Škôlky v Topoľčanoch

malatatranka
23. jan 2013

ahojte..chcem sa vas opytat ake mate skusenosti so skolkami v nasom meste a ci neviete o nejakej kde beru deticky, ktore budu mat este len v septembri tri rocky, konktretne az po 15.septembri. malicku nechcem nechat o rok dlhsie doma, bo by jej chybal kontakt s jej rovesnikmi..dakujem..

lea641981
23. jan 2013

skus sa spytat v skolke Janka Krala 🙂 maly tam chodil su tam prijemni aj riaditelka je celkom prijemna 🙂
do Skultetyho chodi synovec a nepaci sa mi a pristup je tam divoky 😲 ci k rodicom alebo detom 😖

malatatranka
autor
23. jan 2013

dakujem a o skolke na juhu si nieco pozitivne nepocula??

malatatranka
autor
23. jan 2013

ta skolka janka krala to je ta za danovym uradom ci ta co je pre DMku??

lea641981
23. jan 2013

ulica bernolakova ten modry plot.ano za danovym vlastne

drobcek07
15. jan 2014

a kedy sa davaju prihlasky neviete mi poradit

enisska
15. jan 2014

@malatatranka ahoj,chcem sa spýtať či máš neake bližšie informácie o tej skolke za daňovým a kedy je zápis?mi budeme mať v 3rocky a tiež nad ňou uvazujeme.

malatatranka
autor
15. jan 2014

ahoj..ja viem len ze tam bol zapis iba v jeden den a vydali tolko prihlasok kolko bolo volnych miest, takze kto prisiel skor a usla sa mu prihlaska tak jeho dieta tam zobrali..iba tolko..ale kedy bude zapis tento rok tak to neviem, pre mna je to uz neaktualne bo od septembra uz mame malu skolkarku 🙂 treba tam zbehnut a opytat sa 🙂

tina2213
24. feb 2014

@malatatranka ahoj.prosím ťa a do ktorej škôlky ju vzali? Ďakujem

malatatranka
autor
25. feb 2014

na gagarinku 🙂

tina2213
25. feb 2014

@malatatranka tam už máme prihlášku. Tak hádam budeme mať šťastie? A kedy si dostala rozhodnutie a akou formou? Ak si to este pamatas.ďakujem 🙂