Doporučíte jasle v Dúbravke, Karlovke a Petržalke?

stolwerkas
3. aug 2011

Ahojte, kočky, mám polročného prcka a začiatkom budúceho roka by som ho chcela dať do jasiel, preto by som sa chcela spýtať, či nepoznáte dobré jasličky v Bratislave - ideálne v Dúbravke, Karlovke, Petržalke, Starom Meste, ale ak poznáte aj inde, skrátka dobré jasličky v Bratislave. Zároveň plánujem pre začiatok tam malého dávať len tak na pol dňa, takže aj ohľadne tohto privítam Vaše skúsenosti, rady, odporúčania, skrátka čokoľvek k tejto téme. Uvítam tiež Vaše skúsenosti s tým, či je problém vôbec dieťatko do jasiel umiestniť, alebo je dostatok miest. Vopred vďaka

111bublinka111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
visage1974
21. mar 2013

Ozvoldikova a Pri krizi su dobre skolky

leusska
10. máj 2013

@zuzkut poprosim info o vasej skolke...dakujem

zuzkut
13. máj 2013

Nechcem porusit pravidlo diskusie, takze posielam v IP🙂

jankahornet
11. nov 2013

@jabatko Ahoj, hladam nejake opatrovanie pre 1,5 rocneho synceka, do prace by som mala ist cca feb 2014, vies mi poslat nejake info k tym Mini jasliam v Petrzalke prosim? Alebo aj kontakt, ak by bol prip. nejaku stranku? Velmi pekne dakujem.

vierockaa
22. feb 2014

Ahojte,ak ešte stále hľadáte jasle v Petržalke , tak od prveho marca otvaraju jazykove jasle MACKO USKO na Vranovskej ulici.

lu
8. mar 2014

@vierockaa ahoj kde presne sa to nachadza?

brnkatko
7. nov 2014

@kristinka.s kde ste chodili prosim do tych jasliciek v trnavke?dakujem

aupairandreaba
14. nov 2014

@brnkatko Dobrý deň 🙂 Ja som mala možnosť opatrovať dcérku Sofinku pani Kristínky 🙂 @kristinka.s a tým chcem jej veľmi pekne poďakovať za veľmi krásne napísaný článok na stránke www.zariadim.sk/andrea-aupair. Dúfam, že nás prídete pozrieť 🙂

brnkatko
15. nov 2014

@aupairandreaba uz som vam pisala mailik,ale ze az od juna mate volne miesto .... :(

aupairandreaba
27. okt 2015

Milé mamičky,ak hľadáte opatrovanie k svojmu dieťatku, môžem vám ho opatriť v priestranných priestoroch rodinného domu s veľkou záhradou. Opatera je celodenná včetne celodennej stravy.Samozrejmosťou je domáca strava, pitný režim,ovocie a pravidelný pobyt vonku. Bližšie informácie v mojom profile.Od 1.11 sa mi uvoľní jedno miesto.Prax mam viac ako 9 rokov.

lohynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chajda1
14. nov 2015

@bibap mozem poprosit kontakt na pani kovacovu

bibap
18. nov 2015

@chajda1 je mi luto, uz to nerobi :( odisla robit sestricku do porodnice

aangie6950
16. sep 2016

@katmi akurát citam vas príspevok vedeli by ste mi poslat kontakt prosim na pani kovacovu?

vdobiasova
16. sep 2016

Skus www.jaslecajkovskeho.sk to su velmi dobre jasle ,mozem len odporucit

ydu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula182
2. nov 2016

Milá yda, nic v zlom, ale moje dieťa tiez chodí do dc Kaciatko velmi dlho a sme velmi spokojný a logicky ked dieťa nevie chodiť tak je posadene v kočíku ked je vonku alebo by ste bola radsej keby bol na zemi? A ked ste chceli aby mal pre seba učiteľku tak to ste mu uz rovno mohli zaplatiť pestunku a nie dávať ho do jasliciek pretože sa v triedach nachádza viac deti a urcite sa nemôže venovať len jednému ale všetkým a to ze Ucitelka ochorie je úplne normálna vec. Je to len človek tak ako každý iný predpokladám ze aj vy ste bola niekedy chorá ci? A k tomu ostatnému sa ani vyjadrovať nebudem lebo su to podľa mna prekrutene fakty. Pekný den

ydu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz