Archív: Jún 2011 - Mesiac so Samsung - Vyhodnotenie Samsung Fotoškoly

danitko
14. júl 2011

Milé mamičky a oteckovia, milí "študenti", veľmi nás teší koľkí z vás sa podujali vyskúšať si fotografovanie podľa našich zadaní - domácich úloh.
Počas jedného týždňa sme Vám postupne zadávali domáce úlohy, kde ste mali odfotografovať svoju rodinku, miláčikov a to "správne" a "nesprávne", podľa zadania na konkrétnu úlohu a deň.
Bola som veľmi milo prekvapená, koľko zadaní ste nám zasielali. Dostali sme od Vás 51 fotoalbumov s perfektnými fotečkami.
A bolo veru z čoho vyberať, prezerať a hodnotiť.

Absolútnou víťazkou sa stáva @mimi333 a jej album https://www.modrykonik.sk/fotoblog/mimi333/albu...

"Zbor pedagógov" z Modrého koníka sa rozhodol oceniť aj ďaľšie naše "študentky", za tvorivý prínos 🙂
@sjuzocka
@lenka920
@lubenka351
@boldy
@mata_murkova
@janulabj
@123anulik
@sonka31
@fifinna
@horalka777
@gulko
@natashin
@andrea999
@labutka
@dadika1114
@motylikova
@masinka
@siusinocka
@sonica

Viac vo fotoblogu samsung_tomas https://www.modrykonik.sk/fotoblog/samsung_toma...

dadika1114
14. júl 2011

jejeee dakujeme 🙂 vsetky albumceky boli krasne ...ozaj ste to mali tazke rozhodnut 🙂

siusinocka
14. júl 2011

blahoželám všetkým, ktorí sa zúčastnili a zdokonalili vo fotení. v podstate vyhral každý 🙂

denisocka
14. júl 2011

@siusinocka gratulujem ................ aj ostatným gratulujem 😵

labutka
14. júl 2011

Jeeeej 🙂 😵

abbey1
14. júl 2011

Víťazkám blahoželáme,len je škoda,že aspoň verejne pochválené,keď už nie ocenené,boli všetky "študentky", ktoré ste aj počas súťaže vychvaľovali.

natasin
14. júl 2011

Aj ja sa pripajam. Blahozelam vitazke a aj ostatnym "spoluziackam" :O). Mame na pamiatku krasne fotocky. Velmi ma to bavilo. Dakujem za moznost zasutazit si. 🙂 🙂 🙂

mimi333
14. júl 2011

Tak konecne sedim pri pocitaci, krpci uz zaspali a ja skoro idem odpadnut, ked vidim to co vidim 😕 , nejako som s tym vobec neratala a dalo mi ozaj tentokrat dost zabrat, utajit pred manzelom, ze som sa zase zapojila do nejakej sutaze, aby mi to zase nevycital, ze tolko zbytocnej minutej energie, na nieco, co aj tak nemam sancu vyhrat. JEEEEEEJ 🙂 , tomu ani nemozem uverit, este som nikdy nic nevyhrala, strasne sa tesim 😀 a dakujem velmi, velmi pekne vsetkym a hlavne organizatorom za super napad a super sutaz. V piatok sa nam pokazil pocitac, fotky som uz nejake mala spravene, ale nebolo ich kde stiahnut z fotaku do pocitaca a ked som ich uz konecne do 4 rana dostahovala, na extremne pomalom pocitaci a potom chcela v posledny den sutaze vlozit do albumu, vypli nam do 14.00 elektrinu a ja som myslela, ze to ani nemozem stihnut, ale aj tak som skusila a teraz som rada, ze som to doslova v poslednej minutke stihla.
Este raz velka VDAKA a blahozelam aj ostatnym ocenenym.

tadotami
15. júl 2011

gratulujem vyhercom a uzite si to 😀 pekne fotecky ste porobili 😉 🙂 😀
len ma mrzi ze zase nevyhrala moja favoritka @luy.

123anulik
16. júl 2011

aj ja sa velmi tesim 😀

siusinocka
22. júl 2011

Ďakujem veľmi pekne, pohárik a šnúrka už dorazili. sme vďační. ZUzana