Darčeky za kódy

veverka84
10. apr 2013

dobry den uz davnejsie som si vymenila za kody body a dala poslat vevericku tu velku a doteraz mi neprisla...chcela som vam napisat mail ale mate ze na stranke sa pracuje.dakujem

nadhera
12. apr 2013

@sherynkamalinka vychod nie je koniec, ale zaciatok sveta 😀

raz mi niekto spominal,ze bolo pri ich firme auto, vyberali papier a vzapati davali papierove vyrobky, len si neviem spomenut,kto to bol, nech dake info ziskam....

sherynkamalinka
12. apr 2013

aj tu pri nas take auto chodilo, ale asi len dva krat, zjavne vela zaujmu nebolo
@nadhera

zuzanka.zuzu
12. apr 2013

no a potom z tých zozbieraných letákov robia tento predražený toaleťák, ako povedala moja mama 😎

cetera
12. apr 2013

No prave som sa zaregistrovala, a ze vlozte kod? Ten je prosim vas kde, nasla som tie svoje dve co som vystrihla z toaletneho papiera a ziaden kod tam nikde nevydim, kod je ten ciarovy ci? Ale inak tie odmeny nic moooooc

tento_veronika
12. apr 2013

@nadhera @baklik Ako som už písala, zber papiera zabezpečujú externé firmy, ale vaše podnety určite predložíme firmám, s ktorými spolupracujeme.
Veronika

tento_veronika
12. apr 2013

@janicka11 Magnetka je za 5 bodov, zošit za 30 bodov, pexeso za 4 body. Všetky pravidlá aj výrobky, ktoré obsahujú kódy, nájdete na http://tentocampaign.eu. Veronika

tento_veronika
12. apr 2013

@cetera Ďakujeme 🙂, funkčné by to už malo byť. Veronika

janicka11
12. apr 2013

@tento_veronika tak ďakujem škoda ja som vsetky vyhadzovala doteraz a jeden ten kód je za koľko bodikov?

tento_veronika
12. apr 2013

Ak sa vám stalo, že vám neprišiel darček, ktorý ste si objednali z vernostného programu, napíšte mi cez IP nasledujúce informácie:
adresu, kde mal byť darček doručený
e-mail, z ktorého sa robila objednávka
dátum objednávky
vaše t. č., pre prípad telefonického kontaktu.
S kolegyňou, ktorá to má nastarosti to preveríme a dáme vám vedieť.
Veronika

cetera
12. apr 2013

Kde najdem kod ktory tam treba zadat? To som myslela.....

novotnajanka
12. apr 2013

no tak to som rada, že bývam v TN.Tu na sídlisko chodia dve dodávky.jedna je biela a tá chodí pravideľne každý týždeň vo štvrtok-deň vopred rozdajú letáky do vchodov o akom presnom čase prídu a chodia od vchodu ku vchodu aby to ľudia nemali ďaleko. A druhá dodávka chodí žltá a má na sebe veľké logo TENTO.Tá chodí asi raz za mesiac a tí dávajú výrobky Tento.Vreckovky, kuch.utierky,toaleťáky

tento_veronika
12. apr 2013

@cetera predná strana kódiku, ktorý tam máte vložiť, vyzerá asi takto.

tento_veronika
12. apr 2013
kusni
12. apr 2013

Chcela som sa spýtat mi kupujeme toaletný papier tento kde najdem kod.

huginocka
12. apr 2013

Jej,ja som az teraz objavila ze sa na baleniach daju zbierat bodiky, mame uz 9 bodov, chcem sa opytat byvaju este aj ine darceky okrem tych troch,ze magnetka ,zosit a pexeso?

moly263
12. apr 2013

na aku adresu sa treba zaregistrovat lebo je zle vidiet dakujem?

cetera
12. apr 2013

moja chyba beriem späť, to boli kody z harmony 🙂

Tie tento uz asi nemam 😖

tento_veronika
13. apr 2013

@huginocka Dobrý deň, momentálne sú k dispozícii iba tieto tri. Veronika

tento_veronika
13. apr 2013

@moly263 Adresa je http://tentocampaign.eu. Nájdete tam všetky informácie. Veronika

martuska75
14. apr 2013

Pre mňa máte ten systém darčekov tak zložitý že sme sa to už dávno vykašlali. Čo ma mrzí, lebo ovečkový papier je naj 😀 Je to asi jediný slušný WC papier na trhu - normálny nefarbený, nevoňaný a mäkučký. Aj ked pri tej cene mi manžel vždy ked ho donesie hovorí že ho kupujem učite jedná na Slovensku 😀 😀 😀 Baby sa na ovečku tešili aj som sa skúšala kade tade registrovať furt mi volačo nefungovalo, až som to vzdala. Zdá sa že táto časť marketingu u vas bohvieako nefunguje. Podľa mňa je to škoda, lebo deti takéto veci vedia super nalákať 😉 😉 ešte si pamatám ako ma posieli nakupovať furt do Billy ked mali nálepky so zvieratkami 😉 alebo furt chceli kupovať Lunex ked tam boli nálepky na veľkonočné vajíčka. 😀 😀 😀

lajdacka
14. apr 2013

Ahojkte dievčata pekne kupujte a posielajte kodiky 🙂 ceny su velmi pekne 🙂 A pridu všetkym možno neskor ale určite trošku to trva.

dominikakoll
14. apr 2013

Dobry den, nakolko kupujem domov iba vyrobky tento prijala by som lepsie darceky za kody, trebars poukazku za body na nakup alebo nieco take. Netreba mi neaka vevericka alebo magnetka.

arieska
15. apr 2013

@nadhera...skús sa informovať na obecnom alebo mestskom úrade. u nás organizuje obec takýto zber 2x do roka

rossio
15. apr 2013

@nadhera neviem presne odkial si ale po prešove zbieraju papier a potom davaju odmenu tento 😉

rossio
15. apr 2013

@tiumen ja som si uz viackrát vymienala za odmeny ale nikdy mi netrebalo blocky ani papieriky, iba som kody opisala, objednala a vzdy mi všetko prišlo, mame už tak 4x magnetky a velku veveričku 🙂

rossio
15. apr 2013

🙂 ja by som tiez uvítala keby bolo odmien viac a viac lákavé 🙂

nadhera
15. apr 2013

@rossio
@arieska
som z michaloviec a asi mailnem na mestsky urad... 😉

simca06022011
15. apr 2013

@nadhera u nas chodia tiez kazdu chvilu... cakaju ich vzdy zastupy ludi pri dome s papierom :P a potom dostanu toaletaky alebo vreckovky...

deapa
15. apr 2013

my sme si objednali vevericku z ktorej deti mali nesmiernu radost a aj to pexeso je velmi mile..dakujeme...

tento_veronika
15. apr 2013

@dominikakoll Dobrý deň, vážime si to 🙂. Vaše návrhy posuniem na zodpovedných ľudí na marketingovom oddelení. Veronika