic extra som nepocitovala, ale osobne si vzdy dam predpisat LUIVAC... predtym som viac bola spokojna s Bromchovaxonom a teraz uz len Luivac, ktory mi drzi imunitu po cele zimne obdobie - od jesene do jari. 🙂 Pri detickach neviem, treba sa poradit s imuno-alergologom, davkovanie musi odporucit presne kolko a ako uzivat.

kikina84
11. jan 2016

@denkaplenka ahoj ja som ho uzivala a riedila som si ho s vodou z vodovodu,tiez som o tom nic ine nenasla ,tak snad som robila dobre 🙂

xsmajlox
12. jan 2016

Nalacno, voda z vodovodu potom nic nejest. Vyborna vec, Zacal som ho brat ako stredoskolak, dovtedy boli len toxicke sajrajty ako decaris s vedlajsimi ucinkami.Imunor si naozaj urobi sviju pracu, len ta cena...

rajnikova
2. okt 2016

@nelinka1308 ahoj, chcela som sa spytat na firmu o ktorej si pisala, ktora diagnostikuje zdroj problemov. Moj syn je totiz tiez velmi casto chory,nadcha nam sposobi dost velky problem, casto chyba v skolke a o rok ideme do skoly tak si to neviem predstavit,od januara tiez mame brat imunor, uz sme vyskusali broncho-vaxon, isoprinosin, ale akosi nam nic nepomaha.Dokonca po isoprinosine sme dostali virusovy zapal pluc. Uz sme boli aj na diagnostikovanie v Srobarovom ustave,tam nam stanovili reflux,preto by som chcela skusit este tuto moznost.Dakujem. Pozdravujem .Jana

tajomna21
2. okt 2016

@rajnikova neviem sa vyjadrit k tej firme, co bola spominana ... ale urcite by som odporucila probiotika, ktore uprvuju crevnu floru a colostrum ... ak by si mala zaujem, dam blizsie informacie cez IP

kikina84
4. okt 2016

@lubinka9 mne zabral ,mojej dcere nie..

ivixi
21. júl 2017

Mozem podat imunor ked ma dcera 3 dni horucky? Berie zatial iba panadol a nurofen sirup.

kikina84
21. júl 2017

@ivixi aj my máme horúčky..dnes sme boli u dr. A máme angínu..dala nám atb po.dlhej dobe..

igorkruk
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
igorkruk
14. apr 2018

Dobrý deň,

IMUNOR je vynikajúci liek na posilnenie imunity!

Ja som mal 15 rokov strašné zdravotné problémy. Nepomáhali ani antibiotiká, ani žiadne iné lieky. A potom som začal chodiť k imunologičke a ona mi predpísala IMUNOR. Postupne sa môj zdravotný stav začal zlepšovať. Dokonca som sa vďaka nemu dostal z chrípky a zo zápalu priedušiek bez nasadenia antibiotík!

Štandardne sa užíva raz za mesiac. Pri akejkoľvek chorobe sa však môže užívať 2-krát za týždeň. Ja som už vďaka Pánu Bohu taký preliečený, že pani doktorka mi dovolila neužívať ho pravidelne, ale iba keď budem chorý.

Vyrába sa s prasačích bielych krviniek. Podporuje prirodzenú imunitu človeka. Nebojte sa užívať IMUNOR. Je to VYNIKAJÚCI liek!

armica152
14. apr 2018

IMUNOR užíva môj syn pravidelne už asi 4 roky, a fakt môžem povedať že zabral, je oveľa menej chorý. Spravidla sa berie sezonne na jar , na jeseň. Alebo napr. ja beriem raz za rok, prvá dávka 4 ampulky sa berú raz týždenne, potom každý druhý týždeň. Zabralo aj u mňa, takže odporúčam.

kikina84
15. apr 2018

Mne imunor pomáha užívam v etapách už druhý rok..ale dcére napr vôbec nepomohol

lailaveve
18. apr 2018

Ak by niekto chcel mozem posunut 2 balenia immunoru(kupovane boli teraz vo februari)...nepouzili sme ich vobec

igorkruk
18. apr 2018

Ahoj, lailaveve,

ja by som mal veľký záujem o Tvoj Imunor. Poslala by si mi ho, prosím, poštou? Ja ti zaplatím aspoň za jedno balenie 🙂 A sú naozaj vôbec nepoužité a ani nerozbalené? ;)

lailaveve
18. apr 2018

@igorkruk ano su vobec nepouzite;nerozbalene,od kupy skladovane v chladnicke...mozem poslat foto do mailu ak mi poslete

lailaveve
18. apr 2018

@igorkruk poslala som vam internu postu