Vaše skúsenosti s Blendea SUPERGREENS

konik_testuje23.4.2018

Vítajte v diskusiách Modrého koníka, kde nájdete tiež 10 recenzií mamičiek, ktoré mohli mesiac testovať Blendea SUPERGREENS. Je to zmes zeleného jačmeňa, mladej pšenice, chorelly a spiruliny. Tieto superpotraviny detoxikujú organizmus, zlepšujú trávenie, posilňujú imunitu, zabraňujú prekysleniu a obmedzujú pocit úvnavy.

Len jedna lyžička denne zaistí vášmu telu prísun dôležitých látok pre pevné zdravie. Všetky suroviny sú navyše 100% v BIO kvalite, bez lepku, bez laktózy, bez cukru a sú vhodné pre vegánov.

Zelené superpotraviny obsiahnuté v Blendea pochádzajú z panenskej prírody Nového Zélandu a Taiwanu, kde sú pestované pod priamym slnkom bez použitia akýchkoľvek chemických prípravkov.

Bol to veľmi zaujímavý test a pokiaľ vás inšpiroval k zdravšiemu životu, môžete Blendea SUPERGHREENS vyskúšať i vy: https://www.blendea.cz/

Testovanie BLENDEA SUPERGREENS

#test_blendea #recenzia

Ešte ste nemali jarný detox? Ešte ste neurobili nič pre svoje zdravie a svoje telo? Tak teraz je ten pravý čas. Pretože Blendea ponúka jedinečnú kombináciu BIO produktov- zeleného jačmena, chlorely, spiruliny a mladej pšenice a to všetko v jednom balení. Odporúčam ho, pretože sú tam obsiahnuté zelené potraviny hneď 4 a nemusíte sa rozhodovať a pátrať po tom čo je lepšie... Keď mi prišiel balíček domov najskôr som sa naplašila že to bude hnusné že to nedám, priznám sa že doteraz som volila pre toto len tabletkovú formu chlorely. No viem že už nie nebojím sa ani ,,zeleného prášku,,. Veľa žien píše o tom aké to je ,,hnusné, nedá sa to vypiť samé , iba s džúsom a nv čím všetkým. NO DÁ SA TO!! a dokonca mne to CHUTÍ... dokonca mi by som si ešte dala :D dva deci je aj celkom málo. Po intenzívnom užívaní sledujem rozdiel na svojom tele.. prebehol proces detoxikácie a trošku som pomohla svojmu telu aj týmto spôsobom. A práve v tejto forme si tento detox zopakujem aj na jeseň. Maly by ste to urobiť aj vy čo váhate. Urobte niečo dobré pre svoje telo. Každý deň ho zaťažujeme toxickými potravinami, tažkými jedlami,... 

Blendea supergreens detoxikujú telo, zmmierňujú únavu, zabraňujú prekysleniu organizmu a zlepšujú trávenie. Odporúčam !!! Neolutujete