Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Bioderma: Otestuj, odfoť a vyhraj

bioderma_lucia
10. apr 2012

Milé maminky, pripravili sme pre vás zaujímavú akciu, kde môžete vyskúšať novinku
Photoderm KID BLUE a zároveň súťažiť o produkty BIODERMA v hodnote 80€. Desiatim z vás pošleme
domov produkt Photoderm KID BLUE. Počas niekoľkých dní sa s ním zoznámite, vyskúšate ho na sebe a svojom dieťati a vytvoríte fotografiu. Ak sa chcete zapojiť, čítajte ďalej

Čo je potrebné urobiť na úvod:

1. Do fóra s názvom „BIODERMA: Otestuj, odfoť a vyhraj!“ nám napíšte, prečo by sme mali vybrať na testovanie práve vás a vaše dieťa.

2. Do spomínanej témy môžete vpisovať vaše odpovede iba od 10.4. 2012 od 11.00 hod. do 11.4.2012 do 18:00 hod.

3. Zástupcovia spoločnosti BIODERMA vyberú desať z vás, ktorí budú zapojení do akcie.

4. Na fóre pod názvom „BIODERMA: Otestuj, odfoť a vyhraj!“ dňa 11.4. do polnoci zverejníme vyvolených a pošleme im IP.

5. Najneskôr do pondelka 16.4. prinesie vyvoleným kuriér produkt Photoderm KID BLUE.

Čo bude úlohou vyvolených?

1. Zoznámiť sa čo najlepšie s produktom Photoderm KID BLUE, otestovať ho na sebe a svojom dieťati.

2. Odfotiť svoje dieťa v akcii s Photoderm KID BLUE.

3. Od 25.4 do 28.4. na fóre „BIODERMA: Otestuj, odfoť a vyhraj!“ vyvolení zverejnia fotografiu a napíšu nám svoje skúsenosti a postrehy s produktom.

4. Hodnotiť sa bude najkreatívnejší text a fotografia.

5. Dňa 29.4. do polnoci zástupcovia spoločnosti BIODERMA vyberú jedného víťaza, ktorý získa BIODERMA balíček v hodnote 80€ obsahujúci ABCDerm Hydratant 200ml, ABCDerm Moussant 1l, ABCDerm obrúsky 60ks, ABCDerm ATO+Baume 200ml a ABCDerm ATO+Lavante 200ml, ABCDerm Relax Oil 200ml.

6. Balíček bude výhercovi zaslaný do 10 dní od vyhlásenia výsledkov.

Testujte a bavte sa

*Poznámka: Produkt Photoderm KID BLUE je odporúčaný deťom od troch rokov.

pumagold
10. apr 2012

Dobry den, ked som bola pri svojich dvoch decerkach tehotna, vytvorili sa mi pod ocami vzdy pigmentove skvrny. Bola som z nich velmi nestastna ☹ ☹ ☹ a jedine co mi pomohlo boli pripravky z radu Bioderma - White objective. Po porode som vzdy pockala pol roka, kym sa telo zotavi a zacala som pouzivat spominane pripravky. Fakt uuuzasne a dakujem za zdvihnute sebavedomie 😎 😎 😎 😀 😎 😎 😎 .
Tento rok sa chystame na spolocnu dovolenku k moru a urcite s nami pocestuju aj pripravky z Biodermy. Uz mam nieco aj kupene, ale kvalitnych kremov nie je nikdy dost 😉 😉 😉

zmurkaz
10. apr 2012

Dobrý deň ... tak naša kočka bude mať v lete nádherné 3 rôčky pravdepodobne jej skorší príchod na svet - aj keď len o 10 dní od plánovaného pôrodu - jej spôsobuje, že jej koža je veľmi citlivá. Minulý rok sme používali v lete Biodermu (testovali sme s veeeeľmi malou dušičkou) - ale oplatilo sa a my sme aj vďaka Bioderme mali super leto 🙂. Naša Zuzi miluje krémikovanie - ako každá slečna - tak by bolo super keby sme si užili aj tento rok zábavu s Biodermou 😉 .
No a doma máme aj "pána brata" - ktorému tvár sem tam krášli nejedna peha 😉 . A aj jemu Bioderma sadla ako šitá na mieru - pretože aj jeho kaža je trošku "ješitná" a chce len to naj 😉 .
A v neposlednom rade som tu ja - atopik - takže to hovorí za všetko 😉
Veľmi radi by sme boli zahrnutí do vašej akcie s Biodermou 🙂

kitty1977
10. apr 2012

Dobrý deň. Ja a moj Dominik (2,5 r,)milujeme teplé snečné lúče jarného a letného slniečka, Napriek tomu že ho máme tak veľmi radi sme si vedomí aj jeho možných škodlivých účinkov na kožu. Produkt Photoderm Kid Blue som ešte nemala možnosť vyskúšať a preto by som prijala a rada vyskúšala všetko to čo zvýši ochranu môjho najcennejšieho pokladíka. 🙂

veronka
10. apr 2012

môj synček má od narodenia veľmi citlivú pokožku, vyskúšali sme niekoľko druhov krémov, ale po každom sa vyhádzal, nakoniec sme s malou dušičkou skúsili produkty Bioderma a boli sme milo prekvapení, tieto krémy mu nespôsobili žiadne, ani najmenšie problémy 🙂 produkty Bioderma používame tiež v lete ako ochrana pred slnkom, ja som taktiež vyskúšala aj výživový doplnok z rady Bioderma proti vypadávaniu vlasov a pomohol, s výrobkami sme maximálne spokojní, aj keď cena je síce vyššia, ale kvalita zato stojí 🙂

drake
10. apr 2012

dobry den
moja Lilly ma 10 mesiacikov,je strasne bleducka po tatovi 🙂 cize ja sa budem slnit cele dni pri vode a Lilly bude pekne v chladecku aj s tatinom 😵
ma uplne porcelanovu plet a tmavsie vlasky 😨 cize musim dbat nato aby bola co najlepsie chranena a preto volim BIODERMU 🙂
sama som kozmeticka no nechala som si v lekarni poradit a zhodli sme sa na bioderme,ale problem je ten,ze mi odpoorucila prave tento blu kremik ☹
preto by som sa rada aj opytala ci ho mam,alebo nemam pouzivat pre moju malu Lilly? 😨

lenkao
10. apr 2012

My Biodermu pouzivame uz cez 5 rokov. Moja starsia dcerka mala od narodenia problem s pokozkou, skusili sme vsetko mozne ale nic nezabralo az nam jedna kozna poradila Biodermu atoderm a ta zazracne pomohla . Nakolko aj mladsi syn ma poblemovu pokozku tak sme vyskusali Biodermu atoderm ktora pomohla a teraz maju obaja sprchac Bioderma ABC a natierame mlieckom Atoderm a pokozka sa mu stale zlepsuje. Mala ju ma peknu uz ustalenu ale vzdy ak zacne pouzivat dlhsie rozne detske sprchovacie sampony tak sa jej po tase pokozka zhorsi a Bioderma vzdy zazracne pomohla. Na tuto znacku nedam dopustit a doporucujem ju stale dalej. Poradila som ju aj sestre ktorej sa malemu velmi zhorsila pokozka a ziadne zarabane maste nezabrali ale Bioderma nesklamala a pomohla 😀 a uz ju pouzivaju 2roky a su spokojny. U nas je Bioderma proste jednotkou 😉 preto by nas velmi potesila moznost skusit aj produkt Photoderm KID BLUE. 😉

bioderma_lucia
autor
10. apr 2012

@drake ahoj, pokial uz mas Photoderm Kid Blue doma, vyskusaj ho Lilly na predlakti, tam kde je plat najcitlivejsia. Pokial nebude mat ziadnu reakciu, mozete ho kludne pouzivat. Ja mam polrocnu dceru a Blue som na nej vyskusala. Nemala ziadne zacervenanie ani reakciu. Pokial pokozka zostane bez zmeny, nemusis sa bat. To doporucenie od 3 rokov je len kvoli zlozeniu filtrov. Farmaceuti sa striktne nedrzia tych doporuceni od troch rokov. Vyskusaj a daj nam vediet. Budem zvedava co nam napises. 😉

drake
10. apr 2012

@bioderma_lucia no ja som jej ho uz asi 3x dala a v pohode 😵 😵 😵 ziadna reakcia nebola len som sa bala ,ze ci nieje nejake chemickejsie zlozenie,ze by skodilo na taku jemnucku pokozku 😕
ale som zatial maximalne spokojna,prijemne sa rozotiera,neutralna vona kremu,staci malinko a krasne sa rozotrie po celej tvaricke 😉 😉 😉
takze maminky mozem len a len odporucat !!!!!
a ja budem chciet urcite aj pre seba aj pre muzika na leto 😵

danik2010
10. apr 2012

Dobry den,
ja by som sa tak isto chcela zapojit do sutaze a chcela by som tento vyrobok od Biodermy vyskusat na mojom synovi.
Ja som alergicka na slnko a pouzivam pripravky minimalne s ochranym faktorom 50 a viac od skorej jary .
Toto leto sme sa rozhodli ze poletime na dovolenku a bojim sa aby nas maly syn nedostal alergicku reakciu po mne je to velmi neprijemne a chcela by som ho ochranit pred touto neprijemnou skusenostou.
Dakujem aj za rady od Vas tak pre mojho syna ale aj pre mna ake vyrobky by som mala pouzivat 🙂

sea23
10. apr 2012

prečo práve my?ja a moj synček Timko máme citlivu pokožku,ja som alergička a nie každy prípravok moja tvár znesie a moj pokladík je pravdepodobne na tom podobne,má 8 mesacov a stále hladáme vhodnú kozmetiku.To je dôvod,prečo práve my 🙂

rakywanda
10. apr 2012

Dobry den,tiez by sme chceli byt zaradeni do testovania.zatial sme odskusali kremik na oslintanu pusu od dudlikov ABC Derm peri-oral,ktory kupil tatino a jediny zabral.na slniecko nam odporucila kozna lekarka photoderm kid 50+ a po slneni photoderm apres soleil,kedze mame atopicku dermatitidu.zatial sme max spokojne.

edusik
10. apr 2012

Moja dva a pol ročná dcérka má normálnu pleť, obe sme blondíky a používame faktor 30 na tvár, tento rok asi vyskúšame 50 po rade kozmetičky - mne sa vyhodili pigmentové škvrny na tváry, tak chcem ochrániť aj dcérku. Malá chodí do jasiel - sú obklopený prírodou a keďže vychádzky majú v čase od 10,00-12,00, už teraz sa chystám jej dať do skrinky krémik a potešilo by nás keby sme mali jeden krémik doma a druhý od Vás v skrinke v jasličkách. Ďakujeme 🙂

maja11nr
10. apr 2012

Dobrý deň, v roku 2009 som sa stala "náhodou" 🙂 maminou krásneho syna, ktorý má každé leto pre nás nejaké nové prekvapenie 🙂 Prvé leto, keď mal rok, skončili sme na infekčnom. Minulý rok sme s veľkým prekvapením a alergiou na slnko skončili na kožnom. 😀 Je mi záhadou, ako je to možné, že je malý alergický, pretože my s manželom sme klasické deti komunizmu natierané v detstve modrou indulonou, maryna krémom a niveou... 😀
Vyskúšali sme rôzne kémiky na opaľovanie, drahé a lacné, doporučené aj obyčajné, ale zaberá len a len Bioderma. Radi by sme vyskúšali tento nový Photoderm, práve kvôli dobrým skúsenostiam a ženskej zvedavosti 😀 A trošku aj preto, aby sme konečne prežili jedno leto bez nejakej katastrofy, pokiaľ je to len možné. 🙂

masinka
10. apr 2012

dobry den, rada by som sa aj s mojou rodinkou zapojila do testovania vasho noveho opalovacieho kremiku. Ja som biela (teda v lete, v zime som bledo- zelena) a pehava, na slniecku akurat ocerveniem a osupem sa , takze musim pouzivat kremy s vysokym ochrannym faktorom. Najstarsia - 5 rocna dcerka Nelka nastastie zdedila plet po tatinkovi a celkom pekne sa opaluje, ale prostredna - 3 rocna Dianka je zial alergicka na vacsinu opalovacich kremov. Minuly rok najlepsie znasala prave krem od Biodermy. Najmladsia Julka ma este len 6 mesiacov, opalovacie kremiky sme na nej este ziadne neskusali, ale kedze ma odmalicka na lickach exemiky, tak uz teraz sa obavam, ako bude na ne reagovat.

babula90
10. apr 2012

Ahojte, Biodermu poznám a nedám na ňu dopustiť- ale hlavne radu Atoderm a ABCderm. S opaľovacími prípravkami ešte nemáme skúsenosti. Mám 4 ročnú dcéru, milovníčku pohybu a plávania a radi by sme ho v lete otestovali 🙂 Fotky nie sú problém. Potešíme sa, ak si nás vyberiete. 🙂

susul
10. apr 2012

tiez by sme sa radi zapojili do testovania 🙂 tak ako ostatni. S biodermou som sa stretla 1x este ako slobodna zienka, mala som problematicku plet a moja kozna lekarka mi odporucila zelenu sadu, pomohla.... od vtedy som stihla porodit 2 chlapakov a plet sa mi zmenila z problematickej na citlivu a na rukach sa mi objavil atopicky ekzem, opat pomohla bioderma - cervena sada na citlivu plet na tvar a na telo a ruky modra rada atoderm. Zialbohu atopicky ekzem maju obaja synovia, ale chvalabohu zvladame ho drzat pod kontrolou s Adoterm Zininc. Na opalovanie mam pre nas Photoderm Max 30 tku a ak by sa nam osvedcil i produkt pre deti urcite by sme ostali verni 🙂

a.oni
10. apr 2012

Ahojte,
veľmi rada by som vyskúšala výrobok Photoderm Kid Blue, nakoľko mám 4 ročného syna s veľmi citlivou pokožkou. Používame ABC derm a som veľmi spokojná. Chystáme sa do Vysokých Tatier, kde by sme výrobok otestovali. Ďakujem

lenadka
10. apr 2012

Ahojte,
nemám s biodermou žiadne skúsenosti. Moja staršia 7 ročná dcérka je veľmi citlivá na slniečko, keď sa náhodou zabudne natrieť príde domov s červenými a drapľavými líčkami. ☹ Toto trvá do polovice leta kým si jej pokožka zvykne. Kupujem ochranné krémy v lekárni. Teraz má daylong kids krém a som prekvapená že dnes aj keď sa natrela prišla z vonka červená ☹ . U nej je teraz ten najvhodnejší čas odskúšať či krémik zaberie a pomôže. Ak nás vyberiete budem veľmi vďačná. 😵 😵 😵

kajka17
10. apr 2012

Ahoj, my sa chystame tento rok najprv na dovolenku do Chorvatska a v auguste na tyzden na Donovaly do hor, takze radi by sme otestovali Vasu znacku, hlavne na Emmke (4 roky), Kubinko (2 roky 9 mesiacov), ja budem mat 32. Ja zvyknem pouzivat Biodermu sebium - pletovu vodu, make-up vichy dermablend SPF 35. A mam najlepsie skusenosti s tymito druhmi a znackami kozmetik. Emmke som predosle leta aj Kubikovi davala vichy mlieko pre deti capital soleil 50+. Takze by sme chceli toto leto odskusat a otestovat par pripravkov aj z biodermy, hlavne co sa tyka deti. Kubinko mal este plienkovu dermarmatidu, ale momentalne uz mame plienocky len na spanok, takze snazili sme sa to riesit roznymi mastami, ale osvedicila sa nam Atoderm Zinc masticka. Po dost dlhom skusani roznych masticiek. RAdi by sme sa zucasnili a to v plnom rodinnom nasadení ako TESTERI Vasej znacky. 😎

elen83j
10. apr 2012

dobrý večer rada by som otestovala Photoderm Kid Blue na svojom synovi 14.4 bude mať 3 roky tak to stihame len tak tak 🙂 Filipkovi bola zistená dermatitis seborrhoica a pani kožná nám odporučila Biodermu ATODERM ktorá mu pomohla.Ale rada otestujem aj iné výrobky,hlavne z Bioderm

eminka2510
10. apr 2012

Dobry vecer tak aj my by sme sa velmi radi zapojili do testovania a preco ??? Moja mala Paula ma zajtra presne 7 mesiacov ma krasnu svtlucku pokozku a ked ze opat zacinaju taketo krasne dni tak travime vacsinu dna vonku a je velmi potrebne ju uz od mala chranit pred slnieckom lebo vsetci dobre vieme ze aj napriek tomu ze milujeme slnecne dni treba pokozku chranit a o to viac ked sa jedna o tak male dietatko ... a kvalitna kozmetika to BIODERMA jednoznacne je ... takze nevahajte a vyberte nas 🙂

julcek
10. apr 2012

Dobry den, pred 3 tyzdnami sa nam narodilo dievcatko Vivien, s radostou zistujem ze nie som jedina s takymto menom, a mam aj synceka Riska 1 rok a 7 mesiacov, aky pripravok by ste nam doporucili na leto, a hlavne by ma zaujimalo ci sa tieto produkty daju vyskusat, ci budu k dispozicii vzorky v lekarni. Minuly rok sme pouzivali inu kozmetiku z lekarne faktor 50, ale velmi nepraticke bolo hnede zafarbenie tohto opalovacieho kremu. Velmi som si oblubila micerialnu vodu od Biodermy, preto by som velmi rada vyskusala aj opalovacie produkty od Vasej znacky.

renatadn
10. apr 2012

Dobry vecer,aj my radi vyskusame "modru", lebo "ruzovej" uz mame pozehnane 🙂 Sme doma styri baby vo veku 36:12:3:0,6.

minitrouble
10. apr 2012

Dobry vecer. radi by sme sa tiez zapojili do skusania novej Biodermy, Biodermu pouzivame uz velmi dlho, mladsia dcerka mala problem so zaparenym zadockom od narodenia a tak dodnes pouzivame pre nu na to kremik od Biodermy (irritations of the bottom). Starsia ma zase problem so suchsou pokozkou v okoli ust a tiez sme nasli pomoc v rade kremikov od Biodermy (nutri protective cream dry sensitised cream). Boli by sme velmi radi keby sme mohli vyskusat nieco dalsie od Biodermy 🙂, kedze sme naozaj s tymito vyrobkami velmi spokojni.

macik234
10. apr 2012

Ahoj, tak my by sme sa tiež chceli zapojiť do tohto testovania - nielen pre detičky, ale aj pre mňa 🙂. A prečo práve my? Mám 3 deti - najstarší syn je postihnutý, máme všelijaké zdravotné problémy - nielen s pokožkou, ale práve na ňu sme stále niečo skúšali, nič nezaberalo a hádajte čo? Skončili sme teraz - začiatkom tohto roka - pri Bioderme. A ona naozaj zaberá - síce ide o pokožku na hlave, ale zaberá. To isté platí aj pre mňa - toľko krémov na tvár, koľko som poskúšala.....až kým som si pod stromčekom našla krémiky od Vás - teda od Teba BIODERMA..🙂 A zatiaľ som naozaj spokojná. Tak prečo neskúsiť šťastie? 😎
PS: A pleťová voda SENSIBIO H2O je fakt super univerzálna!!! Díky za ňu! 😲
M+T+M+T

deni26
10. apr 2012

ahojte, mam 2 deticky a uz pri starsom syncekovi bola moja prva volba kozmetiky jasna. Pouzivame vsetky druhy ABC derm, ja bez kremu od BIODERMY nikam necestujem a nasa prva morska dovolenka minuly rok sa neobisla bez Photoderm mineral. Kedze leto sa blizi aj ja uz planujem kupit krem na opalovanie, aby som ochranila moje dva poklady a urcite to bude len krem od BIODERMY. Len neviem ktory 🙂. Dakujem za starostlivost o pokozku mojich deti 🙂

estterka
10. apr 2012

dobry dem,
mame male 19 mesacne blondate modrooke dievcatko a kedze byvame kusok od afriky,opalovaci krem pouzivame takmer kazdy den. potrebujeme spolahlivu a zaroven jemnu ochranu. mometalne sme vo faze rozhodovania sa,akej znacke dame prednost.
minulu sezonu bola este vacsinu casu v chladku v kociku,tento rok nam vsak velmi jasne dokazuje,ze neobsedi ani chvilku. a konecne prestala mat hrozu z piesku a nema problem sa v nom vyvalat a travit poobedia aj na plazi. velmi si dam zalezat na tom,co na jej jemnu pokozku natriem a rada by som na Hannah vyskusala vas produkt a pripadne s vami konzultovala neskor otazky ohladne neho-velmi uvitam takuto spatnu vazbu s vami.
pred par tyzdnami sa nam bohuzial stalo,ze som si myslela,ze som natrela Hannah celu poriadne a maly pasik jej pokozky sa spalil,co nas velmi trapilo. tomuto by som uz urcite v buducnosti chcela predist!

v case priebehu sutaze sme na slovensku a teda velmi rada by som vyskusala,ci je tento opalovaci krem skutocne tou pravou volbou na tuto sezonu a hlavne kazdodenne pouzivanie 🙂
dakujeme!

terina25
10. apr 2012

váš produkt by som chcela vyskúšať,pretože ja mám alergiu na slnko a dcérke nedávno zistili atopický ekzém. 😖 ja som na moju alergiu vyskúšala už kadečo,ale bohužiaľ nič mi nezabralo.a u dcérky platí to isté.mne to až tak nevadí,ale najviac by som chcela pomocť dcérke - 3 roky. konečne nájsť niečo,čo by jej pomohlo.

ywaywa
10. apr 2012

@bioderma_lucia ahoj, my by sme sa chceli zapojit do sutaze 🙂 nas Benjaminko pouziva Bioderma ABCDerm Ato+ Baume Krémový balzam a sprchovy gel Bioderma ABCDerm Moussant pokozka sa nam zlepsila nebola taka sucha ale v lete sme mali problem napriek tomu ze sme nechodili von cez obed maly mal hned cervenu pokozku ☹ pouzivali sme Bioderma Photoderm Mineral SPF50+ Fluid . doktorka nam poradila davat pod opalovaci krem aj hydratacny ale nepomohlo :(
preto by sme radi vyskusali vasu novinku lebo chcem pre mojho syna to najlepsie 🙂

mmamca
10. apr 2012

Ak chcete nieco testovat, tak preco nie na rodinke Kralikovych? 😉 Radi s dcerkou vyskusame novinku Photoderm KID BLUE 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli