1,5 ročná dcérka ma bije

lilien23
1. feb 2012

Mám malú dcérku, teraz mala jeden a pol roka a začala byť taká ,,jedovitá"? Hocikedy príde a ma udrie po hlave alebo sa začne blázniť a kopne ma .... všimla som si, že to robí aj u svokry psom .... no neviem jej nijako vysvetliť, že sa to nerobí a aj napriek upozorneniu ma zas udrie .... aj manžela .... neviem či je to len také obdobie ....
máte niekto takúto skúsenosť? resp poraďte ako ju od toho odnaučím

almita
3. mar 2012

@sharmana dakujem Ti velmi pekne 😵 napisala si to presne tak ako to momentalne citim a snazim sa podla toho spravat 🙂
velka vdaka 😵

almita
3. mar 2012

@sharmana to inak nie je "moja" psychologicka,ja som ju len tak nahodne stretla,spomenula jej to spravanie malej...bolo to v ramci normalnej debaty...

irsina83
3. mar 2012

@lilien23 niektore deticky su tvrdohlave ako moja, mna moja sice nebila ale skrabala nas a 100x som jej mohla robit nonono, nepomohlo... par krat sme jej capli na plienku alebo po rucicke ale tak aby ju to nebolelo len aby spozornela a po takom tyzdni - dvoch zistila ze to nema vyznam a prestala to robit... 😉

impka
4. mar 2012

podla mojho nazoru dieta bije preto lebo to robia jeho rodicia, cize len imituje, opakuje co vidi, druha varianta,ze si ventiluje zlost z nepochopenia a zleho zaobchadzania a tretia, ze to videlo u deti, ktore to robia.... Ja si myslim, ze ked ma dieta problem pricinu treba hladat NAJPRV V RODOCOCH ☹ zial je to tak. nestaci vysvetlovat, ze sa nieco nema, treba ist prikladom,deti su mudre a sikovne a naucia sa hned to co im ukazujeme, ved co ine by sa mali naucit ak nie to co vidia v svojom najblizsom okoli?!?