Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Vaše skúsenosti s Oxywater

konik_testuje
29. apr 2016

Oxywater je voda so zvýšeným obsahom kyslíka. Bez vody človek vydrží týždeň, bez kyslíka 5 minút. Oxywater spojil tieto dve esencie života do jedného nápoja. A je to úplne nová kategória nápoja. Je to totiž prvý nápoj tohto druhu na trhu Európskej Únie, od novembra 2015, a navyše ide o slovenskú značku 🙂

Táto kyslíková voda podporuje mozgovú činnosť, dodáva prirodnú energiu, má antiseptickú schopnosť, protizápalový účinok a ešte ďalšie benefity.

Oxywater má obsah 250ml. Obsahuje 0 kalórií. Je to energia len z prirodzeného zdroja (neobsahuje cukor, sladidlá, kofeín, taurín ani konzervanty) - z vysoko koncentrovaného kyslíka (12x viac 02 ako v pitnej vode z vodovodu).

Je to úplne nový typ energetického nápoja!

Prečítajte si skúsenosti a recenzie našich používateliek. Tešte sa na ich názory! 🙂

Viac o tejto vode tu: http://www.oxywater.sk/sk/

stastnamamulka
23. máj 2016

Óda na Oxy aneb ako mama Oxywater testovala:

Ráno vstávam, zvoní ktosi

a tam pán, čo poštu nosí.

"Haló, pani, otvárajte!

Občianku si prichystajte!

Prišiel balík z Bratislavy,

berte ho a nech sa darí!"

Na balíku malá dierka,

otvára ho moja dievka..

A tam Oxywater v bublinkáči,

bude sa piť, čo hrdlo ráči!

Drahý na mňa kričí z rožka:

"Čo ti prišlo? Daj mi troška!"

Dievka sa hneď doňho obuje:

"Tato, nechaj! To mama pre Modrý Koník testuje!"

Vzhľad plechoviek sa mi páči,

pijem, čo mi hrdlo stačí.

Oxywater je moja sila,

na každý deň som si jednu plechovku zadelila.

Záťažový test s kávou zvládla na rovinu

poviem vám, už nemusím si čistiť moju zubnú sklovinu.

Po Oxy sa cítim skvelo,

ovocnej príchute sa mi však zachcelo!

Drahý potajme si logol trochu,

"drahá",vraví "však ja cítim čistú vodu!"

Citrón, baza, či pomelo,

hmm, to by bolo potom iné delo!

Teší ma a je to isté,

po Oxy mám zuby čisté!

Hodnoty kyslíka mi zrazu kolíšu,

idem ja pozrieť, čo na obale píšu.

Bez konzervantov, cukru a kalórii,

pánabeka! tí ma veru riadne potešili.

Pred letom sa "nulka" ráta,

s Oxy spravím kamaráta!

A potom, keď posledná plechovka padla,

hrozná depka na mňa sadla.

Oxy mi mozog dobre okysličila

a tak som pre vás túto recenziu zložila 🙂

Pozn.autora: Počas písania recenzie nebolo ublížené žiadnemu zvieratku🙂 Ďakujem #konik_testuje a #oxywater za milú skúsenosť!

Lucia a môj "testovací tím"🙂

katkamario
24. máj 2016

Už keď som sa prihlasovala do testovania Oxy, vedela som, že to bude zaujímavé 😎 😎 😀

Prišiel mi pekný balíček s Oxywater na každý deň a zaujímavými polystryrénovými "marshmallow-mi", ktoré potešili moje deti 🙂 Premýšlala som... Mám nejaké plány alebo idem proste piť a uvidím, čo sa bude diať? Hneď som si z veľkej zvedavosti otvorila jednu plechovku:

- vodička je číra, ale prekvapili ma malé bublinky v nej, aj keď nie je perlivá... Ahaaaaa, však kyslík.

Oxywater nechutí ako obyčajná voda! (Dávam do pozornosti chabý pokus môjho manžela, ktorý mi do plechovky dolial obyčajnú vodu z točky a snažil sa ma hneď v prvý deň okabátiť, že veď je to Oxy 😀)

- vôňu nejak typickú nemá, ale tá chuť... Dlho som premýšľala ako ju popísať, čo ma na nej tak zaujalo... Neviem, či to bolo tým, že mám teraz dlhodobejší problém s hlasivkami, ale tých pár glgov mi naozaj ulahodilo.... Akoby v nej bola kvapôčka olejčeka, ktorý mi zanechal nachvíľu naozaj príjemný pocit v ubolenom krku. 🙂

- keď vypijete kolu alebo niečo podobné... Ja to vždy cítim na sklovine ☹ Skúšala som to samozrejme aj s Oxy... a nič... len jemné a čisté zuby.

- aj keď by sa mala piť Oxywater chladená, ja som zvyknutá na "izbové nápoje".

A tak som si s veľkou radosťou upíjala... Na tréningoch... pred vystúpením... pri šoférovaní alebo iba tak - doma na koníku - v kľude... A aj v nude 😀

- čo sa týka účinku Oxywater pri tréningoch, momentálne máme aktívne obdobie takže som zvyknutá. Nevnímala som Oxy ako niečo, čo by mi dodalo ešte viac energie (sama jej mám vtedy dosť😀) ale ako lahodný nápoj, po ktorom mi nenafukovalo ani negrúlilo v črevách 🙂

Zaujímavá zmena prišla, keď som sa rozhodla, že si ju vypijem ráno!

- vyskúšala som Oxy použiť ako micelárnu vodu 🙂 Ja mám doma veru veeeeľa rôznych vodičiek, ale nakoniec aj tak potrebujem vodu! A potom rýchlo krém.
Popretierala som si tvár vatou namočenou v Oxywater... Bolo to očakávajúco príjemné, ale najlepšie bolo, že pleť po vyschnutí nezostala stiahnutá, bola taká... taká... no proste skoro som sa aj zabudla nakrémovať 😅 😅

Zvyšnú vodičku som vychlípkala popri obliekaní. Chystala som sa ku starkej. A vtedy to začalo... Nielen že som bola na príjemnej návšteve, ale stihla som dva nákupy v obchodoch, obehnúť tri knižnice - zháňajúc starkej pokračovanie kníh od Juliette Benzoniovej - Marianne a Turhan Bej (mimochodom - nemáte ju niekto?? 🙂), po návrate upratať skoro celý byt (a toto veru nie je moja obľúbená činnosť)... Nejako automaticky som všetko zvádala🙂 Dala som si preto ešte jednu plechovku poobede - veď na tréning, nie? Skúsime, či to graduje!

Samozrejme tréning bol super - tak ako predtým a ako ešte aj veľakrát bude🙂 Toto je asi jediné "vyšťavenie", ktoré mi nevadí, dokonca ho milujem🙂 Keď prídem domov, osprchujem sa a s mojím manželom pozeráme telku... Ani sa nepohnem...cítim, ako mi tuhnú svaly 😀 Ale teraz tomu nebolo tak! Môj manžel zaspal s deťmi! Hmmmm... Tak zmena (hovorím si)... aspoň sa vyspím... a pritúlila som sa ku guči tiel. Moja milovaná rodinka♥

Lenže hoci bolo telo unavené, mozog akoby stále pracoval... Donútil ma vstať, spraviť si čaj... A teraz čo? Byt je uprataný, obľubenú knihu som si zabudla u kámošky. Budím manžela (na dvakrát), nech si ide zahrať scrabble, ale márna snaha- spí 😒

A tak ma táto kombinácia tréningom zmoreného tela a okysličeného mozgu donútila nezmyselne prepínať telku do štvrť na jednu.

Na záver môžem teda povedať, že verím v silu kyslíka a ďakujem #konik_testuje za možnosť zapojiť sa do #test_oxywater Teraz už viem ako, kedy a prečo môžem Oxywater piť... a že to nemusím preháňať. 🙂

Hlavne... Na zdravie 🙂

Katka

julimodry2504
24. máj 2016

@stastnamamulka ODPADLA SOM!!!!Ste sa minula povolanim 🙂 wau

stastnamamulka
24. máj 2016

@julimodry2504 😀 Ďakujem,ste milá.Ale ja som len obyčajná mama 😉

drews_beauty
26. máj 2016

Skutočne ďakujem za príležitosť otestovať túto zaujímavú novinku na našom trhu 🙂 Recenziu som taktiež uverejnila aj na svojom blogu: http://drewsbeauty.blogspot.sk/2016/05/recenzia...

Tento slovenský výrobok v sebe ukrýva vysoko okysličenú neperlivú vodu s obsahom O2 90mg/l. Kyslík v tele má za úlohu dodať energiu, zvýšiť koncentráciu, zlepšiť fyzickú kondíciu, okysličiť krv a má aj proti nádorové účinky. Samotná tvoriteľka Oxy water bola totiž kedysi diagnostikovaná onkologickým ochorením a tak chcela vymyslieť nejaké kyslíkové "take away" aj pre bežných ľudí. Najmä pre tých žijúcich v smogových veľkomestách je to určite plus.

Kyslík je bez zápachu, avšak táto voda má v sebe akýsi zvláštny buket pripomínajúci niečo z Red Bull. Okrem samotného pitia pre ľudí s problémami v ústnej dutine môže byť zaujímavé, že preplachovaním v ústach by mala mať voda praznivé účinky a taktiež sa môže použiť ako pleťová voda pre aknóznu pokožku.

Obdržala som 7 kusov nápoja a tak som postupovala podľa odporúčanej dennej dávky 1 plechovka denne. Prvé dni som pila Oxy water v poobednajších hodinách. Spozorovala som zrýchlenie trávenia a každé dve hodiny som pociťovala hladové kŕče v žalúdku. Pre mňa nič príjemné, snažím sa jesť každé 3 hodiny v menších porciách a toto ma nútilo neustále niečo "dzobkať". Zvýšená produktivita či energia sa však u mňa neprejavila.

Ostatné dni som sa teda rozhodla piť vodu doobeda. Úspešne som nepociťovala extrémny hlad, no stále som sa necítila byť viac nabudená a energická. Zistila som, že sa mi však ľahšie spieva a rozpráva a pri dohľadávaní informácii k recenzii som sa dočítala, že nápoj pomáha aj hlasivkám. Zaujímavé..škoda, že Oxy neexistovalo v dobe, keď som ešte spievala v kapele 🙂 Prejavila sa u mňa aj zvýšená dýchavičnosť, pravdepodobne je to spojené s prácou v klimatickom prostredí a životom vo veľmi prašnom a smogom znečistenom meste. Moje pľúca pravdepodobne dostali "šlehu" a nevedeli sa z toho spamätať - cítila som sa ako 100 rokov stará, keď som zadýchaná a s vyplazeným jazykom išla pešo na poštu, ktorú mám 10 minút chôdze od domu :D

CELKOVÉ HODNOTENIE: 3/5
PLUSY:
- príjemná chuť
- vyhovuje mi, že nie je perlivá
- čisté hlasivky
- tuzemský výrobok
- bez cukru a pridaných látok

MÍNUSY:
- zvýšený pocit hladu
- nedodanie energie

lyrrya
27. máj 2016

Ako jedna z mála, som aj ja mala tú možnosť testovať OXYWATER. Hneď ako prišla, sme šli s deťmi študovať, že čo to. Syna samozrejme najviac potešili bublinkové fólie a mamu OXYwater. Muž prekvapivo študoval, že čo mi to prišlo a vyzvedal, že na čo to je.

Nie som zástancom bubliniek a OXYwater ma milo prekvapila. Bezbublinková voda je pre mňa. Síce by som privítala aj nejakú sviežu príchuť ako citrón, pomaranč, prípadne mäta.

Skúsila som si ňou aj prepláchnuť zuby, taký zaujímavý pocit na nich a ešte k tomu nezanechávala povlak a cítila som sviežosť.

Prvý test OXYwater som dala skoro ráno, keď som mala ešte svojich sladkých 15min. ticha, kým deti spali. OXYwater ma naštartovala do nového dňa bez zbytočných kalórií a aj bez mojej obľúbenej kávy, ktorú si ešte stále odopieram. Za mňa jednoznačne OXYwater je lepšia ráno. Skúšala som ju aj v poobedných hodinách, pôsobila povzbudzujúco. To som pri svojich dvoch drobcoch dosť ocenila.

Chuť vody ani neviem ako by som opísala. Bola iná zvláštna. Snáď sa nik neurazí ak ju prirovnám k destilovanej vode, ale to bol len prvý moment, že čo to. OXYwater mi chutila viac chladená ako "len zo špajze" (chcela som vyskúšať aj tento rozdiel a naozaj je chladená lepšia a aj jej chuť).

OXYwater som v jeden deň skúsila aj ako refresh na unavenú a povädnutú pleť, na jej povzbudenie a milo ma prekvapila. Mňa, čo aj obyčajná voda je u mňa utrpenie, šípe ma po nej pleť a je nehorázne vysušená, tak OXYwater pôsobila povzbudzujúco, žiaden problém som nezaregistrovala a ešte ten pocit sviežosti. V tejto súvislosti by som prijala aj OXYwater s rozprašovačom (prípadne v spreji) na tvár.

OXYwater Vám odporúčam minimálne vyskúšať. Ja som ju nosila aj so sebou v prebaľovacej taške na prechádzky. Jej balenie je spratné a máte ju tak vždy poruke.

Lucia

luskacik32
28. máj 2016

Mala som tú možnosť otestovať oxywater. Hneď ako nám kuriér priniesol balík sme s deťmi začali vybaľovať a odbaľovať každú plechovku, ktorá bola precízne zabalená, každá zvlášť v bublinkovej fólii s kopou penových S. Deti sa im potešili, hneď sme aj išli testovať a nedočkavo sme čakali čo sa bude diať.

Ako prvé nás prekvapili jemnučké bublinky aj keď nie je sýtená. Ale veď to kyslík napadlo mi, chuť bola zaujímavá nie ako obyčajná voda - bola akoby ľahšia, čistejšia chuť. Aj obal plechovky sa mi veľmi páčil.

hubena2211
29. máj 2016

Konečne nastal deň D. Ked som dostala balík na testovanie "Oxywater", ani som len netušila, že to bude aj docela zložita testovačka. Po rozbalení vody, ktorá bola zabalená každá zvlášť v bublinkovej fólii, som už začala premýšlať, ako spravne by som otestovala tento produkt, ako objavím jeho účinky alebo aj jeho nedostatky... Najskôr som si dala vodu vychladiť do chladničky na 4C, pretože voda mi najviac chutí chladná a aj výrobca uvádza na plechovke, že nápoj by sa mal piť chladený. Dostala som 7 plechoviek, ktoré by sa mali piť v množstve jedna plechovka denne. Ja osobne si myslim, že to je dosť kratko na to, aby som objavila učinok tejto vody. Tažko mi povedať, či po vypití plechovky bola moja mozgová činnosť zvýšená. Nepocítila som žiadnu zmenu v tomto smere 🙂 Tiež nemôžem hodnotiť protizápalove učinky. Na to by ma musel asi nejaky odbornik vyšetriť. Dalej som si čitala na plechovke, že je to slovenský produkt. Nesmierne ma to teší a vždy ked vidím, že na pulte v obchodoch sú veci "MADE IN SLOVAKIA", podporím to.Tu ma trošku zarazila informácia (ked som čítala dalej), že výrobca je Česká Republika, Praha... Takže slovenský produkt vyrobený v Česku. Hmmmmm.

Naozaj to bola zvlaštna výzva, lebo som si stále hovorila: "Veď to je iba VODA. Ako mam prísť na to, v čom je lepšia ako tá VODA, ktorú pijem denne?!?"

Môj test teda začal za prítomnosti môjho muža, ktorý mi asistoval ako fotograf 😎 Naliali sme vodu do dvoch poharov a hned na prvý pohľad bolo vidieť, že je iná. Porovnávali sme ju s vodou, ktorú sme pred tým prefiltrovali vo filtrovacej kanvici. V "Oxywater" sa po naliatí začali na pohári tvoriť bublinky. Veľa bubliniek... vyzeralo to ako keby bola perlivá. Ale nebola! Potom som si sadla k stolu, zaviazala oči a išla som hadať, či viem, ktorá voda je ktorá. Samozrejme som na to prišla. "Oxywater " je chuťovo zvláštna. Stále som hľadala k čomu by som ju prirovnala a potom som na to prišla. Chutí mi, ako ked si nalejete vodu do pohára, v ktorom ste predtým pili energeticky nápoj. Potom som urobila test aj s mojím mužom a tiež vedel rozlíšiť vodu so zaviazenými očami. Cítili sme jemnú sviežosť po pití.

Na další deň som si spravila espresso a po vypití kávy som si dala "Oxywater". Povlak zo zubov mi nezmizol, keďže sa mi ani žiadny nevytvoril, ale voda ma po káve príjemne osviežila.

Ďalšou mojou výzvou na test vody bolo fitko. Výrobca sľubuje lepší výkon. Vypila som teda plechovku pred začatím a vybrala som sa ako vždy na bežiaci pás. Môžem povedať, že v ten den som cvičila "o dušu". Či na bežiacom páse alebo pri posilňovaní, cítila som sa ľahšie a podala som lepší výkon. Na druhý deň som sa zobudila so svalovicou a rozmýšlala som, či to skutočne bolo tou vodou. Nedalo mi to a išla som cvičiť zase a zase som pred tým vypila vodu "Oxywater "😉 Fakt som mala pocit, že sa mi cviči lepšie... Nemôžem tvrdiť, že som mala viacej sily ale pocit ľahkosti tam bol.

Každý deň som si v plechovke nechala na dne troška vody a vždy ráno a večer som si tvár po očistení prešla vodou "Oxywater ". Vrásky nezmizli, neomladla som 😀 Ale voda prijemne ochladila pokožku a zase použijem ten pojem OSVIEŽILA ju. Možno by bol dobrý nápad, keby táto firma v spolupraci s kozmetickou firmou vytvorila produkty, v ktorých by použili kyslik. Neviem, či je niečo také možné, ale ak také niečo bude na trhu, určite to rada skúsim.
Určite by som neskúšala kyslikovu vodu kombinovať s príchuťami. Nie som fanúšikom ochutených neprelivých vôd, lebo tam cítim umelinu. Či chuť púpavy, gaštana alebo ovocia... Stále je to umelá chuť 😖 Zostala by som pri tej ideii : "VODA BEZ CHUTI A S KYSLIKOM."

Na také záverečné zhrnutie asi toľko, že sa teším tomuto testovaniu. Ďakujem Modrému koníku, že ma vybrali do testovania a ďakujem aj firme Oxylife (Oxywater), že poskytli tuto vodu na testovanie aj obyčajnym ľuďom. 🙂

beatabuckova
29. máj 2016

Plechovečky Oxywateru mi prišli akurát v týždeň plného zhonu, vybavovačiek a učenia na štátnice. Keďže som už bola "nadopovaná" kávou a inými energetickými drinkmi, veľmi som sa potešila zdravšej alnernatíve. A prinášam teda zopár poznatkov o novinke, Oxywater vodičke 🙂

* Chuť vody
Vodu som pila chladenú a naraz,ako to bolo odporúčané. Cítila som nejakú špecifickú chuť,akoby troška kyslastú,ale muž,ktorý to ochutnal tiež,skonštatoval,že chutí ako obyčajná voda. Nuž, asi mám inak vyvinuté chuťové poháriky. 🙂 Osobne by som si privítala nejakú príchuť vodičky, jemný citrón alebo trebárs bazu...ale naozaj len tak jemne...

Na tvár som si vodičku neaplikovala. Síce mám problémové zóny,ale akurát sa mi to výrazne zlepšuje *klop,klop*, takže som toto radšej vynechala...ale myslím si, že škodu by neurobila.

No, ale sľúbené zvýšenie energie som, žiaľ, nezaznamenala. Ale na horúce letné dni si určite zopár plechoviek zaobstarám. 🙂

Ďakujem pekne za možnosť vyskúšať si túto vodu a na záver malé zhrnutie :

* Pozitíva
- zdravšia alternatíva energetických nápojov
- praktická plechovka
- príjemná chuť "čistej" vody

* Negatívum
- nedodanie sľúbenej zvýšenej energie

domip
29. máj 2016

Jedného dňa, kedy som ani nevedela kde mi hlava stojí, z naháňania sa okolo diplomovky a skúšok, som dostala možnosť testovať v pravej chvíli úplne nový typ energetického nápoja.

Oxywater je vlastne voda so zvýšeným obsahom kyslíka, čo však na prvý pocit a chuť vôbec nerozoznáte od chuti bežnej vody bez bubliniek. Oxywater môžeme pomenovať aj ako úplne novú kategóriu nápoja. Som rada, že som mohla podporiť najmä slovenskú firmu. A čo teda táto zázračná voda ponúka? Okrem toho, že neobsahuje žiadne kalórie, dodáva čisto prírodnú energiu. Vodu som pila najviac poobede, kedy sa mi už nechcelo vôbec učiť a nemala som už ani náladu sústrediť sa. Neviem či je to len môj subjektívny pohľad alebo nahovorenie si, ale po vypití som cítila novú energiu a ešte som sa zvládla vrátiť k tomu učeniu. (čo je teda úspech :D) Oxywater som si zobrala zo sebou aj posledný ťažký deň, ktorý ma čakal a to na štátnice ako taký životabudič. A bola som nesmierne rada že som ho mala zo sebou. Okrem iného, štátnice som úspešne zvládla, tak prečo nedať Oxywater nejaký ten podiel? Preto vždy, keď budem dopredu vedieť o nejakom dlhom dni, ktorý ma bude čakať, pribalím si aj pár plechoviek tohto prírodného zázraku. Som rada, že som mala možnosť vyskúšať niečo nové, lebo asi by mi nikdy nenapadlo si to kúpiť sama od seba.

Voda chutí prijemne, a kedže najradšej mám čistú vodu, nie je potrebná žiadna príchuť.

Preto ďakujem za podporu v namáhavých dňoch, ktorých síce bude ešte veľa, ale momentálne sa trafili účinku. Môžem len odporúčať a hlavne, za skúšku to stojí, aspoň si môžete na vlastnej koži vyskúšať silu prírodného energetického nápoja aj sami na sebe 🙂 A to je najdôležitejšie.

baklik
30. máj 2016

V prvom rada dakujem za príležitosť vyskúšať nový nápoj OXYWATER.

Keďže nemám rada a ani ja sama nemám čas čítať siahodlhé recenzie, budem stručná a odpoviem na otázky zaslané do IP. 🙂

1. Keďže vieš o benefitoch, urobila by si opakovaný nákup OXYWATER - aj keď v podstate môžeš cítiť "iba chuť vody"?
Áno, pokiaľ budem potrebovať dodať rýchlejšie energiu, určite siahnem po OXYwater skor ako po nejakej presladenej limonade, ci nebodaj energetickom napoji, ktorym vobec neholdujem. Oxywater ma zaujimavu chut, pre mna osobne dokonca lahodnejsiu ako obycajna voda, hoci nie je prichucovana nicim, len obohatena kyslikom.

2. Privítala by si príchuť? Ak áno, akú? Nezabudni, že ozajstná kyslíková voda nikdy nie je perlivá - akú príchuť by si pri tejto znalosti privítala?
Mne osobne ziadna prichut nechybala, ale ak uz, tak nejaku osviezujucu ako napr. citron, grapefruit apod., samozrejme s prirodnymi ochucovadlami.

3. Preplákla si si každou celou 250ml plechovkou zuby?
Vyskusala som a fakt je, ze sklovina je potom hladsia.

4. Pocítila si fresh a energiu viac pri užití OXYWATER doobeda či poobede?
Tazko povedat, ja osobne som ocakavala mozno vacsi prilev energie. Vzhladom na to, ze nekavickujem, tak nemozem porovnat s kavou. V prvom rade je dolezity vydatny spanok a pitny rezim a toto nevynahradi asi ziadny "povzbudzovak".

5. Vnímala si pri pití chladnej (nie ľadovej) vody "špecifickú chuť kyslíka vo vode", príp ako by si ju laicky opísala?
Ano, je to lahodna, jemna chut, pre mna velmi mierne nasladla... taka akurat pre toho, kto nema velmi v oblube pitie len samotnej cistej vody, ale ziada sa mu aj jemna prichut 😉

6. Skúsila si (ak máš problémové zóny pleti) použiť OXYWATER aj ako pleťovú vodu kvôli jej antizápalovému účinku?
Priznam sa, ze toto som neskusala, ale jedna plechovka mi ostala, tak mozno skusim. 🙂

Na zaver pripajam par fotografii situacii, pri ktorych som OXYwater vyuzila - v praci, v prirode, a moj chlap aj pri treningu 😉

ivana_oxy
19. jún 2016

@stastnamamulka Dobrý deň Lucka,
moje meno je Ivana Kičikoleva a som ambasádorkou Oxywater na Slovensku 🙂.
Teším sa, že Vás Testovanie Oxywater podnietilo k takejto krásnej Óde 🙂....je super.
A ďakujeme aj za tipy na príchute 🙂.

Verím, že ste si Oxywater oblúbili a poslúži Vám na dodanie energie pri náročných dňoch...
Pekný deň
Ivana

ivana_oxy
19. jún 2016

@katkamario Wau Katka, odpadla som, až som sa zabudla predstaviť . Som Ivana a som Ambasádorkou Oxywater a tiež jej exportnou manažérkou. Ako som čítala vašu recenziu, tak by som ani neverila, že toto všetko stíhate za 24hodín . Každopádne klobúk dolu.
Veľmi ma potešil fakt, že i po sfalšovaní kohútikovej vody do plechovky vaším manželom, ste rozpoznali, že to nie je Oxywater. Veď práve o tom to je! My nie sme obyčajná alebo minerálna voda, my sme kyslíková voda a nie sme pitný režim, sme doplnok k pitnému režimu a som rada, že ste to tak poňali. Presne ako ste napísala na konci, že už viete kedy, ako a prečo Oxywater piť. Je to presne o tom, aby si to človek naskúšal na sebe a zistil, kedy si doplní prirodzenú energiu z vysokokoncentrovaného kyslíka.
Verím, že sme získali vo Vás novú zákazníčku 🙂
Pekný deň, Ivana

ivana_oxy
19. jún 2016

@drews_beauty Dobrý deň Drew, som Ivana, ambasádorka Oxywater. Ďakujem za Váš príspevok a krásne foto 🙂 .
Oceňujem stručné zhodnotenie plusov a mínusov nášho produktu. Každý organizmus je predsa jedinečný a každému to „šlape“ inak 😉 . Vyzdvihli ste skutočnosť, že sme slovenská značka, SUPER.
Ja mám rovnaký pocit na hlasivkách keď ju pijem. Tiež nie som fanúšik perlivých a chladených nápojov. Ale Oxywater pijem jedinú chladenú a nevadí mi to, keďže je to antiseptika na hrdlo.
Veľmi ďakujeme za recenziu
Ivana

ivana_oxy
19. jún 2016

@lyrrya Lucka dobrý deň, moje meno je Ivana a som Ambasádorkou značky Oxywater. Veľmi výstižne ste opísali dojmy a odporúčania, napríklad, že je lepšie ju piť chladenú. Taktiež som rada, že ste pochválili balenie. Plechovky sú niekedy príliš démonizované, ale pritom naša je celkom nezávadná (vnútro je potiahnuté potravinársky nezávadnou fóliou) a taktiež plechovka je najviac recyklovateľný artikel na svete.
Oceňujem aj, že ste vyskúšali nahradiť kyslíkovou bombou Vašu rannú kávu. Ja zasa poznám pár ľudí, ktorí ňou nahrádzajú poobednú šálku kávy.
A s tou citlivosťou pleti na rôzne prípravky som s Vami na tom rovnako 🙂 , ihneď cítim reakciu na pleti. Znie to síce bláznivo, ale tá „kyslíkovka“ na pleť je naozaj vďačná vec.
Želám krásny deň
Ivana 😉

ivana_oxy
19. jún 2016

@luskacik32 Luskáčik dobrý deň, dovoľte mi reagovať na Vašu recenziu. Ďakujeme za pochvalu dizajnu. Pomenovali ste čistejšiu chuť, presne tak! I to, že je ľahšia, je pravda, aspoň teda ja a moji známi to pociťujeme rovnako ako Vy.
Verím, že sme získali týmto testom novú klientku vo Vás 🙂
Pekný deň, Ivana

ivana_oxy
19. jún 2016

@hubena2211 Wau Hubena, takto toto je poriadny test si zaviazať oči a cítiť!!! Tiež dobrý nápad zapojiť do testu manžela 🙂 .
Popisujete osviežujúcu chuť najmä po káve. Ja osobne milujem kávu, avšak ten povlak , čo mi po nej ostáva som vždy riešila žuvačkami, ale odteraz už s Oxywater.
Spomenuli ste fitko a cvičenie - som rada, že máme aj recenziu na tento benefit. Ja si Oxywater zvyčajne vypijem pred jógou. Lepšie si vnímam telo a tiež mám pocit, že podám lepší výkon, pričom ma však „nevystrelí“ ako klasické energetické nápoje. Tie som naposledy pila pár rokov dozadu pri štátniciach 🙂 .
Dobre ste tiež navrhli kozmetickú radu s kyslíkom, vysokokoncentrovaný kyslík, ktorý je aj v Oxywater, sa používa v kozmetológií, pôsobí antiagingovo. Rovnako sa kyslík používal aj do otvorených popálenín historicky. Ja som sa nedávno veľmi popálila na líci a jediné, čím som si to ošetrovala, bola Oxywater a musím povedať, že rana sa okamžite uzavrela a sčervenanie zmizlo.
Užite si deň!
Ivana Kičikoleva– Ambasádor Oxywater

ivana_oxy
19. jún 2016

@beatabuckova Dobrý deň Beatka, dovoľte mi začať tým, že VEĽKÁÁÁÁ ŠKODA, že ste nevyskúšali Oxywater na tie problémové zóny na pleti, ale chápem 🙂 .
Som rada, že voda Vám chutila. Tie tipy na príchute tiež evidujem a možno v budúcnosti 🙂 nájdete na regáloch aj bazovú Oxywater.
Ja si predštátnicové obdobie pamätám veľmi dobre a škoda, že vtedy Oxywater nebola 🙂 . Tiež som sa „dopovala“ energetickými nápojmi a kávou, pričom by som takúto zdravú alternatívu energie veľmi v tom čase ocenila. Psychická koncentrácia je veľmi vďačný benefit.
Každopádne ďakujeme za Vaše skúsenosti!
Ivana Kičikoleva – Ambasádor Oxywater

ivana_oxy
19. jún 2016

@domip Milá Domip, z Vašej recenzie mám zimomriavky, lebo som sa vcítila do Vás a predštátnicového stresu, ktorý som mala tiež dva roky dozadu. Brrrr  Gratulujem k titulu!
Teším sa, že ste priznali i podiel Oxywater a jej účinku pri sústredení sa i v deň D. Presne tak, Oxywater je to správne riešenie práve keď vieme, že nás čaká dlhý alebo náročný deň. My nie sme pitný režim, Oxywater je doplnok pitného režimu, aby človek zvládal smog, klimatizované priestory či zaťaž.
Z Vašej recenzie cítim úprimné odporúčanie a som rada, že ste tiež názoru, že osobná skúsenosť je neprenosná 🙂 .
Krásny deň,
Ivana Kičikoleva - Ambasádor Oxywater

ivana_oxy
19. jún 2016

@baklik Baklik, páčite sa mi 🙂. Taká priama a výpovedná recenzia a cítiť z Vás rozhodnosť a priamosť. Som Ivana a som Ambasádorkou Oxywater značky.
Som rada, že ste fanúšikom chuti Oxywater, tiež poznám kamošky, ktoré keď majú vypiť pohár čistej vody, tak prevrátia očami a nedokážu to. Ale Oxywater im ide „ dolu hrdlom“ pretože – presne - je lahodná a ľahko sa pije.
Máte pravdu, ani mne netreba príchuť, lebo milujem čistú vodu, avšak odmalička väčšinu z nás učili piť sirupovú vodu alebo žltú alebo červenú malinovku, tak nejak ľudia prirodzene očakávajú a chcú piť ochutenú vodu.
Ďakujeme za super recenziu
S pozdravom
Ivana 🙂
Ps: tú poslednú plechovku naozaj skúste ako tonizačnú pleťovú vodu, uvidíte 🙂

katkamario
19. jún 2016

@ivana_oxy ahoj 🙂 dakujem, aj za moznost Oxy-vodicku vyskusat. Uz som si bola aj v DM-ke pre plechovečku 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli