Ako označujete deťom oblečenie v škôlke?

15. aug 2022

Ako znacite deťom oblečenie v škôlke,aby sa vedelo ktore je koho,iba fixkou píšete meno,to nevypere práčka?Alebo existuje niečo iné overené?Alebo neznacite vôbec?

mima1
15. aug 2022

Lepila som stitky. Kupovala som od putmyname. Vydrzia fakt vsetko. Teraz som tiez do skoly kupovala

veronika3110
15. aug 2022

v mojej triede mala jedna mamka takú pečiatku.. zrejme je to farba na textil.. a vnútro opečiatkovala a bolo tam meno, napr. Kajka

janba
15. aug 2022

Moj maly nema v skolke nic oznacene 😀 ale je to mala dedinska skolka s 25 detmi

fantinka
15. aug 2022

www.smartlabels.sk pouzivam roky, vydrzia susicky, pracku.

marzuz89
15. aug 2022

Nijako, veci si pozna, nikdy nebol problem 🤗

nikka055
15. aug 2022

Fixkou na textil

simona92101
15. aug 2022

Nalepky na oblecenie s menom a zvieratkom.znacim takto aj obuv

kratucka
15. aug 2022

takisto sme to v skolke riesili stitkami, daju sa teraz kupit vsade mozne 🙂 kedze fixkou na textil to nebola uplne stastna volba, bud sa mi z toho zafarbilo oblecenie v pracke alebo sa to jednoducho vypralo.

lenkakravcova
15. aug 2022

Neznacim. Mestská škôlka, nikdy sa nič nestratilo.

patka06
15. aug 2022

Nič som neznačia, ani škôlka to nepožadovala.
Deti si svoje veci poznali, nikdy sa nič nestratilo ani nevymenilo.
Ak potrebuješ označiť, odporúčam fixku na textil, nevyperie sa a ak náhodou vybledne obkreslíš znova.

autor
15. aug 2022

Ešte taká otázka niečo také čo nenecha úplne označené všetko oblečenie?Lebo príklad synček keď vyrastie,ja oblečenie po ňom predávam.Aby nebolo na každom príklad meno Peter lebo to by potom nikto nechcel kúpiť.

zuzu1304
15. aug 2022

V sinsay majú nazehlovacie menovky tuším za 2.50 10ks

saxana000
15. aug 2022

Etiketka.sk dala som spravit zakladny balicek nazehlovaciek a tusim 6 parov tam bolo lepiek do topanok.oznacila som len prvy rok nebavilo ma to uz potom znova ked som vymienala veci za jarne alebo postupne vymienala velkosti. dalsi rok som nazehlila len pyzamka a napisala na papucky lebo mali skoro vsetky baby rovnake. teraz uz neoznacujem nic.mala si pozna svoje.

saxana000
15. aug 2022

Mozes pisat na cedulky a potom ich poodstrihuj pred predajom

henka123123
15. aug 2022

Kupila som pratelne menovky s jeho menom

elisaelisaday
15. aug 2022

Stitky s menom sa daju potom odlepit bez problemov. Ja pouzivam od putmyname a fakt vydrzia. Akurat dnes som triedila oblecenie a daju sa odstranit.

punka24
15. aug 2022

Vo fax copy som objednávala... Nálepky aj nažehľovačky v jednom balíku vedia vytvoriť...

hefo
15. aug 2022

Fixkou na textil, to úplne stačí a nevyperie sa. Akurát to treba robiť opatrne (netlačiť) a len na takých miestach, kde sa to nepretlačí (vnútorná strana tunelu gumy na nohaviciach, vnútorná strana spodku trička,...).

xsuzannex
15. aug 2022

etiketka.sk

beata_k
15. aug 2022

Kup nalepky. Potom ich mozes odlepit a veci popredat. Fixkou ti ostane meno.

sawushka
16. aug 2022

Putmyname.sk

mikadooo
16. aug 2022

Oblečenie neoznačujem, neriešim, keby sa aj niečo stratilo... Fľašku som označila fixou na cdčka, lebo síce nikto iný nemal takú ako on, ale učiteľka tvrdila, že tam musí byť meno. Fixa v pohode vydržala celý rok.