Veľmi sa na mňa naviazal. Prejde ho to?

psyxooo
13. aug 2008

Mam 14mes. drobca, ktory bol doteraz taky samostatny, ze som ho takmer vobec nezaujimala, ked bol medzi ludmi, detmi, tak si ma vobec nevsimal, a doma tiez nevelmi, takze som sa v duchu tesila, ze ked ho raz dam do skolky, bude to uplne ok. Az mi to pripadalo dost extremne. Ale vsetko sa zmenilo pred mesiacom, ked bol chory, vracal, a strasne sa na mna naviazal, vzdy to robil ked bol chory, ale po chorobe este par dni a uz bolo dobre, zase take samostatne spolocenske dieta. No teraz uz presiel mesiac a stale len na mne visi, za den aj 500 x pocuvam z jeho ust mama mama a taha sa na ruky, pritom mu uz po zdravotnej stranke nic neni.
Co myslite, prejde ho to? alebo co mam robit, som z neho uz na nervy, vravia mi daj ho do jasiel ale ked ho vidim, ako za mnou fnuka, tak sa bojim, zeby mu to velmi uskodilo.

tamarka
4. sep 2008

ahoj slaviks, ide nám to dole vodou. Tamarka už bola ako tak zvyknutá zaspávať v postielke, ale musela som sem tam sedieť pri nej (podľa nálady), ale teraz už nehrozí. Sedela som v kresle, ona ležala na mne a tak zaspala. Včera strašne plakala v škôlke, na obed ju zase nosila učiteľka na rukách a potom zaspala. Keď som prišla pre ňu už bola v pohode, ale celé poobedie plakala, že ona do škôlky nejde. Dnes ráno strašné!! Plakala cestou do škôlky. V škôlke sa ma držala okolo krku ako kliešť. Potom si ju zobrala učiteľka na ruky, ale ona sa zamnou naťahovala a kričala. Išla som odtiaľ a hučala som ako malé dieťa. Ani na cestu som nevidela, skoro som natrepala do auta predomnou. Je mi hrozne.... Skúsim tam zavolať ako to pokračuje ☹ ☹

anatanka
4. sep 2008

Miriamka byla desnej mamanek od narozeni, ale posledni dobou je to jeste vetsi psycho nez normalne. Nechce uz nikoho, rika mi "baba", takze celej den slysim jenom "baba, baba"...
Driv si po probuzeni hrala u my postele a nechala me jeste odpocivat, ted me taha ven, protoze beze me nemuze ani ten jeden krok udelat.

niega
4. sep 2008

Známe, známe - cca od 13 měsíců je Edík na mně celodenně pověšenej, teda křičí, vytahuje ručičky a chce furt nosit. Dělá to jen mně, když jsem na služebce a je s chůvákem - manželem, pochvaluje si vždycky, jak si Edík pěkně hrál a vůbec nekřičel. Zjistila jsem, že na něho platí jen pobyt venku, tam projevuje opačný sklony - totálně mě ignoruje, mohla bych odejít a jemu by to bylo jedno a v klidu požíral kamínky nebo hroudy hlíny. Mno, snad ho to časem přejde 😝 ...

tamarka
5. sep 2008

čaute, nič sa u nás nemení, je to stále strašné. Ráno už si nechcela ani do autosedačky sadnúť. Tatinko ju prehováral, ale nič, tak to išlo na silu. Pred škôlkou začala dupať a kričať, že ona tam nejde a že ide somnou do roboty. V škôlke si ju zobrala učiteľka, tej sa ešte vzpierala na rukách, ale mňa poslali preč. Tak som zase hučala cestou do práce. ☹

veverca
5. sep 2008

tamarka- želám pevné nervy. Presne si to viem predstaviť. Náš Gabko plakával prvých 5 týždňov (to som ťa asi moc nepotešila). Plakával iba ráno, potom cez deň v škôlke už bolo celkom dobre. Ale nebol sám- plakala zborovo minimálne polovička triedy.
Terz máme problém opačný. Je prváčik a včera sa nadúval ako mech, že som pre neho do družiny prišla skoro a on sa tam ešte chce hrať.

tamarka
8. sep 2008

veverca, to si ma fakt nepotešila. Dnešok bol príšerný. Je mi z toho všetkého strašne. Celý deň nemyslím na nič iné. VIem, že to treba len pretrpieť, ale najradšej by som sa zobudila za 2 mesiace a počúvala Tamarku ako sa do škôlky teší, akých tam má kamarátov a tak. Bohužial, len čakať.... ☹

tamarka
9. sep 2008

ahojte, idem sa pochváliť. Tamarke sa začína v škôlke páčiť. Sem tam ešte zamrnčí, ale už krásne lahne na lehátko a zaspí. Včera poobede už vôbec nespomenula, že by nechcela ísť do škôlky. Povedala, že už nebude plakať. Ráno trochu poplakala v šatni, ale žiadne hrozný výstup ako predtým, tak dúfam, že už to bude len lepšie a lepšie 🙂

slaviks
16. sep 2008

caute aj ja sa môžem pochváliť že už konečne malá Babs chodí rada do škôlky. Jeden deň som tam bola s ňou a videla som čo tam detičky robia. Sú stále niečm zamestnané takže im mama ani na rozum nepríde to až keď idú spinkať. No moja Babs je tam len doobeda a potom príde pre ňu babka, ale ráno za mnou neplače a celkom sa tam teší. Učiteľka ju chváli aká je poslušná škôlkarka no keď poobede pre ňu prídem ja, tak zasa mrnčí a chce sa len maznať.No čo už raz aj to prejde.