Režim ročného synčeka

domymichalica
20. apr 2018

Ahojte mamičky😘 myslíte si že ak môj syn chodí spinkat na noc od narodenia o pol 10 mohla by som ho naučiť chodiť o 8? Je to dosť vyčerpávajúce keď chodí tak neskoro. Prosím o rady ako nato. Dakujem ♡♡♡

gabriellka
20. apr 2018

A ako spi pocas dna?

domymichalica
autor
20. apr 2018

@gabriellka 3 krát

gabriellka
20. apr 2018

@domymichalica a 2 by mu boli malo? Moja mala spavala napr.v roku uz iba 1xdenne. Syn spaval este 2x denne ale tri spanky sa mi zdaju dost. Skus prejst na 2 spanky denne a ukladat vecer skor

vercada9
20. apr 2018

Moj tak chodil, aj neskor...ako babo spaval tak 3-4 krat, neskor som mu to skratila ma 2 a potom uz len raz...v obdobi okolo dvoch rokov spaval do stvrtej a potom nie a nie vecer zaspať...tak som ho budievala okolo tretej a o deviatej akp tak zaspal, nebol unaveny...az sa jedneho dna rozhodol ze poobede spavat uz nebude...a nespava 🙂 vecer uz pri citani rozpravky zaspi ako drevo...cely den fici,zrejme mu tych 10-11 hodin co spi v noci bohate staci...ale ked je chory,tak dobrovolne ide aj naobed

ebi88
20. apr 2018

Coooo 3 x? :-O nas rocny spi raz a aj to keby sa nenadriem pri uspavani tak by nemusel a ked zaspi do polnoci som rada.:D a to uz niekedy o 6 tej rano sedi na posteli a smeje sa.

kakake
20. apr 2018

Moj 1rocny tiez spi este 3krat este si to ziada inac je umrncany neda sa snim...o 9chodi spat a spi do 8rana
Starsy syn tiez este takto spaval ked mal rok 3krat potom az neskorsie presiel na dva a okolo 3rokoch uz len raz😉

domymichalica
autor
21. apr 2018

Baby keď on sa sám pýta spinkať tri krát. Inak je zlý umrncany takže neviem či by bolo ľahké mu to skrátiť na jeden dva raz denne.

bodkolienka81
21. apr 2018

@domymichalica aj my sme to tak mali, 3x denne spaval, ale od roka nastupil do jasiel a tam len jeden spanok denne. Takze uz pred nastupom som sa mu to postupne snazila upravit, predlzovala som cas medzi spanim. Ale treba na to intenzivne zabavanie/hranie, najlepsie vonku medzi detmi, kde vydrzi dlhsie ako keby bol vnutri unudeny/unaveny..vecer vzdy o 20:00 v posteli

hettinka
21. apr 2018

@domymichalica pokiaľ spí sám od seba 3x denne a večer zaspí pred 22:00, tak nerieš, spí ti parádne. On si zmení ten režim sám, to budeš vidieť, že ťažšie zaspáva a bude stačiť ukladať ho 2X, neskôr len 1x.

domymichalica
autor
22. apr 2018

@hettinka nie nie ne zaspava sám musím ho uspávať V kočiari. .... No už 3 den sme bez kociara učíme sa spať na posteli zatiaľ úspešne aj keď občas z plačom A zaspava dlho lebo wste to poriadne nevie

majla123
22. apr 2018

Aj môj 14 mesacny chlapec chodí spat medzi 22.00 hod - 22.30 hod. A počas dňa spinka ešte dvakrát po necele 2 hodinky. Vôbec to neriešim. Myslím ze časom sa to upraví. Nechávam ho spinkať koľko potrebuje. Viem ze je to náročné byť s ním hore do 22.00 hod. ALE.... Rano vstávame až okolo 9.00