Marec s dojčenskou vodou Drobček v malej fľaši 0,33

voda_drobcek
11. mar 2011

Dobrý deň mamičky, chceli by sme vedieť Váš názor na dojčenskú vodu Drobček v malej fľaši 0,33 so športovým uzáverom. Vaše návrhy a pripomienky by sme radi poznali a zohľadnili ich pri výrobe fľiaš pre našich drobčekov. Daniela

miracle
23. mar 2011

A mohli by ste prosim napisat zlozenie, resp. ake skodlivosti ochutena voda urcite nebude obsahovat. Dakujem

miracle
23. mar 2011

Tiez by som sa priklonila za netradicnejsie prichute, jahoda, malina a citron su velmi bezne

voda_drobcek
autor
23. mar 2011

@miracle určite bude na báze prírodného cukru (nie umelého sladidla), na čom si zakladáme aj u Baldovskej vody, takže v Drobčekovi to tiež nebude chýbať. Daniela

mariana0915
23. mar 2011

@voda_drobcek a bezprichute nebude ????(myslim v malej flasi 0.33dcl)))

voda_drobcek
autor
23. mar 2011

@mariana0915 áno, bude aj bez príchute samozrejme 🙂 Daniela

bershka
23. mar 2011

ja by som taku vodu privitala, hlavne aby netiekla ta sportova flaska

lowa
23. mar 2011

pridávam sa, tiež by som privítala drobčeka v malej fľaške.

dosa
23. mar 2011

ja teda dost dobre nechapem, lebo ked idem do obchodu, tam mala flaska vody pre dieta stoji 40 centov a liter a polka 60 centov... to sa niekomu oplati kazdy den kupovat malu flasku???? ved je tolko roznych poharikov pre deti, aj sportovych, aj netecucich, ktore staci doma umyt a naliat si z velkej flase... a toho plastu co sa vyhodi...

bea1971
23. mar 2011

tiez som za model v mensej flaske a zo sportovym uzaverom 😉

emjee
24. mar 2011

uplne suhlasim s @dosa uprednostnujem (aj pri inych vodach, napojoch) vacsie balenie, aj so sebou na cestu si bravam 1,5l flasu; 0,33l mam osobne tak na pol hodinu; pre krpca mam vyhradene jeho flasky, do ktorych mu odlievam podla potreby
a dobry sportovy uzaver som este nenasla 😝

ani3012
24. mar 2011

@voda_drobcek
teraz som si otvorila fľašu drobčeka a je nejako moc sýtená..... 😕
doteraz som malej zarábala mliečko bez toho,že by som musela prevárať

ani3012
24. mar 2011

@voda_drobcek to som sa chcela spýtať,či to bude stále takto.. pretoto nekupujem ani doj.vodu clever....lebo inak sa teda vrátime zase k Lucke 😒

voda_drobcek
autor
24. mar 2011

@ani3012 dobrý deň, plánujeme robiť aj Drobčeka bez CO2. Daniela

ani3012
24. mar 2011

@voda_drobcek ja od roka malej kupujem Drobčeka,ale nikdy neboli vidieť bublinky,alebo že by sa mi fľaša natlakovala po zatrasení..tak preto sa pýtam

ani3012
24. mar 2011

@voda_drobcek apropo: ďakujem za odpoveď 😉

voda_drobcek
autor
24. mar 2011

@ani3012 snažíme sa vychádzať v ústrety všetkým našim zákazníkom, preto do konca marca vypredáme Drobčeka dojčenskú vodu s CO2 a začneme predávať novú bez bubliniek. Daniela