Zlé skúsenosti zo súkromnou školou Bagarova 30, Martin

18. mar 2022

môj syn chodí do tejto školy a učiteľky ho tam šikanujú aj spolužiaci ucitelky ho okrikaju a ešte ho chceli aj poslať do polepšovne za to že rozbil v triede okno lebo on je nervak a keď ho tam tie učiteľky priam provokujú tak sa ani nečudujem že ho rozbil ja som si vypočula online vyučovanie a som bola zhrozená jak sa tam k nemu správajú učiteľky na škole z vyvinovimy poruchami učenia by mali vedieť zo žiakmi pracovať. a určite tuto školu neodporúčam

guliver19
18. mar 2022

Tvoj pisomny prejav tiez nie je prave ok..

andrejka1974
18. mar 2022

Nemyslím si že je to v učiteľoch ale v tvojom synovi bežne sa okno nerozbija mala by si s ním vyhľadať odbornú pomoc a keď je taký nervak treba to riešiť lebo ľahko ublíži aj tebe a vtedy bude už neskoro

zdenka11081983
18. mar 2022

Zas ďalší troll...

anjelicek26
18. mar 2022

Ze ucitelky ho tam chudacika provokuju... to je zasa ten typ matky, ktora chybu v svojom dietati nikdy vidiet nebude, lebo jednoducho nechce... zo synom mas predovsetkym pracovat ty... naucit ho sa slusne spravat a zvladat emocie, pripadne pomoc psychologa, ak nepomoze to, tak asistenta...ale to nie je praca skoly ti dieta vychovavat...

pribinak
18. mar 2022

Ak nie si troll, tak pozor na svoje vyjadrenia, aby si si nenarobil/la zbytočne problemy

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patus_2
19. mar 2022

Navštívte psychológa, ty ako matka, aby si vedela pracovať so synom a aj syn sám, aby vedel zvládať svoj hnev. Ak bude potrebné, tak aj psychiatra. Ak syn rozbije okno, lebo je nervak, tak to nieje v poriadku. Kľudne mohla crepina z okna ublížiť tvojmu synovi alebo aj spolužiakom..cuduješ sa, že učiteľky kričali? Veď mohli sedieť vo väzení, pretože tvoj syn sa nezmestí do kože...

bosorka2302
19. mar 2022

by si sa cudovala kolko takych deti v"polepsovni" mame. Nie ucitelky ho neprovokuju, tvoj syn ma problem so zvladanim svojho hnevu

mmatta
19. mar 2022

Koľko rokov má syn? Aké dg.? Vyhľadali ste odbornú pomoc? Dieťa nemôže ohrozovať ani seba,ani iné deti...

karhu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mogaa
19. mar 2022

najskôr si ujasni či ide o školu alebo o škôlku......a samozrejme že učiteľky dieťa okrikujú keď je ako z divých vajec, inak by asi okno nerozbil.....

simsalabim
19. mar 2022

Na robitie okna existuje iba jeden dovod - poziar v dome, zaseknute okno a nutnost vyskocit von. Ak tvoj syn takyto dovod nemal, treba terapiu na zvladanie hnevu.

deti95060810
19. mar 2022

autorka napíš do mestskej skupiny MT... len otázku troška inak formuluj..napr. aké máte skúsenosti s danou školou.... keďže sú tam len žienky z MT tak ti budú vedieť skôr poradiť.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mmatta
19. mar 2022

Je verbálny? Koľko má rokov? Ak je verbálny, riešila by som terapie.... Naučili by ho zvládnuť záťažové situácie.... eliminovať stres...ovládať svoj hnev...

klip0
19. mar 2022

A ako ho provokovali ? Troska to konkretizuj

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cairka
19. mar 2022

Bacha autorka, pôjdeš na "kobereček" . Škola si stráži svoje dobré meno. ( Chlapec sa musí naučiť ovládať, ale je pravda, že na žiadnej inej škole sa asi toľko nekričí po deťoch,ako tam. Sú tam aj skvelí učitelia, ale žiaľ aj tí iní.) A poznám deti, ktorým pomohla zmena školy, proste im tá atmosféra tam nevyhovovala.

cairka
19. mar 2022

@viestta , väčšinou s tebou súhlasím, ale keďže viem, o čom autorka píše, tak jej vcelku verím. My sme odišli kvôli inému, ale poznám rodičov, ktorí riešili podobné problémy pred pár rokmi . A to bol ozaj hon na " čarodejníka" . Áno, ten chlapec mal diagnózu , to má zrejme aj autorkin ( na tej škole moc detí bez diagnózy nie je) . Ale práve preto potrebujú čo najpokojnejšie prostredie. Tam keď učiteľka spustila "ječáká" v triede, tak ešte aj my, čo sme čakali na deti na chodbe, sme stáli v pozore. A áno, občas to inak nejde, ale tam to ( pred pár rokmi, dnes nemôžem súdiť) ani inak neskúšali, niektoré učiteľky. A hlavne u prvostupňových mi to prišlo cez.

lillibeautycentre
21. mar 2022

Prosím, kde je ta skola a ako sa vola?

rachel36a
30. mar 2022

@lillibeautycentre ZS pre deti s vyvinovymi poruchami na Vrutkach