Do súťaže sa zapájajú mamičky, ktorých deti pijú Nutrilon 1x

sona28a8
7. aug 2013

Prvýkrát som sa zapojila do súťaže na MK,prvýkrát som zverejnila fotky nášho syna v nádeji,že aspoň niečo nám odľahčí finančnú situáciu.Je mi však smiešno,že Nutrilon teraz začal propagovať Nutrilon 5, práve počas tejto súťaže.Máte pravdu,je jednoduchšie, aby vyhralo dieťatko,ktoré pije mlieko 1xdenne,pekný deň.

syrik
7. aug 2013

Nutrilon je jeden obrovský marketingový ťah...to máš pravdu...a pritom sú na trhu oveľa kvalitnejšie a aj lacnejšie mlieka, ktoré nemajú takú mega reklamu...možno preto nie sú tak hriešne predražené...

bianca
7. aug 2013

@sona28a8 a odkial si vzala ze piju mlieko 1 x denne?Moja ma skoro 5 a musi mat mlieko 2x denne.Sutaz je dobrovolna a pre kazdeho. a p.s.: Nutrilon je jedine mlieko ktr. sme ani nevyskusali len ma zaraza co vsetko dokaze poburit konikarky

sisaka
7. aug 2013

@sona28a8 a ty sama si tej reklame podlahla ....
Tvoje dieta uz moze kludne pit od jedneho roka plnotucne kravske mlieko!

lauricka
7. aug 2013

nevidim tu svoj prispevok, tak este raz: nerozumiem o com tato tema je? co s tym ma Nutrilon 5? vyherca si moze vybrat od cisla 2 do 5 a prichut, ake chce. Nevyhrava sa len 5ka. A zapojit sa mozu vsetky mamicky, ano a preco by nemohli? Nechapem.
A ani reakciam mimo temu....o mliekach je tu dost diskusii.

dejnas
7. aug 2013

čo sa tu rieši??? súťaž je jedným z hlavných marketingových nástrojov.... je to klasický učebnicový prípad, takže o čo ide? 😉
či tebe je len ľúto, lebo si dúfala, že práve vy vyhráte? nuž, každý ide do súťaže s tým, že vyhrá 🙂 a zapojiť sa môže aj ten, kto ten produkt nepoužíva

traktor
7. aug 2013

..do súťaže o auto sa zapájajú aj nevodiči, do súťaže o foťák sa zapájajú aj tie, čo v živote nefotili, do súťaže o... že to nie je podobné, že sa to nedá porovnávat?..dá.....je to LEN súťaž a každá sa má možnosť zapojiť a zabojavať..niekedy treba menej riešit a naučiť sa aj dopriať..ved raz aj na teba šťastie v podobe výhry sadne 😉

sisaka
7. aug 2013

@lauricka to nechapes, lebo medzicasom stihli zmenit nazov temy (klasika na MK), asi aby neurazili citenie reklamneho "partnera". Autorka sa totizto hned v nazve pohorsovala nad marketingovymi "tahmi" nemenovanej spolocnosti

sona28a8
autor
7. aug 2013

@sisaka Prepáč,ale som detská sestra a viem čo je to alergia na kravské mlieko,takže nie ďakujem.Som vďačná,že malému sadol Nutrilon po mojom kojení.

sisaka
7. aug 2013

@sona28a8 prepac, ja nie som detska sestra a tiez viem, co je alergia na kravske mlieko

syrik
7. aug 2013

Každému sadne niečo iné...Možno to nie je zlé mlieko, neskúšala som ho a ani po tom netúžim...nebudem predsa platiť za reklamu...mne už len proste lezie na nervy tá reklama...všade...doslova....najnovšie už vymysleli Nutrilon pre deti škôlrarského veku, no kam to speje? Do staroby budeme piť sušené mlieko...je to všade...na FB, na MK, na iných strábkach ako reklama, v časopisoch, v telke, v čakárni...opýtate sa pediatra, aké mlieko doporučujete? no Nutrilon predsa...a ešte si sem Nutrilon zaradí aj poradkyňu...to už je ozaj smiešne...

sona28a8
autor
7. aug 2013

@bianca @dejnas @lauricka Nie ,len som taká naivná, že do súťaže sa zapájajú mamičky ,ktorých deti používajú Nutrilon, a nie na predaj Nutrilonu. Máš pravdu,takto som si to neuvedomila,brala som to,že do súťaže sa zapájajú ľudia,ktorí to používajú nie,zneužívajú.
@traktor @sisaka Máš pravdu,takto som si to neuvedomila,brala som to,že do súťaže sa zapájajú ľudia,ktorí to používajú nie,zneužívajú.

traktor
7. aug 2013

@sona28a8 tak to nemôzes brat, ze zneuzivaju..teda..vzdy sa da zneuzit..ale nevies, ci to fakt nevyuziju..sutazia tu babky,tety, krstne, kamosky..a sutazit ma pravo kazdy. 😉 ....je to tak vzdy a vsade..preco prave tu by to malo byt inak..vies, ono je pravda, ze nikdy sa neda vyhoviet kazdemu, vzdy sa najde niekto, kto bude nespokojny..

dejnas
7. aug 2013

@sona28a8 ja by som za tým hľadala aj možnosť, že pokiaľ ten produkt niekto nevyužíva a vyhrá, tak ho proste skúsi, keď už ho má doma.... a majú nového klienta 😉
i keď v podstate je to každého osobná vec, ako s výhrou naloží.... či je vďačný za "naturálie, či zamení za "cash" 😉

lauricka
7. aug 2013

@sona28a8 presne, to je kazdeho vec, co s vyhrou urobi, tak je to v hocijakej inej sutazi, hadam necakas, ze Nutrilon vysle inspekciu do domovov vsetkych zapojenych, ci ich deti piju Nutrilon? 😉 Moje deti by ho vypili raz dva, keby ho vyhrali. Ale je mi jedno, co kto s tym planuje urobit.

maribell
7. aug 2013

ked boli deti nasi rodicia ..myslite si ze bol nejaky nutrilon? ... prd ..po kojeni sa preslo na kozie alebo kravske mlieko ...tak isto ja aj moja sestra sme odchovane na kravskom dokonca cerstvo nadojenom mlieku ...a teda "tuk tuk" sme zdrave .. ja rozumiem moj maly ma rok a tiez si netrufam dat uz kravske mlieko ale je podla mna hlupost pit susene mlieko pomaly v skole na desiatej :/

rora
7. aug 2013

vo vseobecnosti som si vsimla ze do vsetkych sutazi co tu na MK prebiehali sa zapajali aj ludia ktory dany produkt o ktorom bola sutaz spravena, vobec nepouzivali a ani sa nechystali.. proste im islo len o to vyhrat.... je to trosku hlupe, ale tak bohuzial aj taki mozu sutazit.

baklik
7. aug 2013

@maribell nie, nebol nutrilon, bol sunar - praskove mlieko obohatene fumaranom sodnym 😉
a pre najmensie deti (tusim prve 3 mesiace, neviem presne) bol Feminar

marcah
7. aug 2013

@sona28a8
@sisaka nie som zdravotna sestra, a nastastie vlastnu skusenost s alergiou nemam ale mam v okoli babo, ktore malo alergiui na nutrilon a jemu podobne susene mlieka ( nastatie uz to ma za sebou a momentalne je na kravskom mlieku)
V poslednom case pocuvam cim dalej tym viacej nazorov, a to mnoho prave od medicinsky vzdelanych ludi, ze u nas je ten nutrilon ozaj iba velky marketing, a ze od jedneho roka nie je problem davat detom kravske mlieko

sisaka
7. aug 2013

@marcah no tu v severnej Amerike odbornici na vyzivu a aj lekari vravia, od 1 roka prejst na kravske mlieko, to som sa dozvedela na internete, to iste pisali v knihach, to iste hovorila nasa rodinna lekarka, to iste verejna zdravotna sestra.... Pokracovacie mlieka su naozaj len na tahanie penazi z penazeniek. Uz som to tu v jednej teme pisala, ale nema to vyznam, kedze na Slovensku sa odbornici v tomto nezhoduju a mnohi pediatri odporucaju pokracovat v UM aj po 12 mesiacoch

monika15
7. aug 2013

NO baby tak ako kazdy mesiac tu mame nieco ine, tak co je na tom ze je tu Nutrilon tento mesiac ????
uz tu boli netake somariny ....

poleva
8. aug 2013

@traktor jednoznačne súhlasím 🙂

nutrilon_lucia
8. aug 2013

Mile mamicky. Dakujeme za vase nazory a postrehy. A vsetkym, ktoré ste sa zapojili do sutaze drzime palce.

monda17
8. aug 2013

@sona28a8 ako fakt si mi vyrazila dych touto témou a zrejme budem mat z toho aj trvale následky ... Že toto vôbec niekoho napadne ! 😀

luciankasebastianko
8. aug 2013

máám dosť 😀

nutrilon_lucia
8. aug 2013

Este by som chcela pripomenut, ze vyhru si mamicka moze vybrat podla seba, nie je to sutaz len na Nutrilon 5. 🙂 Vztahuje sa to na produkty : Nutrilon 2, Nutrilon 3, Nutrilon 3 vanilka, banan, Nutrilon 4, Nutrilon 4 vanilka a Nutrilon 5 🙂

helita
8. aug 2013

@nutrilon_lucia A dokedy to trva, tento "mesiac" s Nutrilonom? Lebo už ho registrujem od júla... a teraz beží august.... tak či sme ešte stále v "mesiaci" 😀

cetera
8. aug 2013

Ja sa zapajam a pritom moje deticky uz toto mliecko nepiju, lebo ak sa mi postasti tak vyhru darujem sestre kedze ma dve deticky, alebo to necham synovi

sona28a8
autor
8. aug 2013

@monda17 @luciankasebastianko V poriadku,chápem, asi mi to preplo. .Len som myslela,že je to o detičkách ,ktoré papajú Nutrilon. Je to vlastne veľká súťaž. Tak do toho.

nutrilon_lucia
8. aug 2013

@helita Pekny den. Ano, este ste, kampan konci 18.8. 🙂 dakujeme.