Marec s dojčenskou vodou Drobček v malej fľaši 0,33

voda_drobcek
11. mar 2011

Dobrý deň mamičky, chceli by sme vedieť Váš názor na dojčenskú vodu Drobček v malej fľaši 0,33 so športovým uzáverom. Vaše návrhy a pripomienky by sme radi poznali a zohľadnili ich pri výrobe fľiaš pre našich drobčekov. Daniela

mirka907
11. mar 2011

Jednoznacne ano. Mne mala vzdy vsetko vypije az do dna .....0,5 l ako ma Lucka je zbytocne vela...a ostatne mensie su vacsinou sladke, takze ja som za a najlepsie cim skor🙂

nice202
11. mar 2011

a to este nie je? 😒

sisa010180
11. mar 2011

Aj ja by som to privítala, 0,5 l sa mi zda trochu ťažká hlavne pre menšie deti. A hlavne, aby sa z nej pri otočení voda nevylievala.

babullka1
11. mar 2011

aj ja by som privitala 0,33 bola by skvela na vychadzky 😉 takto musime brat len vetsie balenie,kedze sladene vody nedavame v tych 0,33 mne tie sladne ako...jupiky a podobne pridu brutalne umele a hnusne...malemu by som to nikdy nedala

ludka140281
11. mar 2011

samozrejme ANO 🙂 je tazke,ked idem pesi s malou von a taham litrovu vodu,ktoru za taku hodinku nestihnem vypit 😖 ......nas len potesi a aj deti si ju urcite oblubia 🙂

sonia.
11. mar 2011

Jednoznacne ano. Je to vhodna velkost a obsah pre dieta. Urcite to bude mat u deticiek (a mamiciek 😝 ) uspech.

sakura77
11. mar 2011

anooooooooooooo 🙂 a ako aj sisa pisala,s tym "sitkom" ci co to byva,aby sa nevylievala pri pretoceni,tak to by bolo super...

skeblicka77
11. mar 2011

🙂 🙂 jasne ze ano a ako pise sakura aj stakym vrchnakom, aby sa nevylievala... 😎 😎

ivca82
11. mar 2011

určite áno 🙂

chrumko
11. mar 2011

To by bolo určite super uvítala by som

zeleny_cajik
11. mar 2011

áno 🙂 akurát malému do ručičiek, pollitra je mu veľa 🙂

maminka76
11. mar 2011

určite áno, bola tak primerane veľká do kabelky a aj pre bábo. veľmi dobrý nápad. a určite aj ochutené, lebo tie zas pijeme so starším synom a veľmi nám chutia.

desszi
11. mar 2011

ano, jednoznacne. a keby bola aj neperliva verzia 🙂 to by bolo uplne super 😉

nicky182
12. mar 2011

@voda_drobcek no jasne, uz nech je na trhu 😀 😀

radlinka
12. mar 2011

bolo by to super, prosila by som si s klasickym aj mozno sportovym uzaverom pre deti, neperlivu tiez. dakujem 😉

jitkatatarova
12. mar 2011

urcite ano 🙂

klementina
12. mar 2011

to je taky problem, kupit si kvalitnu flastu 0,33litrovu pre dieta so sportovym uzaverom (napr. Sigg) a davat do nej detom to co chcete. no fakt chcete pri kazdej vychadzte kupovat jednu plastovu flasu? myslite uz trosku aj na buducnost vasich deti ☹

voda_drobcek
autor
15. mar 2011

Dobrý deň mamičky a budúce mamičky, v mojom fotoblogu si môžete behom 3 dní pozrieť všetky nové fľaše Drobček 0,33, ktoré budeme v blízkej budúcnosti predávať. Ako sa Vám páčia?
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/voda_drobcek/
Daniela

ellit
16. mar 2011

jednoznacne ano a vo forme Lucky, ktora sa da kupit ako uplne neperliva 😀

jamaat
17. mar 2011

@klementina Veru pravdu máš. Zakaždým fľašu kúpiť, to ide aj do ekológie, aj do peňaženky. Trošku sa treba zamyslieť...

martinkamm
17. mar 2011

flasky su pekne ale nechyba tam sportovy uzaver????nieje to dobre vidno preto sa pytam

voda_drobcek
autor
17. mar 2011

@martinkamm sú so športovým uzáverom, aj s membránou proti oliatiu 🙂 Daniela

gretkab
17. mar 2011

A bude ta 0,33 l aj obycajna neochutena uplne neperliva? Prave taku by deti potrebovali (aj ked to moje dieta tiez zboznuje vsetky sladke zbrndy).

voda_drobcek
autor
17. mar 2011

@gretkab áno, samozrejme budú aj úplne neperlivé. Daniela

martinkamm
18. mar 2011

a kedy sa asi dostanu na trh???

voda_drobcek
autor
18. mar 2011

@martinkamm včera sa vyrobili a od dnes sa začínajú distribuovať na trh. Postupne začíname návozy, takže behom budúceho týždňa sa možno objavia aj vo vašom obchode🙂Daniela

stvura
18. mar 2011

Urcite ano a velmi by ma potesila i nejaka ochutena, napr. malinova, cucoriedkova...taketo daco v malom vydani nie je a moj krpec zboznuje ochutene vody, ktore mu kupujem a prelievam do takychto malych flasiek...teda opravujem, jedna je, ale tu nelubi...

voda_drobcek
autor
18. mar 2011

@stvura pozrite do môjho fotoblogu, tam máme všetky ochutené Drobčeky v malej fľaši.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/voda_drobcek...
Daniela

zuzanapp
23. mar 2011

@voda_drobcek Inač chcela by som sa opýtať či Minerálne vody neuvažujú o novej príchuti Drobčeka? Ja by som privítala príchuť zelené jablko, fi relax robí túto príchuť, ale nieje vhodná pre deti ja ju pijem od kedy sa malý narodil stále kojím, osobne minerálku nemusím a malý nemal ani raz žiadnu reakciu, čo po jablkovom džúse mal. Myslím si jablko nieje alergén čo napríklad citrón a jahoda isto sú.

voda_drobcek
autor
23. mar 2011

@zuzanapp budeme uvažovať o tejto možnosti. Ďakujem za príspevok. Daniela