• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Doporučíte mi jasle v Bratislave, prípadne v Pezinku?

7. septembra 2016 
Ahoj Sisa .Ako si to myslela,ze skolkari musia mat tri roky ,az potom mozu ist do skolky.Skor to nejde.?Napriklad,ze ich presunu s jasiel do skolky.
28. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ma niekto z vas dieta v detskom centre Srdiecko? Ako ste spokojni?
10. aug 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,fakt v BA stoja sukromne jasle aj 15tis? :confused:
10. aug 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a ja hladam opatrovatelku pre svoje dieta - neviete mi poradit som z ba ruzinova dakujem
11. aug 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nó tak ja mam spolužiačku v jasliach BAMBI na zochovej http://www.relaxovat.sk/bratislava/Zariadenie_37676_Bambi_-_Zochova
12. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pezo,
okedy potrebujes? mam velmi zodpovednu ( aj ked dost drahu ), odskusanu, ale este ju budem rok potrebovat :unamused:
12. aug 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, no ja mam skusenosti, ze dobra opatrovatelka pod 18.000 nejde!
Ale pravdu povediac, radsej si zaplatim , ked viem, ze je dieta je v dobrych rukach!
24. aug 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,počula som že v Grinave pred Pezinkom bude sukromna škôlka a maju ešte volne...zo stravou aj s anglickou vyukou 400Eur.skusim najst mail.
29. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemate niektora z vas nejake skusenosti so sukromnymi jaslickami detske kralovstvo na nivach.

Dakujem
2. júl 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky

Prijali by ste jaslicky alebo minikolektiv pre deti od 18 mesiacov do 3 rokov v Ivanke pri Dunaji?
20. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. júl 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa2 ahojky, mohla by som sa spytat na tie jaslicky na robotnickej? mne ich poradila kolegyna, ibaze nemam trvaly pobyt v novom meste a urcite nam nevyjde nastup k prvemu septembru... dakujem vopred za kazdu info :wink:
5. jan 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa2 Ahoj Sisa, prosím ťa, práve som prihlásila Matejka do jaslí na RObotníckej, keď nastúpi bude mať rok a pol, ako si spokojná s týmto zariadením? učiteľky, chorobnosť, strava, bezpečnosť?

ďakujem.

Mirka
27. jan 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, kde preboha na robotnickej su jasle?, ja som tam zila 26 rokov, a veru neviem ... myslite tu ulicu, co je kolma na robotnicku?? taky jak skolkarsky areal?, viem, ze tam su jasle ...
27. jan 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj @andulkau - ja poznam baby, co dali deti do skolky v 2,5 roku, ked ich vezmu, a maju volne, je to ok ...
27. jan 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, poradite mi nejake overene jaslicky pre 1,5 rocne dieta v Samorine, dunejskej luznej, rovinke alebo podunajskych biskupiciach?
17. mar 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
S Bambi mam velmi zlu skusenost, neseriozny pristup majitelky, ktorej ide iba o peniaze. Len co zacnete pravidelne platit skolne, pani majitelke sa uz nedovolate, nedomailujete. Takato je moja skusenost s dotycnou osobou. Skutocne neodporucam!
14. apr 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte poradi mi niekto jaslicky v petrzalke alebo lokalita plynarenska a okolie? zatial som nasla dc slnecnica a tusim kaciatko, mate niekto skuskenost?
26. apr 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mcela v Ivanke je zatiaľ súkromná škôlka pre detičky od 2och rôčkov :wink:

http://www.detskaskolka.sk/news.php
26. apr 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. máj 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky :slight_smile:,

prijimame deticky od 2rokov a este mame volne miesta...

Pozyvam vas vsetky na navstevu, kedze 1x vidiet je lepsie ako 100x pocut (citat :slight_smile: )
0910 311 036
5. máj 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra17 dakujem za tip, ale este nemame 2 rocky a pre nas je to od ruky, tam peso od apolla asi nedojdem....
5. máj 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, apollo pri Nivach? Peso asi nie, ale su to asi len 3 zastavky trolejbusom
5. máj 2011 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra17 niekomu mozno nevyhovuje dochadzat autobusom do skolky. Ja tiez uprednostnujem predskolske zariadenie priamo pri dome.. :wink:
6. máj 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky neviete ako je to ked chcem dat dieta do jasliciek a ako slobodna matka mi aj preplaca nieco stat?
8. máj 2011 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@catharinaa či slobodná či vydatá je to jedno... po materskej bud dostávaš rodičovský príspevok (190eur mesačne) alebo môžeš dostávať príplatok na starostlivosť o dieťa, alebo ako sa to volá (vo výške 230eur)- ale toto musíš zdokladovať a nosiť doklad na sociálku každý mesiac- buď zaplatený šek alebo nejaký doklad o zaplatení danej inštitúcii (jasličkám)...
8. máj 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexandra17 a vy fungujete na stastnej? musi mat maly uz 2 roky? lebo chcela by som to asi od oktobra a to nam bude chybat este mesiac... ale ta stastna by mi vyhovovala... a nevies ako je to so skolkou (statnou) oproti? lebo od septembra 2012 by som chcela dat maleho tam, len tam je plnooo
8. máj 2011 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@romanecka
aha tak dobre vediet.dakujem...pretoze som len tak zapocula ze ked som slobodna matka a chcem dat dieta do jasliciek uz napriklad teraz co ma jeden rok a ja pojdem robit tak mi preplaca nejaku ciastku stat....
8. máj 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tilly, nie je nutne aby malo dietatko presne 2 roky, prid sa pozriet, budeme radi :slight_smile:
Statna skolka tento rok neprijala min.80 deti, pokial mam spravne informacie.... bohuzial so statnou skolkou Ti neviem poradit..
9. máj 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok