Chudnutie s kapustovou kapsulou z reklamy

graceful9
24. apr 2012

tuto po boku mi behá reklama na zázračné chudnutie s kapustovou polievkou v kapsuliach,,,,myslíte, že to funguje? máte skúsenosti? 😉,,,,myslím konkrétne túto,,,, http://www.kapustovapolievka.sk/kapustova-polie... ,,,

anjelicek26
24. apr 2012

@graceful9 - no chudnut kapustovou polievkou sa da, len je to dost hnusny sposob, ale par kil za tie dva tyzdne das dolu rozhodne. Ked si to sestra u nas varila, smrdel cely dom 😅 Ale v kapsuliach 😅 😅 To ta asi moc nezasyti.

graceful9
autor
24. apr 2012

@anjelicek26 no veď nad týmto som aj ja premýšľala,,,beriem to skôr ako srandu ako nejakú reálnu možnosť chudnúť kapsulami,,, 😀 ,,,a tá polievka to ako funguje? 😉

anjelicek26
24. apr 2012

@graceful9 - uvaris si 5 litrov kapustovej polievky,das do flias do chladnicky a vzdy ked si hladna - ides si po kapustovu polievku 😅 Inak pijes len vodu. Kapusta vraj uzasne prefiltruje organizmus. Je to ocistovacia dieta. A treba aspon tyzden. Segra tym vzdy chudne do plaviek.

graceful9
autor
24. apr 2012

@anjelicek26 fuj, no to si neviem predstaviť :D ja teda radšej ostanem taká, aká som :D aj tak mi plavky nehrozia, lebo mám otrasné strie po celom bruchu a neviem si predstaviť, že by som to niekde vytasila 😠

anjelicek26
24. apr 2012

@graceful9 - celotelove plavky ;) Su aj take, co stahuju brusko, tie som ja kupovala oba razy kvoli baby plavaniu 😅 😅 Navyse fakt prvy rok by nemali ist na slnko. Potom zvyknu uz blednut. A ja by som mala tiez schudnut fuuu ale teda ja idem na ovocnu dietu - dva tyzdne len ovocie, to je prijemne celkom, ale az tak v maji 😀

katkas1
24. apr 2012

no tak tie kapsule by aj mna bohovsky zaujimali ci maju aj nejaky ucinok, lebo s tou polievkou mam skusenosti a nikdy viac, vracala som od toho ako pes...fuuuuuuuuuuuuuuj 😠

grimaska4
24. apr 2012

ziadna kapsula ti nepomoze schudnut,to su vsetko bludy,ved sa len pozri,kolko tlustych ludi beha po svete.
zacni sa zdravo stravovat pridaj pohyb a kila budu z teba padat same 😉

sissy27
24. apr 2012

@graceful9 ešte stále niekto verí na tieto hlúposti? 😀 jediné, čo ti po týchto "zázrakoch na počkanie" ubudne, sú € z peňaženky... základná vec - keby to bolo také jednoduché, prečo by bola obezita celosvetovým problémom?? a keď si poriadne prečítaš príbalové letáky týchto voľnopredajných vecí, tak všade máš napísané mikropísmom, že sa máš stravovať racionálne a cvičiť - ak by sme už toto zvládli, tak to ide aj bez tabletiek 😀

graceful9
autor
24. apr 2012

@anjelicek26 ja som aj premýšľana nad takými plavkami, ale ja by som chcela nejaké čo by mali aspoň chrbát odhalený 🙂 to som nevedela, mne každý vravel, že na slnku mi vyblednú,,,,ešte že si mi povedala, ja už som sa chcela pred domom slniť, aby mi bledli,,,,hmm ovocná znie fajn 🙂 ja zas až tak nepotrebujem chudnúť, pribrala som počas tehu 15 kilo a po 2 týždňoch od pôrodu som bola na pôvodnej váhe, ale nohavice nezapnem, lebo mi ostali otrasné boky 😠

graceful9
autor
24. apr 2012

@grimaska4 ja sa viac-menej smejem, lebo zázračných prostriedkov je na trhu viac než dosť a nič z toho :D ja som so sebou spokojná, len boky ma štvú 😠 😠

graceful9
autor
24. apr 2012

@sissy27 veď práve, mne to tiež tak pripadá, ale tak aspoň som sa zasmiala na tom a chcela som vedieť, či sa tu nájde niekto kto sa dal obalamutiť, ale našťastie vidím, že nik 🙂

grimaska4
24. apr 2012

@graceful9
zacni cvicit cvicenia na boky a uvidis vysledok 😉 ,pravidelnostou sa za 3 mesiace vysledok dostavi

graceful9
autor
24. apr 2012

@grimaska4 ja som cvičievala ešte kým som nebola tehu asi pol roka v kuse,,,,zadok mi závideli, bruško ako letisko ale boky ako venuša :/ a teraz mám choré kľby a neodporúčajú mi cvičiť,,,,úplne mi stačí ten môj 8 kilový poklad 😉

anjelicek26
24. apr 2012

@graceful9 - no opalena jazva uz nevybledne. Jazva sa najprv musi stiahnut a zahojit. Na slnko az po case. A ak ta trapia len boky - tie sa stahuju az dva roky. Ta chrupavka v kostrci je zmäknuta, az ked sa stiahne, bude to zasa ok.

graceful9
autor
24. apr 2012

@anjelicek26 no vidíš, a toto mi nik nepovedal 🙂 ďakujem ozaj 🙂 no ono ja som vždy mala široké boky, každý mi hovoril že sa mi aspoň bude dobre rodiť,,,ale oni sa mi nejak tak dosť masívne obalili 😀

grimaska4
24. apr 2012

@graceful9
aha,tak tie klby ti nezavidim ☹

graceful9
autor
24. apr 2012

@grimaska4 brala som aj nejaké prášky, ale nezabrali mi absolútne,,,,kolená sú najhoršie,,,niekedy mám pocit,že sa rozpadnú,,,a je to dedičné, ja to mám po otcovi tak dúfam, že mojej bábe sa to vyhne,,,

anjelicek26
24. apr 2012

@graceful9 - ono ja si davam odstranovat znamienka kazdu chvilu, dorastaju potvory - no chirurg vzdy hovori, ze treba to robit len v zime, co najneskor s tym na slnko, lebo opalene - ostane jazvicka.

graceful9
autor
24. apr 2012

@anjelicek26 no aj ja som mala znamienko veľké a nesmela jazva rok na slnko, ale mne to odôvodnili tým, že by sa mi mohlo vytvoriť nové znamienko,,,toto mi nik nepovedal 😒

katkapapacova
24. apr 2012

caute baby, zaujali ste ma aj ja by som rada schudnut ale kedze zeriem sladke jak tehula tak to tak skoro nebude, keby bolo nieco co mi zastavi chut na sladke to by bola pre mna vyhra, no a na margo tej polievky to chce sakra silnu volu vydrzat ju jest, ja som minule kukala tu reklamu na acai berry, vraj mozu tehule, aj dociace zeny, zevraj spojene s cvicenim fakt zabera a krasne schudneme nejak tomu neverim, no a cvicenie???na to pri mojej krpatke nenam absolutne cas ani sil

graceful9
autor
24. apr 2012

@katkapapacova to mi ani nespomínaj tie sladkosti 😠 ja som na nich asi závislá 😀

katkapapacova
24. apr 2012

@graceful9 no jo takych nas je viac

graceful9
autor
24. apr 2012

@katkapapacova keď zoženieš nejaký recept, ako s tým prestať, tak sa podeľ o skúsenosť 😀

zuzanapd
24. apr 2012

@graceful9
@katkas1
otec si tieto kapsule objednal -
1. žiaden návod, kedy ich má užívať - či pred jedlom, po alebo počas jedla, len že ich treba jesť 4-krát denne
2. za mesiac s nimi schudol necelé 2 kg a nie ako píšu v reklame
3. vrátili sme ich s listom, že prečo ich vraciame ešte koncom januára... peniažky stále nechodili, tak sme to urgovali, v marci nám napísali, že sme neposlali vyjadrenie, prečo ich vraciame 🤐 🤐 🤐 , tak znova sme písali list... na ten reagovali až koncom marca, že musíme poslať čestné vyhlásenie, že ak nám pošlú peniaze, nebudeme ich žiadať ešte raz ... nechápem... tak sme znova napísali... po dvoch týždňoch sme im znova písali už aj s tým, že budeme kontaktovať SOI-ku, tak obratom napísali, že peniaze už dávno išli, ale že skontrolujú, kde sa stala chyba, že ich nemáme... na druhý deň napísali, že neodišiel príkaz z banky na úhradu, ale že to už napravili... peniaze potom prišli do dvoch dní...samozrejme, len za tbl, nie poštovné....
4. nereagovali na list listom, ale našli sme tam e-mailovú adresu na ich stránke a potom oni odpisovali len cez e-mail, nie listom...
5. a tak sa ocko poučil, že je to total blbosť... a teraz čakám, čo zasa vymyslí... a pekne sa vrátil naspäť k delenej strave, tá mu zaberá najsamlepšie...

nanip
24. apr 2012

🙂 Ahoj, mamča ich mala a absolútne nič! Nepomohlo. 😝

bambi2
24. apr 2012

Zachvilu vyrobia gulas v pilullke a povedia ze zmiznu od nej vrasky.. Alebo sosovicovy privarok a zmizne celulitida... Uz nevedia co vymyslet a potrebuju zarobit lebo sa niektorym ludom nechce jest iba zelenina a ovovcie 😀 😀 😀 ja by som to neskusila ani keby mi to dali zadarmo. Ved je to urcite sama chemia.. A take ja nemusim... 😉

graceful9
autor
24. apr 2012

@zuzanapd to je strašné, takéto ťahanice kvôli tomu 😠 to na trhu už nič seriózne neponúkajú? 😒 a koľko stáli?

graceful9
autor
24. apr 2012

@nanip ja to nechápem, načo takto klamú ľudí,,,,to bez chrbtovej kosti na klamstve zarábať,,,,to je strašné 😠

graceful9
autor
24. apr 2012

@bambi2 veĎ práve :D ale inak ten guláš by bol zaujímavý :D ozaj, čím viac prírodných zložiek, tým väščí humus,,,,

didiana333
24. apr 2012

@graceful9 nečítam celu diskusiu...takže odpoviem zo svojej skusenosti...Mama mi to kupila k meninám,neschudla som ani deko!!!!!!! uplne že vyhodené peniaze.... 😝