Darčeky za kódy

veverka84
10. apr 2013

dobry den uz davnejsie som si vymenila za kody body a dala poslat vevericku tu velku a doteraz mi neprisla...chcela som vam napisat mail ale mate ze na stranke sa pracuje.dakujem

tento_veronika
10. apr 2013

@veverka84 Dobrý deň, stránku práve aktualizujeme, ospravedlňujeme sa. Napíšte mi cez IP adresu, na ktorú mala byť veverička zaslaná, preverím to.
Veronika

brnka
10. apr 2013

ake darceky? Su niekde uverejnene nejake pravidla?

krazu
10. apr 2013

ja som si setrila na vevericku velku a ked som chcela zamenit body, tak boli v ponuke uz len magnetky 😕 , bolo to pred dakymi 3-4 tyzdnami

rebroza
10. apr 2013

u nas mame malu vevericku, aj magnetku, aj zosit. 🙂
ale zda sa mi, ze v porovnani s inymi "vernostnymi programami" inych vyrobcov inych tovarov, je v tente velmi maly vyber. takze pre mna osobne su darceky len malinka cast motivacie na kupu tento vyrobkov.

veverka84
autor
10. apr 2013

neviem aka bude tato vevericka ale zbierala som aj lambi kody a tam mi prisla ovecka nadherna velika fakt sa deti veelmi tesili 🙂

novotnajanka
10. apr 2013

ja som stihla objednať aj veľkú veveričku a je krásna a teraz mi prišlo aj pexeso,tiež veľmi milé a hlavne drobci sa potešili

eristoff
10. apr 2013

@tento_veronika dobrý ako sa dajú meniť tie kódy

joannas
10. apr 2013

@novotnajanka S čoho sú tie bodi? Kde sa zbierajú?

adriankabalaz
10. apr 2013

hm,stranka teraz nefunguje 😒

janicka11
11. apr 2013

kolko treba kódov???.neakej stranke kuknem?

tento_veronika
11. apr 2013

@brnka @eristoff @jonnas @janicka11
Dobré ránko,
pri kúpe našich vybraných výrobkov Tento nájdete na zadnej strane obalu také "žlté okienko" s nápisom „Zbierajte kódy a získajte body“. Toto okienko obsahuje kód. Vašou úlohou je zaregistrovať sa na http://tentocampaign.eu/ a zadať tam tento kód. Potom už len zbierate kódiky 🙂. Pri nazbieraní určitého počtu si môžete vybrať nejaký darček.
Veronika

janicka11
11. apr 2013

@tento_veronika aha Dakujem..skoda ja vsetky vyhadzujem doteraz.a kolko ich asi treba?

emma_932
11. apr 2013

ani nam neprisla vevericka ☹

cetera
11. apr 2013

No ja som tam davnejsie sla a na ten odkaz kam treba ist co pisalo na papieriku tak na stranke som nikde nenasla takze ten kodik som nemala kam zadat, mozno ze to bola moja chyba. Inak super toaletny papier mate a vonavucky 😉

A teraz mam kuponiky do DM drogerie 1+1 tri kusy tak nakupime papiera a papiera do zasoby, lebo u nas to ide....hlavne mala ked za zavrie na zachodik tak vytoci i rolku

Myslim ze niekde tie kodiky este mam zasite, tak ked to bude funkcne na nete skusime este raz

dzipsi
11. apr 2013

My tiež zbierame kodiky, máme magnetky, aj pexesa, no veverička sa vytratila a nahradil ho zápisník, ktorý nie je veľmi motivujúci ☹ , čo nás trošku mrzí, zvieratko je pre deti veľmi atraktívne...

brnka
11. apr 2013

@cetera no mne prave vadia tie vonave a farebne toaletne papiere. Bohuzial mam problem najst biely 3-vrstvovy neparfemovany toaletny papier, takze vacsinou kupim uz overene "zahranicne".......

janka258
11. apr 2013

@brnka presne aj mne,vsetko farebne (to mi zas az tak neprekaza) alebo parfumovane a asi nikdy nepochopim naco je komu parfumovany toaletak,to by som bola rada,keby mi to niekto vysvetlil,detto intimky a pod.

tiumen
11. apr 2013

ked som si čítala pravidlá, tak tam bolo že sa musia odkladať bločky z obchodu. To naozaj?

tiumen
11. apr 2013

@janka258 aj my kupujeme voňavé toaleťaky, a ked sa poukladajú na stojan tak pekne prevoňajú wc a trošku vypáchnu. Mne osobne našťastie nerobia problémy dole 🙂

novotnajanka
11. apr 2013

k nám chodí taká dodávka TENTO a oni vykupujú staré noviny, časopisy a za každý kilogram dostaneme 1balíček vreckoviek.Tak mi šetríme noviny a letáky(veď sú ich plné schránky) a potom kódiky vymieňame za napr.za to pexeso

nadhera
11. apr 2013

neplanuje dodavka z TENTO chodit aj na vychod? papier zbierame a davame do skolky, ale aj vreckovky potesia 😀 a aj nasich susedov, kamara tov, znamych detto 😀 😀 😀

tento_veronika
11. apr 2013

@nadhera z logistických dôvodov to nie je možne :(, zber starého papiera nerealizuje naša firma, ale externé firmy

nadhera
11. apr 2013

@tento_veronika a kde sa dozviem, ako,kedy,kde chodia na vychod externe firmy? verim,ze by som nebola sama, ktora by prispela papierom a ziskala hoc aj tie vreckovky -u nas ich nikdy nie je dost 🙂

baklik
11. apr 2013

@tento_veronika v Ziari nad Hronom nechystate taku istu akciu ako v BB s odberom stareho papiera a vydajom toaletneho a vreckoviek na vymenu? myslim, ze by sa tu tiez ujala...

cetera
11. apr 2013

@brnka my sme kupovali doteraz v dm toaletny take 10 kusove balenie ich vyrobok a tie myslim ze vonave neboli, ale ked je akcia na tento tak kupime ak nieje ideme do dm 🙂

veverka84
autor
11. apr 2013

@emma_932 kedy si to asi vymienala?ani nam neprisla.ten potvrdzujuci email ti prisiel?lebo mne hej ale nemozem ho najst uz som ho asi vymazala tak neviem kedy cca som to menila tie body...ale mesiac a pol min

mojedieta
11. apr 2013

@tento_veronika Jaj škoda že som to nevedela skôr toľko som ich uz vyhodila. A platia aj kódy z 12 kusoveho balenia toaletneho papiera tento ekonomy? Kupujeme ho pravidelne.

veverka84
autor
11. apr 2013

@mojedieta ja ked som mala take vacsie balenie neviem presne kolko kusove ale viac ako 8 tak tam nebol kod vobec v tescu som to kupovala.

emma_932
12. apr 2013

@veverka84 fuha, neviem, uz davnejsie.. my sme mali celkom dost bodov, objednala som magnetku aj vevericku, magnetka prisla ale vevericka nie.. bolo to tak koncom min. roka

sherynkamalinka
12. apr 2013

@nadhera na vychod nic nechodi, na vychode konec sveta 😀