Pomáha vám partner alebo manžel s nákupmi?

daska_tesco
20. nov 2014

Robí to rád, alebo vás to stojí trošku „námahy“ kým ho presvedčíte, aby išiel s vami? Máte nejaký trik? Pochváľte sa nám aj s najlepšou výhovorkou, akú použil aby nemusel ísť na nákup 🙂
Najlepšiu odpoveď odmeníme 20 € poukážkou na nákup cez Tesco Potraviny domov s dovozom zadarmo a balíčkom kozmetiky Tesco Loves baby. Okrem toho, tri z vás dostanú vlhčené detské obrúsky Tesco Loves baby 🙂 Súťažiť môžete do zajtra 21.11.2014 do 9.00 hod. 😉 Držím palce!

hlupyzajko
20. nov 2014

My nakupujeme vacsinou spolu,ked je v praci tak musim sama ale niekedy ide aj s malou na nakup,aby som si mohla ja spravit zas nieco ine. Zvlada to dobre,viem si predstavit ze niekedy s dvojrocnym dietatom nakupovat je o nervy ale vzdy si kupi aj nieco male pre seba tak sa nestazuje 🙂
Niekedy po nakupe zajdeme vsetci traja spolu na kavicku,na to sa tesim zas najviac ja 🙂

daska_tesco
autor
20. nov 2014

no tak tip na "antitalent " v nákupoch mám aj ja - kamoškin manžel. Poslala ho narýchlo /nepreziaravo bez zoznamu/ len s príkazom : " kúp kuracie prsia, ryžu a kčup " do Tesca na nákup.
Manžel prišiel o hodinu s balíčkom dvoch kuracích pŕs , šampanským a chipsami ! 😀
nechápavo sa na neho pozrela, že čo navarí pre 4člennú rodinu z týchto surovín a on jej na to : " no ... prečítal som všetky noviny a potom nakúpil. Deťom urob prsia a my si dáme šampus s chipsami 😀 " Tak nazdravie !!!😀

ivetka5
20. nov 2014

Tak ten môj veru rád chodí na nákupy, dokonca v niektorých veciach vyberie lepšie ako ja 🙂 Takže áno, zaujíma sa, pomáha, a nielen to, je to skvelý muž a otec mojích detí 🙂 Každej žene by som dopriala takého mať 😵

katusska1
20. nov 2014

moj rad nakupuje, ale vzdy chodievame spolu 🙂 vtedy nas to bavi najviac... ale je rozdiel, ked idem po obchode ja, a kedy on... on by len priamo vzal co treba, ale ja sa viem pozasivat. vzdy sa ale pristavi pri hrackach a okukava modely aut 😀 bez toho sa nezaobide ani jedna navsteva tesca 😀

pukinka11
20. nov 2014

Na všetky nákupy chodíme spolu, je jedno či veľký, alebo malý, či je to jedna vec, či je to oblečenie pre mňa, pre naše dieťa.... rád ide so mnou a nikdy neprevracia očami, že sme tam dlho.....

skoricaxx
20. nov 2014

Ahoj, no ja radšej nakupujem sama, len zdržuje, musi si pozrieť každý regál, ja chcem nahádzať do košíka a ísť, takže hladám dvôvod ako ho nezobrať. 😖
A poslať ho samého hroza minimálne trikrát mi bude volať či to má byť v červenom alebo ružovo obale tá múka.... 😝
Stráženie krpcov mu ide podstatne lepšie 🙂 🙂 🙂

bodka70
20. nov 2014

@daska_tesco , tak ja som tak poslala svojho muža kúpiť kačicu v akcii a on mi volá späť, že majú už len väčšie tie kačice, tak ja mu hovorím, že nevadí. Čakala som, že doniesie tak 2-2,5 kilovú kačku a on mi doniesol skoro 4 kilovú hus!!! 😀 😀 😀 . Tak sme mali husacie hody, 4 dni sme ju jedli 😝 😀.

sense
20. nov 2014

@nanulik ty by si sa mojmu muzovi lubila 😀 co sa nakupovania tyka

daska_tesco
autor
20. nov 2014

@bodka70 aspon si nemusela 4 dni variť . Aj to má svoju výhodu 😀 Len ho nabudúce nepošli kúpiť králika, lebo neviem s čím by prišiel domov 😀 😀

moje2deti
20. nov 2014

moja pomoc od manžela je taká, že povie, že zostane s deťmi doma, alebo idú na ihrisko či k babke a ja mám free time a nikto ma nenaháňa, nehľadám deti po obchode, nepozerám na hodinky... 😉 😉 to dokáže potešiť viac, ako keby mi ponúkol vlastnú kreditku 😀

bodka70
20. nov 2014

@daska_tesco so slonom? 😀 😀 😀

h2
20. nov 2014

Ja už po niekoľkých skúsenostiach muža radšej nakupovať neposielam, keď som bola na materskej bez možnosti nakúpiť v mieste bydliska niečo viac, než predražené základné potraviny, zvykla som mu napísať zoznam a on to cestou z práce kúpil. Ale to je dvojsečná zbraň, lebo akonáhle napíšete mužovi zoznam, kúpi, čo je na zozname. No, to som predsa chcela, tak na čo sa sťažujem... Muž so zoznamom nerozmýšľa nad tým čo máme doma, takže ak niečo zabudnem napísať, jeho to ani len nenapadne. To by bolo ešte v poriadku, ale stalo sa mi aj to, že prišiel neskoro, naštvaný a posťažoval sa, že obehal 4 obchody, lebo niečo, čo som mu napísala (a vôbec som to tak strašne súrne nepotrebovala) nevedel zohnať. 😒

pat_mat_minnie
20. nov 2014

Samozrejme.Byvame na dedine a hoci tu su dva obchody, je v nich vsetko velmi predrazene a vyber nie je ani zdaleka taky, ako vo Svite v Bille alebo v Lidli.Vela veci kupujeme v akciach.Tesco mame od ruky, je postavene medzi Popradom a Svitom, cize pre nas je to bud dlha cesta autobusom alebo sa tam dostaneme len otcovym autom-vlastne nemame.Takze ked ide manzel z prace, napisem mu SMS-ku, co treba kupit a on nakupi.Hoci je pravda, ze velakrat nieco zabudne alebo kupi nieco uplne ine, co som chcela alebo nakupi kopu nepotrebnych veci.😀A co nenajde, tak sa vyhovori, ze nemali.😀 Ale zvykla som si.

mima4
20. nov 2014

@daska_tesco
ja som este nikdy nebola na velkom nakupe bez muza. Ani by mi nedovolil, aby som nosila tazke tasky... Proste vzdy ideme dvaja.

daska_tesco
autor
20. nov 2014

@mima4 och, máš doma gavaliera, gratulujem 🙂

mima4
20. nov 2014

@daska_tesco ja skor tvrdim, ze mam doma "muza" 😉

katrin21
20. nov 2014

ano pomaha..ale len pokial ide o potraviny, lebo ako nahle by som chcela ist pozerať oblecenie, alebo Ikea, tak je to "beh ikeou", po 2 ochodoch prisvedci na hocičo, len by už bolo nakupene 😀 a nevaha kludne odist a nechat ma tam 🙂...jeho limit je asi tak 1 minut 🙂 viac nevydrzi.. No nemiluj ho 🙂 !
Ale inak je to pozorny parner v tom, ze mi odnesie tašky, alebo nakúpi ,ked treba potraviny,to sa oplati, lebo on nikdy nekupi nic navyse, kdežto ja ANO, takze minie menej ... 😀
Vlastne kupi.. 🙂 .dosť casto pri nakupe v Lidli, alebo Tesco mi donesie tie male kytičky do vazicky... Aj teraz mam na stol jednu krasnu z ružových kvetov 🙂 .

jana_eyre
20. nov 2014

pomaha, prehovarat ho nemusim.. ale ja sama do obchodov moc rada nechodim, ked sme tam som akurat tak nervozna a preto najviac nakupujem cez net..

mima4
20. nov 2014

@katrin21 to oblecenie detto. Vzdy ho pred tym nakrmim, nech nie je hladny, posadim na lavicku pred obchod... inak by ma piclo 😀

bazarocka
20. nov 2014

pomáha, pre neho je nakupovanie potravín zábava, pre mňa utrpenie, zase naopak je to s handrami (oblečením) 😀 , aj ja mu "pomáham" pri nakupovaní on hádže do košíka ja čítam etikety a vyhadzujem 😀 , preto najradšej nakupuje potraviny bezo mňa, ja zase bez neho oblečenie a sme spokojný obaja 😉

whiterosses
20. nov 2014

áno pomáha nám, chodí s nami ale aj sa sám ponúkne .. aj na raňajky chodí a my sme s maličkou v teplúčku .. nútiť ho nemusím, je skvelý ... a ked ideme spolu tak všetko mi bere z rúk takže getleman ako sa patrí :D 😉 😀

veronicka1901
20. nov 2014

U nas velke tyzdnove nakupy riesi hlavne manzel, drobnejsie denne povacsine ja, takze pomaha 🙂

fazulka17
20. nov 2014

môj muž sem tam ide na nákup keď mu zavolám čo treba kúpiť no raz sa mi stalo že som volala nech kúpi také základné chlieb. mlieko, maslo ... čakám a on nikde tak volám kde je a on že stretol kamaráta a rozprávajú sa ale že už ide. Príde domou vykladá s tašky pivo, chipsy, špor - noviny a hovorí viac mi nevišlo zabudol som si kartu doma 😀 dobre že ma neroztrhlo od zlosti 🙂

jeane007
20. nov 2014

no priznam sa ze vacsinu nakupov robim ja ale ked ideme na nejaky velky nakup ide so mnou a pomoze mi.....a najlepsia vyhovorka je ze si nema co obliect ze on takto nemoze ist :D

daska_tesco
autor
20. nov 2014

@mima4 díky za tip! 😉

daska_tesco
autor
20. nov 2014

Pekný večer, mamičky 🙂 Ďakujem za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra 🙂
Posielam vám ešte E-kupón na dovoz zadarmo na vyskúšanie donáškovej služby Tesco Potraviny domov: www.tesco.sk/potravinydomov

katrin21
20. nov 2014

@mima4 my tiez na velke nakupy chodime spolu, aj na vikendove 🙂 to je samozrejmost a tiez tašky a vsetko odnesie.. ale ako som pisala, potravinove nakupy... 🙂 oblecenie nam moc nejde 😀

tina1988
20. nov 2014

Male nakupy pocas tyzdna riesim sama, manzel je aj tak v praci. A kedze byvame na dedine mame tu len dva male obchodiky. Ale kazdy vikend ideme spolu na nakup do mesta 🙂 stalo sa to uz takou nasou vikendovou tradiciou. Dieta nechame rodicom a ideme spolu na nakup 🙂

mikema
20. nov 2014

@daska_tesco Ci mi pomaha? Kdeze, ten ma na nakupy priam taha! Mam doma vzacny exemplar: muza, ktory neskutocne rad nakupuje 😀

mnamko
20. nov 2014

Aj môj zbožňuje nákupy ,keď je doma ale on nakladá a ja vykladám/lebo to nepotrebujeme/ 😀