Ktoré obdobie do 3 rokov dieťaťa bolo pre vás najťažšie?

31. jan 2024

Ktoré obdobie do 3r dieťaťa bolo pre vás najťažšie?

mamickalisticka
31. jan 2024

Pre mňa teraz, to majú dvojičky 2roky a 9mesiacov.. strašne sa teším, že už idú do škôlky.. ak som si kedysi myslela, že to bude lepšie, tak je to horšie..🙃 a ešte boli teraz brutálne chorí, takže som naozaj na nervy už 😨😨😨

amelie2017
31. jan 2024

Podla mna vsetky, ktore aktualne prezivas.
Prve mesiace to boli koliky a reflux, po kolikach nastupilo kolecko zapalov priedusiek a plus plus reflux, potom ja sa najem sam, ale ani lizicku neviem chytit, potom ja chcem chodit sam, ale plasne ma o zem. Aktualne ma 2 a pol a je to vsetko on sam, ale zarove. stale nalepeny na mame. Teraz si hovorim, ze je to najhorsie, ale to som si hovorila, aj kef mal 3, 6, 9, 15 mesiacov...

autor
31. jan 2024

@amelie2017 Presne. Na začiatku kolíky refluxy. Ja popôrodnú depresiu. Začala chodiť ako 8 mesačná 🫣. To bolo o držku. Jedenie katastrofa. Spanie katastrofa. Teraz má 15 mesiacov a nerozumiem jej čo chce 😁. Už nech rozpráva. Ale potom príde zase niečo iné.

beata_k
31. jan 2024

Potom pride obdobie vzdoru 👉😵‍💫
Nie, nie, nie, nie nie a nie

nicol_10
1. feb 2024

Kým som nešla po roku a pol znova radšej do roboty 😅 inak mi už z toho "mama,baba,tata,gol", čo som dokola opakovala, sibalo 😅 robota bola oddych 😅