Ako by mala vyzerať webstránka Drobčeka?

voda_drobcek
23. mar 2011

Dobrý deň, chystáme pre Vás spustenie novej webstránky Drobček. Chcela by som vedieť ako si ju predstavujete a čo by v nej nemalo chýbať. Daniela

miracle
23. mar 2011

Urcite informacie o dostupnych produktoch, sutaze a rozne materialy, ktore by boli zaujimave nielen pre mamicky, ale aj pre deticky (vymalovanky, spolocne hry, moznost netradicneho vyuzitia prazdnych flias od vasich vyrobkov)

bubiky
24. mar 2011

Pripájam sa k miracle, okrem info o produktoch, súťaží by tam malo byt nieco aj pre deturence vsetkých vekových kategorii

barca25
24. mar 2011

aj ja sa pripajam k obom mamickam...info o vyrobkoch,sutaze, okienko na otazky a odpovede resp online forum,rozne recepty s drobcekom pre male deti atd 🙂

martinkatinka
25. mar 2011

Ja by som napríklad privítala, keby tam bolo aj info, že kde je momentálne nejaká akcia na vodičku.... lebo ceny sú dosť rozdielne...no a samozrejme nejaké recepty a tipy, kam s dieťaťkom cez víkendy....

mirka907
30. mar 2011

@miracle super napad to vyuzitie prazdnych flias...sutaze by som ja osobne dala na Facebook nie na web...tam by sa dalo rychlejsie reagovat.....mne by sa este pacili aj nejake osobne akcie...teda ak by drobcek zorganizoval nejaku zbierku siat napr pre azylove domy , mozno nejaku burzu, sportovy den s Drobcekom pre deti a tak 😉