Bioderma: Otestuj, odfoť a vyhraj

bioderma_lucia
10. apr 2012

Milé maminky, pripravili sme pre vás zaujímavú akciu, kde môžete vyskúšať novinku
Photoderm KID BLUE a zároveň súťažiť o produkty BIODERMA v hodnote 80€. Desiatim z vás pošleme
domov produkt Photoderm KID BLUE. Počas niekoľkých dní sa s ním zoznámite, vyskúšate ho na sebe a svojom dieťati a vytvoríte fotografiu. Ak sa chcete zapojiť, čítajte ďalej

Čo je potrebné urobiť na úvod:

1. Do fóra s názvom „BIODERMA: Otestuj, odfoť a vyhraj!“ nám napíšte, prečo by sme mali vybrať na testovanie práve vás a vaše dieťa.

2. Do spomínanej témy môžete vpisovať vaše odpovede iba od 10.4. 2012 od 11.00 hod. do 11.4.2012 do 18:00 hod.

3. Zástupcovia spoločnosti BIODERMA vyberú desať z vás, ktorí budú zapojení do akcie.

4. Na fóre pod názvom „BIODERMA: Otestuj, odfoť a vyhraj!“ dňa 11.4. do polnoci zverejníme vyvolených a pošleme im IP.

5. Najneskôr do pondelka 16.4. prinesie vyvoleným kuriér produkt Photoderm KID BLUE.

Čo bude úlohou vyvolených?

1. Zoznámiť sa čo najlepšie s produktom Photoderm KID BLUE, otestovať ho na sebe a svojom dieťati.

2. Odfotiť svoje dieťa v akcii s Photoderm KID BLUE.

3. Od 25.4 do 28.4. na fóre „BIODERMA: Otestuj, odfoť a vyhraj!“ vyvolení zverejnia fotografiu a napíšu nám svoje skúsenosti a postrehy s produktom.

4. Hodnotiť sa bude najkreatívnejší text a fotografia.

5. Dňa 29.4. do polnoci zástupcovia spoločnosti BIODERMA vyberú jedného víťaza, ktorý získa BIODERMA balíček v hodnote 80€ obsahujúci ABCDerm Hydratant 200ml, ABCDerm Moussant 1l, ABCDerm obrúsky 60ks, ABCDerm ATO+Baume 200ml a ABCDerm ATO+Lavante 200ml, ABCDerm Relax Oil 200ml.

6. Balíček bude výhercovi zaslaný do 10 dní od vyhlásenia výsledkov.

Testujte a bavte sa

*Poznámka: Produkt Photoderm KID BLUE je odporúčaný deťom od troch rokov.

nancy1974
10. apr 2012

Dobrý deň, chcela by som tento produkt vyskúšať na mojej staršej dcére, aj keď to už nie je žiadne malé dieťa ale 13 ročná slečna, má problémy s pleťou - akné, už rok používa kozmetiku od vašej firmy a chodí pravidelne ku kozmetičke, vidíme že jej to veľmi pomáha a keďže sa blíži obdobie dovoleniek treba myslieť na opaľovacie krémy, takže by som najradšej ostala verná kozmetike ktorá jej nezhoršuje kvalitu pleti. S pozdravom Krchová

bioderma_lucia
autor
10. apr 2012

@nancy1974 ahoj nancy, mozeme si tykat? Dcere by som odporucila produkt Photoderm AKN na telo aj tvar. Teraz prisla na Slovensko novinka - Photoderm AKN fluid na tvar. Toto su specialne produkty na problematicku pokozku. http://www.bioderma.com/sk/nc/produkty/co-je-no...

bamb27
10. apr 2012

ahoj, mozme skusit aj my 😅 ,,, maly je atopik, teraz pod kontrolou, kozicka je fajn, tak mozme aj trosku experimentovat, i ked az taky experiment velky to nebude lebo biodermu inak pouzivame a je spokojnost 😉

bioderma_lucia
autor
10. apr 2012

@bamb27 ahoj 🙂 tvojmu malemu by som skor doporucila Photoderm Mineral. Jeto produkt vhodny pre deti, idealne do 3 rokov, pre atopikov, alergikov, ludi, ktorich pokozka nema rada chemicke filtre. Mame tu Velku sutaz s Bioderma a tam mozes vyhrat Photoderm Mineral. https://www.modrykonik.sk/forum/mesiac-s-bioderma/velka-sutaz-s-bioderma-2/
Ale samozrejme zapojit sa mozes aj do testovania Photoderm KID BLUE 🙂 ved testovat bude aj maminka 🙂

bamb27
10. apr 2012

@bioderma_lucia ano ano, ved uz sme sa zapojili a presne o ten produkt 😉 ...zaujal

la2
10. apr 2012

Pekny den chcela by som to vyskusat na mojej patuske-tento rok ideme 1x k moru a ma dost citlivu pokozku tak aby sme sa vratili odtial zdravy jemne opaleny a vysmiaty!) Dakujem Dena a Patka!

matsches
10. apr 2012

Pekný deň prajem!

Prípravky Bioderma ma zaujímajú už dlhší čas. Myslím si, že pokožka dieťaťa potrebuje profesionálnu ochranu a niekedy aj zmenu. Doteraz sme používali inú kozmetiku z lekárne, boli sme spokojné. Ale čo sa týka opaľovacích prípravkov budem veľmi opatrná, nakoľko sama mám alergiu, ktorá ma už aj zastihla pri prvom kontakte so slniečkom už minulý týždeň. Rada by som vyskúšala Biodermu než si ju kúpim. Viem, že kvalita niečo stojí preto je pre mňa dôležité si to aj otestovať.

czechzuzanaba
10. apr 2012

Dobry den, jsme tri baby - ja 30, dcerka Julia (2, 5 roku) a druha dcerka Anna (4 mesice). Jsme svetle typy, takze bychom radi Photoderm Kid Blue vyzkousely. Kdyby jste nas vybraly do souteze, a kdyz nam vzorek vyjde, natreme i tatu 😀

konvalinka333
10. apr 2012

dobrý deň, my sa chystáme tento rok prvý krát na spoločnú dovolenku s našim Christiankom, teraz má 14 mesiacov a zatiaľ sme opaľovací krém ešte nepoužívali, ale určite to bude niektorý krémik značky Bioderma. Ja ju používam už viac rokov a som s ňou maximálne spokojná 😉 preto by som ju rada vyskúšala aj na synčekovi a som si istá, že je to správna voľba 🙂

ajka23
10. apr 2012

ahojte,
tak zapojili by sme sa aj my, pokial budeme "vyvolene"... 😀 😀 😀
mala je svetly typ pokozky, mame uz dost problemov od narodenia, velmi sucha koza, momentalne bojujeme s ekzemom, trapila nas aj dermatitida z plienok, tak dufam, ze co sa slniecka tyka nebudeme mat problem... 😎
preto chcem vyskusat kvalitnu kozmetiku, co som pocula ze Bioderma je... 🙂

uz teraz sa tesime... 😀 😀 😀 😀

kahlan1
10. apr 2012

Dobrý deň 🙂
Biodermu by som vyskúšala na oboch dcérkach. Obe majú citlivejšiu pokožku, preto pre ne nie je vhodná každá kozmetika. A v dnešnej dobe, keď slnečné žiarenie vie byť aj riadne nebezpečné najmä pre detskú pokožku, chcem pre moje dievčatá len to najlepšie. Radi by sme vyskúšali túto značku 🙂

ludka140281
10. apr 2012

...král mal troch synov,no ten náš má tri princezné 🙂 ..trávime spolu kepec času,milujeme slniečkko a vodu,vymýšlame ,tvoríme,od ránička šantíme..... ak nám zdravie dovolí,zajdeme aj do vody 😉 .........tešíme sa na všetko nové,radi vyskušame vaše produkty a dame odozvu,odpuručíme,opíšeme 😎

ani3012
10. apr 2012

ja by som rada vyskúšala na mojich deťoch, skúsili sme veľa krémov (aj od lekárky) ,ale čo jednému robí dobre,tak druhému vadí.
BIODERMU som ešte neskúšala aj keď som o výrobku už počula (rek. kampane,letáky...)aj v lekárni okukovala...
Na trhu je veľa kozmetických firiem čo hovoria,že majú najlepšie výrobky a tak si človek ani nevie vybrať...preto by som sa stala -teda celá moja rodinka adeptkou na otestovanie prípravku BIODERMA , uvidíme čo to spraví 😉

elka74
10. apr 2012

ahojte. tak by sme sa veľmi radi zúčastnili na tejto akcii, pretože sme skúsili všetky možné aj nemožné krémy a mastičky a so žiadnou som nebola úplne spokojná. moja najmladšia dcéra má veľmi suchú pokožku a nevieme si nájsť vhodnú kozmetiku. možno vaša značka by bola pre nás tá pravá.. 🙂

megi1989
10. apr 2012

Dobrý deň 🙂 Aj ja by som na mojom Rolinkovi veľmi rada vyskúšala toto telové mliečko. Začína sa nám krásne otepľovať, a môj malý fešáčik zbožňuje trávenie času vonku na dvore, pravdaže na slniečku. Je veľký pomocník, a najradšej by vonku strávil úplne celý deň. Tak by som bola rada , keby ste nás vybrali, aby sme mohli tráviť deň čo deň na slniečku bez obáv o jeho mladučkú jemnučkú pokožku 🙂

superzabka
10. apr 2012

dobrý, chcela by som to skúsiť s mojím malým, má 9 mesiacov a má atopický ekzém, som s toho už zúfala.vyskúsala som vzorku z vášho produktu, ktorý mi dala doktorka, a celý si nemôžem dovoliť, používala som rôzne mastičky a nič, stále ho to svrbí, a trápime sa obaja..... ☹ ☹ ☹

jajavany
10. apr 2012

Dobry den,tiez by som rada vyskusala produkty znacky Bioderma,nakolko zatial sme ich nepouzivali.Uz som z toho zufala,stale skusame nejaky iny krem a zatial som nenasle ten vhodny.Mladsia dcerka ma atopicky ekzem je pod kontrolou a starsia ma tiez stale suchu pokozku.rada by som vyskusala nieco nove a hlavne ucinne. Rada otestujem a pofotim 😉

natty07
10. apr 2012

Dobry den,my sme uz vyskusali velmi vela druhov kozmetiky a akurat som aj rozmyslala nad Biodermou. Mam tri deti a vsetky maju velmi suchu pokozku a najmladsi syncek ma seboroicku dermatitidu a akurat mu idu zubky a pokozka velmi reaguje na jeho "slintacky" a stale ma cervenu bradu a krk /vypada to ako popalenina/. Hrozne mu chcem pomoct ale uz som tolko toho skusala a zatial nic mu nezabralo. Ale verim, ze Bioderma bude to prave 😉

kiara138
10. apr 2012

@bioderma_lucia Ahoj, mám skoro osemmesačného synčeka a prave sa rozhodujem akou kozmetikou chraniť jeho krehké telíčko pred slniečkom. má suchšiu pokožku a velmi suchu tvaričku preto by pre nehio bola vhodná kvalitná kozmetika, ktorá je overená.Rada by som vyskúšala vašu kozmetiku bioderma a tým aj na sebe kedže som opat tehotna v 3 mesiaci a potrebujem tým chranit aj naše druhé ešte nenarodené dieťatko.Ďakujem🙂

lucia2302
10. apr 2012

Dobry den moj 5rocny syn ma na rukach a nohach a na liskach stale take male pupienka ako krupicku a jeho pokozka je niekedy cervena na oblastiach kde je to miesto postihnute bud ked je chladno alebo ked je na slniecku.natieram mu to s olejcekom ale nevidim zmenu,chcela by som vyskusat biodermu ale neviem ci mu to pomoze.nechcem kupit nieco ocom som neni presvedcena ze to pomoze.Dakujem

snurka
10. apr 2012

Ahoj 🙂 produkty Bioderma by sme chceli vyskúšať, pretože si myslíme, že sú kvalitné 🙂 máme kúpenú radu photoderm a sme s ňou maximálne spokojný. Maličkého chránime tým najlepším čo može na trhu byť. Plne doverujeme tejto značke a nikdy nás nesklamala. Tešíme sa na leto keď sa budeme celá rodina krémikovať krémikmi od Vás. Držíme prsty aby sa Bioderme darilo stále viac a viac 😀 My sme používali Niveu ale jedna milá slečna, ktorá je zástupcom Biodermy nám odporúčila a poradila, ktoré krémy sú vhodné a som rada, že som ju poslúchla 🙂

biela
10. apr 2012

ahoj,
my sme minulý rok cez leto používali Biodermu pre deti, syn má 4 roky, dcérka 1 rok, vynikajúco ich ochránil pred slniečkom, ale nevýhoda - strašne zle sa rozotieral, od takého krému by som čakala, že sa rozotiera jednoducho, ak je táto novinka ľahšie rozotierateľná, radi by sme ju vyskúšali.
od biodermy používame ešte ABCDerm PERI ORAL krém, čo je veľmi dobré na vyrážky okolo pusinky, syn sa vyhádzal skoro zo všetkého okolo úst, z plastu, z lyžičky, dokonca aj z chlebovej kôrky, týmto to ponatieram a do rána sú vyrážky preč.

gajdosovam
10. apr 2012

Dobrý deň, mám 5 ročného chlapca a leto je tu čo nevidieť, a ako každá mamina chcem chrániť svoje dieťa pred nežiadúcim slnečným žiarením. Nedávno som mala možnosť vyskúšať Vašu kozmetiku v prípade výskytu začínajúceho ekzému u 1,5ročnej dcérky či už s podráždenia alebo z niečoho čo sme nezistili . V lekárni mi odporúčili mliečko z radu Atoderm a som nad mieru spokojná. Do týždňa bola pokožka ako pred tým. Mne osobne vadil akýkoľvek krém na telo tak som radšej trpela suchú pokožku. Ako som vyskúšala Biodermu som sa cítila konečne spokojná. Neskôr som zakúpila deťom umývací gél z detskej kozmetiky ABCderm a včera som si kúpila Hydrabio čistiacu vodu a krém. Uvažujem preto zakúpiť na leto deťom aj krém na opaľovanie a preto by som rada vyskúšala aj túto radu vašej kozmetiky. Bioderma je jednoducho úžasná. A keď si prepočítam sumy iných kozmetík a u Vás je vždy možnosť výhodného balenia radšej si za kvalitu priplatím a vydrží nám dlho 😀

lenocka84
10. apr 2012

ahojky. mam doma uz takmer 2rocneho syna, obidve leta ktore sme zazili, sme pouzivali kozmetiku bioderma, na odporucanie svagriny. ta uz inu ani nekupuje. moj syn je typicky svetly typ, bleda koza, blondak s modrymi ocami. stale ma vystrihali pred slnkom, ze bude cerveny, a koza bude zle reagovat. vdaka vasim kremom sa nam to nestalo, syncek je opaleny, ale je ako cokoladka, nie ako paradajka. takze bioderma nam sadla. radi skusime aj novy produkt, verim ze vysledok bude ako vzdy, vyborny 🙂

willi
10. apr 2012

Od kedy sme sa stali RODICMI nasej dlho ocakavanej a milovanej dcerky 😵 , chceme pre nu len to NAJLEPSIE 😵 😵 😵 ...preto sme je plet a pokozku "odovzdali" BIODERME...v letnych dnoch sme vyskusali Photoderm MINERAL SPF 50+ a v zimnom obdobi ABCDerm Cold-Cream a boli sme MAXIMALNE spokojni 🙂 ...a preto by sme VELMI radi vyskusali novinku Photoderm KID BLUE, ktory sa moze stat nasim kazdodennym anjelom krasy pre nase dievcatko 😉

hella23
10. apr 2012

Dobrý deň, s dcerkou(2r.) mame za sebou mnoho vyskusany produktov pre alergikov, je pravda, ze sme zacali s Biodermou a chcela som aj pri nej zotrvat, ale po 6mesiacoch pouzivania kremiku Bioderma ABCDerm Hydrant, prestal dcerke pomahat hydratovat pokozku.Za to pri kupani dcerky vyuzivame uz od narodenia produkt Bioderma ABCDerm Moussant, co je jedine tekute mydlo, z ktoreho sa mi dcerka nevyhadzala 😉 a nemenila by som ho za ziadnu inu znacku. Rada by som sa zapojila s malou do "Zoznámky s produktom Photoderm KID BLUE",ide leto a ja mam uz teraz dilemu, aky produkt a znacka bude vhodna pre dcerku s ktorou travim vonku niekolko hodin denne.

beja6
10. apr 2012

krasny slnecny dnicek prajem kazdemu. som mamina dvoch princezien, ktore su pre mna mojim pokladom a chcem ich chranit kazdym dnom, kazduckym sposobom priamo aj nepriamo. a kedze som jedna z tych, ktore sa priklanaju k vyrobkom BIO, tak Bioderma rozhodne nesmie chybat k vyrobkom, ktore by som rada vyskusala! Raz som mala moznost vyskusat vyrobok ABCDerm, ktory ma velmi prekvapil, tak som presvedcena, ze testovaci balik ma urcite neprekvapi a bude STOPERCENTNY! A kedze sa moje dve dcerky radi fotia, uz sa tesim na tie pózičky a super fotocky!!!!

xlucia
10. apr 2012

zapajame sa o testovanie. obaja su atopici, astmtici. poskusali sme vsetko, starsi je silny atopik, na vsetko mi reagoval zle, az bioderma sadla. neviem ci je nieco co sme z nej nevyskusali. od atoderm mlieka, cez vyzivny krem na zimu, az po stick na usta. ja mam ja tuhy make up, a hydratacnu emulziu. atd. atd. no sme ako zastupcovia biodermy 😀 ,
ale nech, aspon na nieco nie je syn alergicky. a ide leto, takze pozerame sa po niecom dobrom na ochrnu pred slnieckom

henca74
10. apr 2012

ahojte, aj my by sme radi vyskusali produkt Photoderm Kid Blue, ja mam suchu citlivu svetlu pokozku, donedavna som nepouzivala pre seba ziaden krem na tvar a telo, mam alergiu na slnko, hned sa mi vytvoria cervene flaky a na koznom vysetreni mi zistili"ruzienku".biela som ako vapno ;o))) nemam odvahu uz par rokov sa ist opalovat...zopar mojich pokusov nedopadlo najlepsie a bolest spalenej pokozky bola velika.teraz name syna, maly ma 4 rocky a citlivu a svetlu pokozku po mne, ktoru mu v lete treba pravidelne natierat, pouzivame krem s ochrannym faktorom 50+.je vo veku kedy miluje vodu a slniecko.uz teraz sa tesi, ako budeme v lete chodit na kupalisko...len ja mam opät obavy...chcem aby sme boli krasne opaleni ale nie spaleni...

nancy1974
10. apr 2012

@bioderma_lucia ďakujem, za radu. Mladšia dcérka má 1 rok čo by si na opaľovanie poradila pre ňu, teraz používame na tváričku Atoderm PO Zinc, pretože mala okolo ústočiek červené suché fľaky a celú pokožku má veľmi suchú ale odkedy používame tento krém ( asi 2 týždne) tváričku má krásnu ružovú, iba trošku suchšiu 🙂