Poraďte dar do škôlky

11. aug 2021

Ahojte, sú tu nejaké pani učiteľky zo škôlky, ak áno čo by vás potešilo ako dar pre škôlku (nie peniaze), myslím tip ceruziek, alebo vykresy, papiere, voskovky....čo je vhodné? Vďaka

enka81
11. aug 2021

Nie som učiteľka, ale viem, že keď moji chodili do škôlky, boli ucitelky vďačné za papiere na kreslenie, toho sa tam minie veľmi veľa, dokonca dávali aj také, že z jednej strany bolo niečo vytlačené, z druhej prázdne a aj také dávali deťom,

autor
11. aug 2021

Ďakujem. Papiere na kreslenie, to bežné kancelárske?

adkoalauri
11. aug 2021

Pravidelne som nosila kancelársky papier, raz za čas trojhranné grafitky - sú aj také farebné, gumy,strúhadlá, nádobky na vodu k farbeniu.A potom môžeš lepidlá, farebný papier,motúzy,korálky atď. Radšej sa spýtaj,povedia ti čo potrebujú,každá škôlka má iný rozpočet..

enka81
11. aug 2021

Normálny mäkký papier typu kancelárskeho

shaola
17. aug 2021

Kancelársky papier sa vždy hodí 🙂 Ak máš možnosť v práci alebo od známych zohnať niečo zaujímavé, tak je to super... nám maminky nosili napr. i gombíky či látky, prijala by som i zaujímavé odpadové materiály na rôzne tvorenie... jeden otecko nám nosil i veľké baly papiera, rozmer cca 1m, to bola tiež paráda a veľmi využiteľná... ale na tieto veci sa treba popýtať i v škôlke, či to majú kde skladovať napr.
Ak chceš niečo iné, tak pokojne možno nejakú novú knižku (novú, ako novo-vydanú), aby ju v škôlke napr. už nemali ;) to by potešilo mňa ako učiteľku, lebo knižky zbožňujem a snažím sa k tomu viesť i mojich drobcov 🙂 alebo napr. i nejakú tvorivú pre učiteľky...

danulicek
17. aug 2021

u nás sa vždy tešili farebným papierom, farebným tvrdým papierom (že sú drahšie) a výkresom. prípadne kancelárskym papierom. pastelky a takéto veci používajú svoje osvedčené a v našej škôlke mali vždy dostatok. najlepšie je spýtať sa vopred, mne to najprv bolo blbé, ale nakoniec bolo super, keď si sami povedali 🙂