Aké výrobky vám chýbajú v ponuke Tesco Potraviny domov?

daska_tesco
6. mar 2014

Aktuálne si môžete vybrať pri objednávaní služby dovozu potravín až k dverám bytu Tesco Potraviny domov z vyše 21 – tisíc výrobkov od čerstvých potravín, cez kozmetiku až po plienky. Poraďte nám, čo by ste do ponuky doplnili vy? Čo vám v ponuke chýba? Tri z vás za námety odmeníme vo štvrtok 13.marca 2014 vlhčenými obrúskami Tesco Loves baby 😉

bibistec
6. mar 2014

no ako upozornujem pri zadavani objednavok biele servitky tie obycajne. To je zakladna vec a chyba.Inac som velmi spokojna. Joj a este kolonka ze ked viem ze mate nieco v kamennom obchode a nie je to na webe aby som to vedela popisat a pridat na zoznam.

sonicika
6. mar 2014

hyza detské párky a detská šunka nepredávate ich preto lebo máte vlastné tesco to je jasné ale tie sú hnusné
ďalej mi chýba viac bezlaktozovych potravin
jogurt lipánek neskutočne super vec... len tvaroh smotana prirodna aroma a cukor ... je ovela kvalitnejsi ako pribinacik
a vselijake vychytavky po ktore treba chodit inde 🙂
maloco kupim v tescu co chcem dat malemu dietatu
malokedy mavate aj kefir

susu29
6. mar 2014

Presne kupujem len dva druhy párkov, ktoré ako jediné moje deti jedia a tie nemáte Hyza a detské Krasno a mne napr. veľmi chýba služba zmetie mäsa..

bebemaly
7. mar 2014

viac oblečenia 🙂

poisonblu
7. mar 2014

Oblecenie, vazene maso, nie to balene, drahe...

trelenka
7. mar 2014

mne chyba: vianocka dvojfarebna sypana mandlami od Penam; pasirovane paradajky s bazalkou od Podravky; vatove tampony na odlicovanie; tycinky na cistenie usi; kojenecke oblecko a doplnky ako hracky atd..

xarra246
7. mar 2014

@daska_tesco Mne chýba oblečenie a tiež by som prijala viac vecí do domácnosti. Z potravín mi chýba piškótová bábovka.
Tiež by bolo dobré vylepšiť vyhľadávanie. Keď dám do vyhľadávača Horalka, tak mi systém vypíše, že nenájdené. Takže potom musí človek pracne klikať cez x kolóniek, kým sa k tej horalke dopracuje, pretože v ponuke je. Teraz ju síce už mám v obľúbených, ale stalo sa mi to pri viacerých položkách.

xarra246
7. mar 2014

@trelenka Odličovacie tampóny a paličky do uší sú tu: potravinydomov.itesco.sk/sk-SK/Product/BrowseProducts?taxonomyId=Cat00000525&Shelf=4294966819
cesta: drogéria - starostlivosť o pleť - odličovanie

Tiež som to hľadala jak blázon a raz som na to nejako natrafila 🙂

Problém je presne v tom ako som písala vo svojom predchádzajúcom príspevku - nedokonalý vyhľadávač.

zaira13
7. mar 2014

viac oblečenia /hlavne detské/,hračky, viac bio produktov, časopisy a noviny,viac vecí do domácnosti, viac druhov múky

xarra246
7. mar 2014

A ešte by som prijala keby bola fotka pri každom produkte. Lebo Murphyho zákony existujú a fotka chýba práve pri tom, čo ma zaujíma 🙂

trelenka
7. mar 2014

@xarra246 wow dikes.. ale ja obe pouzivam od Tesca, ich znacka, a tie tam nie su.. ale super, ze si toto nasla, cize aj ostatne veci co mi chybaju su asi poschovavane 😉

daska_tesco
autor
7. mar 2014

Milé mamičky, tovar pred vami určite neschovávame 🙂 Vieme, že u nás na stránke je to trošku odlišný spôsob hľadania, ako v predajni, ale skúste využiť okno na vyhľadávanie vpravo hore na stránke a zadať tam hľadaný tovar 🙂 Verím, že ho nájdete 🙂 Ja som vyskúšala hľadať "vatové tyčinky" a našla som: http://potravinydomov.itesco.sk/sk-SK/Search/Li...
Pripájam aj obrázok 🙂 A ak by ste niečo nenašli, kľudne to sem napíšte, pozrieme sa na to 😉 ďakujem 🙂

danjelca
7. mar 2014

ten lipánek tamdajte🙂)))

xarra246
7. mar 2014

@daska_tesco Lenže keď dá človek do vyhĺadávača paličky do uší, už tá ponuka nie je taká široká 🙂 Určite si treba zvyknúť na spôsob zatrieďovania potravín, no myslím si, že treba popracovať na lepšom systéme, nakoľko je to mínus aj pre vás. Keď totiž niečo neviem nájsť, tak to proste kúpim inde (v potravinách za rohom). Ja už som aj dlhšie uvažovala, že napíšem podnet do Tesca ohľadom tohto, dosť ma niekedy rozčuľuje ako zle sa niektoré položky hľadajú.

xarra246
7. mar 2014

@trelenka A nie si ty nejaká náročná? Ja ti tu nájdem x paličiek a ty si ešte budeš vyberať 😀
Ale súhlasím s tebou, tiež mám niekedy pocit, že sa s Tescom hrám na schovávačku 🙂

trelenka
7. mar 2014

@xarra246 vies ako, som zena z rodu nevdacnych :-P praveze si super, ze si to vynurala, ja som to skusila parkrat a hotovo, nemam vydrz, som lemra 😀

maznacik007
7. mar 2014

mne chybaju bagety na dopekanie a vykresy ale oboje som nenasla ani v kamenom hypermarkete v tescu ... ale teda musim pochvalit tych co robia v tescu nakupcich pre netovych objednavacov.... dost som ich sledovala ... 😀 a fakt si davali zalezat aku zeleninu vyberaju kazdy kus prehliadli a tak ... celkom pozitivne ma to prekvapilo .... 😉

adrianai
7. mar 2014

Ja by som prijala viac oblečenia, hlavne detské a tiež biely gazdovský jogurt Hollandia (bio) 😉
No a dosť mi chýba tak všeobecne pri veľa tovare nieje popis - zloženie...

meluela
7. mar 2014

@daska_tesco mne raz chybali potreby na balenie darcekov - baliace papiere, stuhy, darcekove tasky ... tiez sekcia party tovar by mohla byt sirsia a obsahovat aj jednorazove taniere, servitky s detskymi motivmi ...

a tiez co som uz pisala - vyrobky biomila (ekotrend myjava) - múky, obilniny, susene ovocie, mlieko (resp. nepasterizovane cerstve mlieko od ineho vyrobcu)

Sezamova /tahin/ pasta

ellit
7. mar 2014

dobry den, presne ako pisala meluela chyba tam velmi vyrobky od fitmy biomila a mliecka nam chybaju ryzove a sojove ochutene, ktore musim chodit kupovat osobne. Da sa u vas kupit ryzove a mandlove, tak to aspon, ale privitala by som sirsiu ponuku tychto mliek a aj bezlepkovych potravin.

daska_tesco
autor
7. mar 2014

Milé mamičky, súťažiť o vlhčené obrúsky Tesco Loves baby môžete prispievaním do tejto témy až do štvrtka 13.marca 2014. 🙂 Prajem vám krásny víkend plný relaxu a stretneme sa opäť v pondelok. Pripájam na vyskúšanie aj e-kupón na dovoz tovarov cez službu Tesco Potraviny zdarma. 😉

pegy
7. mar 2014

mne chyba važene maso, salaty a treska z lahodok, nie to balene.... tiez suhlasim, ze vyhladavac nenajde vsetko- ked som dala 7days croasant, tak to nenasiel a cez trvanlive potraviny je tam cela ponuka 7days.... a este, cez net sa nedaju kupit vsetky potraviny, ktrore su v akcii v letaku! Uz sa mi viackrat stalo, ze som vzala letak, ze super, to je v akcii, objednam... no na nete zlava nebola ☹

angelheart
8. mar 2014

jogurt Hollandia Bio banánový - nehovoriac o tom, že tie tri "chúdence" od Hollandie, ktoré ponúkate, je žalostne málo. Aj malé predajne majú väčšiu ponuku.

veronikalakatosova7
8. mar 2014

Mali by ste dať do ponuky aj plienky Pampers ak ich máte v akcii myslím tým ked sú balené v tých krabiciach . V letaku ich máte no na stránke nie . A ešte mi tam chýba viac oblečenia pre deti.

andre_a
8. mar 2014

Mne najviac chybaju bio potraviny a detske veci. Bodycka a pyzamka sa zidu vzdy 🙂 Celkovo by mohlo byt zaujimave, kebyze pridate moznost typu "Nenasli ste co hladate? Napiste nam". Tak by ste mohli vyhodnotit co najviac chyba a zaradit to.

dedikatessa
8. mar 2014

urcite bio potraviny, lepsi vyber ovocia malokedy najdem pomelo napriklad a tie ceny detskych vyziv to je katastrofa, vyber by bol aj slušný ale ceny su niekedy prehnané, nehovoriac o ,,akciách,, kedy tovar pred akciou bol lacnejsi ako pri akcii !!! 😒 a konkretne Revucke Tesco nič moc.

syslica
9. mar 2014

Pripájam sa, lepší výber ovocia a zeleniny, vážené mäso, viac oblečenia a najmä mi chýbajú tyrkysové plienky TESCO Essentials, ktoré boli asi teraz nahradené Tesco loves baby plienkami (čo je škoda, lebo ich sacia schopnosť a schopnosť udržať dieťatko aj na pohmat/pocit suché sa nedá porovnať).
A na pobavenie: dala som minule do vyhľadávača "králičie mäso", reku, uvarím syslíkovi kúsok zajačinky... a vyhodilo mi konzervu potravy pre psov od Pedigree 😀 😝 (ale tým nechcem povedať, že musíte toho králika zaradiť do ponuky, je to predsa veľmi špecifická požiadavka).

aduskatt
9. mar 2014

Určite mi chýbaju komplet všetky výrobky z radu ovocia a zeleniny vo VÝBORNEJ kvalite.........teda nie banány, ktoré na druhý deň vyhodím, cibuľa, do ktorej keď siahnem, vyletia mušky atdatd....

katuliacik
9. mar 2014

@ aduskatt

suhlasim s tebou - cerstve ovocie a zelenina treba prezriet poriadne a nesvedclo sa mi ani maso :(