Mastné vlasy po použití Paranitu

mimasara
10. sep 2017

Ahojte, včera som zistila, že si staršia dcérka priviezla domov v hlave zo školy zvieratká :(. Takže rýchlo sme utekali do lekárne kúpiť Paranit - sprej so šampónom. Obom dcéram sme nastriekali olejovym sprejom vlasy, neskôr umyli šampónom a vycesali. Ale nastal nám problém, obe majú stále mastné vlasy. Žiadnym šampónom to nejde dolu. Prosím o radu. Ďakujeme.

sazumak
10. sep 2017

U nás rovnako, staršia dcérka tiež doniesla zo školy a použili sme Paranit, odvtedy má stále, hlavne zvrchu hlavy, mastné vlasy :( A to mala predtým fakt krásne a kvalitné vlásky. Chvalabohu, už majú vyše roka pokoj a nevyskytli sa vši v triede...

maruskahurnanska
10. sep 2017

Presne tak isto. Vyzeralo to strasne, ale zabralo. Po 2-3 umytiach beznym samponom to ustupilo

maruskahurnanska
10. sep 2017

Mastne vlasy po Paranite mali vsetky dcerine spoluziacky.

eeffka
10. sep 2017

@mimasara casom to vymizne. Ak by ste mali este vsi z mastnejsich vlasov sa lepsie vycesavaju a horsie sa im drzi.

mimasara
autor
10. sep 2017

Tak mi sme umývali asi sedemkrát šampónom a nič. Nakoniec som volala do lekárne a poradili mi zmyť vlasy octovou vodou v pomere 1:1. Urobila som tak, dala balzam na vlasy, zmyla šampónom. Veľmi som sa tešila, keď šampón konečne penil. 😉 A vlásky už nie sú mastné. 👍