Obyčajné mlieko z Tesca

dovidopp
12. dec 2022

Dobrý deň mám tu take maminky ktoré dávali svojim deťom obyčajne mlieko s tesca samozrejme už keď boli vecsi ? Ja môjmu dávam prosím nesúďte dávame ho s dôvodoch ktoré tu nebudem riešiť. No tie ktoré ste dávali pili vám v noci každú chvíľu každú pól hodinu celu noc ? Maly má rok aj 3 mesiace cez deň je to čo aj my aj pred spaním papa pije čajik

anjelicek26
12. dec 2022

Nedavala som ako nahradu MM/UM, ale na vlocky, müsli, kakao som vzdy davala klasicke kravske mlieko po roku... kazdu pol hodinu kazdu noc (???) vypije kolko, liter za noc? To nemozes tolko davat kravskeho, zabijes tym oblicky... tam je privela bielkovin a soli v kravskom... 2*200ml za den alebo 1x200ml a 150g jogurtu, to su tie optimalne hodnoty... nesudim, ale s rozumom na to chod...

lusia623
12. dec 2022

Ahoj ...moja mama čo si pamätám dávala môjmu bratovi od pol roka normálne mlieko z Tesca bolo to pred 17 rokmi a je v poriadku silný chlap a dávali mu koľko si vyžiadal 🤣 ja som dávala svojmu UM mlieko vystriedala som ich lebo ani jeden nesedel nakoniec sme skončili z Nutrilon AR ktorý mi predpisovali gastrologicka ktorá mi povedala že tie UM sú hnus že ona osobne by najradšej dávala mlieko v krabičke ale tie 3,5 % takže ročnému ak nemá problému dobre to znáša kľudne by som dala ❤️

nela01
12. dec 2022

@dovidopp ahoj a ake je to obycajne mlieko z tesca plnotucne alebo nizkotucne? Ak davas nizkotucne tak samozrejme ze je hladny treba davat plnotucne mlieko 🙂 ale kedze nepises ktore tak len dedukujem 🙂 my sme davali kravske zo zaciatku to naozaj hladne nebude ale ak nemoze alebo nechcete davat kravske tak plnotucne jednoznacne 🙂

chcemradu
12. dec 2022

Od 2 rokov pije syn plnotučné z Tesca, Kauflandu...podľa akcie. Ale v noci nie. V noci nepili od narodenia. Podľa mňa pije v noci len od smädu, alebo je naozaj hladný, ale potom treba večer dať niečo sýtejšie. Napríklad krupicu, kašu.

nela01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nela01
12. dec 2022

@chcemradu presne toto som chcela napisat ako vy pisete dat na veceru jest krupicu alebo kašu.Maly mi max v noci pytal 2x mlieko alebo ani raz a prespal spokojny s naplnenym bruskom ;)

dovidopp
autor
12. dec 2022

@anjelicek26 a hneď tu mame jednu múdru paničku vy ste čítali čo som písala ? Že dávame obyčajne plnotučné s tesca len s dôvodov ktoré vám tu nebudem rozpisovať

dovidopp
autor
12. dec 2022

Ďakujem vám mliecko pije iba v noci plnotučné skúsim dať na večer Krupinu alebo počuli ste o tom že niekto dáva prevariť mlieko s 2 lyzicami krupicou ? Vraj im deti spali ako anjeliky celu Noc chcela by som to skúsiť má niekto skúsenosť ?

anjelicek26
12. dec 2022

@dovidopp a ty si citala, co som pisala? Nepisala som ti nic proti plnotucnemu mlieku z tesca, len ze to mnozstvo treba prisposobit.

dovidopp
autor
12. dec 2022

@anjelicek26 a to je Nórmalne písať matka matke že zabijem dieťaťu obličky ? Podľa mna nie tak keď si to tak nemala ako ja nepíš a čítaj ďalej paa

luliu
12. dec 2022

@dovidopp
@anjelicek26 ti nič zle nenapísala, čítaj s porozumením, dieťa má v noci spať a nie piť každú polhodinu. Mlieko z Tesca je OK, v tom problém nie je, problém je ten, že by nemal v noci takto jest

chcemradu
12. dec 2022

@dovidopp ale naozaj, dieťa nemá piť v noci ani čistú vodu aspoň nie každú polhodinu. Prečo ti tak vstáva? Nejedáva cez deň?

dovidopp
autor
12. dec 2022

@chcemradu práveže cely deň papa vždy niečo tak nechápem ale rozhodne sa poradím s pani dr

luliu
12. dec 2022

@dovidopp to je zvyk, proste nedaj, voda a spat