Vaše skúsenosti s Rybilkou

konik_testuje
12. jún 2019
Tentoraz testovali mamičky a ich bábätká kozmetiku Rybilka NEO. Jednalo sa o dva produkty na detské zadočky, ktoré počas nosenia plienok a prebaľovanie dostávajú každý deň zabrať.Masť Rybilka NEO 100 ml regeneruje a chráni jemnú detskú pokožku. Jej unikátne zloženie obsahuje deodorizovaný rybí olej z tresčej pečene.

Detské vlhčené obrúsky Rybilka NEO s panthenolom sa zase starajú o dôkladné očistenie detských zadočkov. Neobsahujú alkohol a nie sú parfumované.

1. Masť Rybilka NEO 100 ml

Táto špeciálna masť je určená na ochranu a regeneráciu jemnej pokožky dojčiat a batoliat. Obsahuje dezodorizovaný rybí olej, mandľový olej, oxid zinočnatý, D-panthenol a vitamín E. Masť Rybilka NEO používajte najlepšie po každej výmene plienok a po umytí. Stačí naniesť len tenkú vrstvu prípravku a pokožka vášho dieťatka bude chránená pred nepríjemným podráždením. Masť je dávkovaná v praktickom plastovom balení po 100 ml.

Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu dokáže upokojiť podráždenú pokožku, ktorú zároveň regeneruje a udržuje mäkkú a pružnú. Rybí olej z tresčej pečene, ktorý je hlavnou a úplne jedinečnou zložkou Rybilka NEO, podporuje regeneráciu pokožky a obsahuje omega 3 - mastné kyseliny - a vitamíny A a D3. Olej je vyrobený z kvalitnej tresčej pečene zo Severného ľadového a Atlantického oceánu.

V masti Rybilka NEO nájdete aj D-panthenol. Ten sa v pokožke mení na vitamín B5 a zaisťuje tak optimálnu hydratáciu, podporuje produkciu kolagénových a elastánov, čím udržuje kožu pružnú a zdravú. D-panthenol má protizápalový účinok a v kombinácii s masťovým základom pôsobí ako ochrana a umožňuje pokožke lepšie a rýchlejšie regenerovať. Pôsobí blahodárne na všetky typy pleti.

Mandľový olej v Rybilke NEO dodáva pokožke vitamíny A, E, minerály a glyceridy. Zvláčňuje a šetrne vyživuje podráždenú pokožku. Dobre sa vstrebáva a nezanecháva tak pocit mastnoty. Je vhodný na suchú svrbiacu až zapálenú pokožku a tiež na kožu postihnutú ekzémom alebo psoriázou (lupienkou).

Mamičkám dobre známy oxid zinočnatý vysušuje, upokojuje a priaznivo pôsobí na pokožku so sklonom k zapareninám. V kombinácii s masťovým základom vytvára na pokožke ochranný film.

Vitamín E v masti Rybilke NEO pomáha zvýšiť obranné funkcie kože a slúži ako dôležitý antioxidant. Spomaľuje proces starnutia buniek a tkanív.2. Detské jemné vlhčené obrúsky Rybilka NEO s panthenolom

Každá mamička iste ocení, keď môže udržať svoje bábätko v čistote, aj keď práve nie je po ruke sprcha a voda. Práve k tomu sú určené vlhčené obrúsky Rybilka Neo s panthenolom.

Obrúsky slúžia prevažne na odstránenie nečistôt po stolici a moču pri prebaľovaní bábätiek. Detskú pokožku nielen dôkladne očistia, ale vďaka upokojujúcim účinkom panthenolu jej zároveň dodajú vláčnosť. Obrúsky môžete využiť aj na ruky či ostatné časti tela.

Rybilka Neo detské jemné vlhčené obrúsky s D-panthenolom sú vyrobené z prírodného materiálu 100 % viskózy. Neobsahujú alkohol a nie sú parfumované, čo je veľmi šetrné k citlivej pokožke bábätiek. Obrúsky majú jemnú štruktúru, ktorá napomáha dokonalému čisteniu. Sú splachovateľné - naraz možno v toalete spláchnuť až 3 ks.Ako vyzeralo prebaľovanie a starostlivosť o zadoček s kozmetikou Rybilka NEO? Dozviete sa v recenziách mamičiek z Modrého koníka.

---

Ak vás značka zaujala, viac informácií nájdete na: http://www.rybilka.cz/nase-detska-rada/ 🙂
ovaaa
12. jún 2019
Pouzivame dlhodobo rybelku krem a sme spokojny ...
angie_l
14. jún 2019
Rybilka Neo najleoši krém na zadoček?A celkom dobre vlhčené obrúsky.... #test_rybilka #recenzia

PREVENCIA JE LIEPŠIA NEŽ LIEČENIE
Ochranný krém na zadoček by ste mali používať pravidelne, i keď pokožka nevykazuje žiadne príznaky zaparenia, aby ste pokožku bábätka pred dráždivými účinkami moči a stolice ochránila. Je to dôležité najmä v situáciách, keď plienku nemeníte tak často (napr. v noci, na cestách, na návšteve atď.)
Moja dcérka má veľmi citlivú pokožku,musíme veľmi dbať na správny vyber kozmetiky.A čo sa týka hlavne plienkovéj oblasti,kde aj pri našej snahe častého prebalovania sa stane že ma pokožku podráždenú,vyskúšali sme už veľa krémov a mastičiek,či už tie známe a drahšie alebo menej známe a lacnejšie.Pri testovaní krému Rybilka Neo som postrehla tieto veci:
zaujímavý dizajn,ktorý upútal aj dcérku keďže je tam nakreslena rybička,mňa hneď napadlo že v zložení bude určite rybi olej ktorý je veľmi priaznivý na pokožku,čo som sa aj v zložení Dočítala.
Krém má hustú konzistenciu čo hneď svedčí teda pre mňa o kvalite výrobku,všeobecne nemám rada riedke krémy ťažko sa vstrebávajú a zbytočne treba vždy väčšie množstvo,čiže sa aj rýchlo míňajú,krém Rybilka Neo sme používali naozaj každý deň a stále mame polovicu krémiku čiže nám to vydrží ešte možno aj 2 mesiace
Počas testovania začalo byť extrémne teplo a dcérka sa mi vychádzala,a dosť si to škrabala,vyskúšala som jej natrieť oblasť kde je vyhadzana,na moje prekvapenie sa prestala škriabať čo mne veľmi pomohlo a nemusela som ďalej vymýšľať čo jej na to kúpiť.

Detské jemné vlhčené obrúsky Rybilka NEO s panthenolom:
1. Pútavé balenie,zaujme na prvý pohľad a k tomu stručný popis,čo obrúsky obsahujú veľké +

2. Čo sa týka praktickosti,veľmi zle sa mi vyberali prijala by som to lepšie vyriešiť,jedným ťahom keď som potiahla jednu servítku vytiahlo sa zbytočne veľké množstvo ktoré som nepotrebovala.

3.Ďalej pre mňa boli obrúsky malo vlhčené prijala by som aby boli aspoň o trosku viac vlhčené


Celkovo testovanie mame teda za sebou a som rada že som mohla vyskúšať výrobky od Rybilka Neo,na nás veľmi kladne zapôsobil krém Rybilka Neo,pri ktorom radi zostaneme a budeme ho pravidelne kupovať.Rybilka Neo obrúsky sme využili a boli sme spokojný aj snimi aj keď niektoré veci sa nám nepáčili čo som vytkla vyššie,ale kupovať ich zrejme nebudeme cena je dosť vysoká na jedno balenie,ale zase zloženie je veľmi prijateľné pre bábätka a bez žiadnej chémie,čiže je to na uvážení rodičia.
ďakujeme za možnosť vyskúšať výrobky Rybilka Neo
dextella14
15. jún 2019
Niektoré z Vás už možno vedia, že pred nástupom na ,dovolenku, som pracovala ako kožná lekárka. Z mojej profesie vyplýva, že som videla veeeeeľa zaparených malých /niekedy však bohužiaľ aj veľkých 🙂/ zadočkov. Zaparenina nie je príjemná diagnóza, to naozaj nie.. Pre bábätká sú zapareniny nepríjemné, častokrát aj veľmi bolestivé, a maminky sú z toho zväčša celkom mimo, lebo zapareniny alebo plienková dermatitída sú v mnohých prípadoch prvou ,,vážnejšou chorobou“ ich dieťatka. Navyše- ak sa taká zaparenina nezačne liečiť včas, alebo vhodnou liečbou, môže toto ochorenie vyzerať ozaj hrozivo a môže dôjsť ku komplikáciám typu bakteriálnej superinfekcie a iné..
Preto som si (keď som sa sama stala mamou ) povedala, že urobím všetko preto, aby moje dieťatko nemalo zaparený zadoček... A samozrejme prvým krokom je prevencia. Prevenciou vzniku zaparenín je, okrem iného, pravidelné používanie nejakého bariérového krému/pasty pri každom prebaľovaní. Už v pôrodnici sme v uvítacom balíčku dostali rybacinu, a keďže niekedy nie je nad klasiku, môj malý novorodenec začal od svojho prvého dňa smrdkať aj touto pastou. Možno preto mne osobne vôňa rybacej pasty vôbec neprekáža, lebo si ju už spájam s mojou dcérkou 🙂 Vždy som používala typickú voňavú klasiku, priznám sa- ani som netušila, že je na trhu pasta, ktorá svojim zložením bude podobná klasickej, ale na rozdiel od nej je úplne bez parfumácie. Keďže rada skúšam všelijaké novinky, rozhodla som sa aj ja zapojiť do testovania! Od začiatku som ale bola rozhodnutá, že keby v priebehu testovania došlo ku nejakým komplikáciám typu červený zadok a pod. testovanie ihneď preruším a vraciam sa naspäť k mojím smradľavým obľúbencom. Nebudem Vás napínať- testovali sme plné 2 týždne a sme nadšené 🙂

V balíčku sme dostali:


Rybilku neo- bariérovú pastu bez parfumácie


Pasta má bielu farbu a primeranú konzistenciu- nie je ani tuhá, ani riedka, proste tak akurát. Dobre sa rozotiera JJe balená v peknom modernom obale s obrázkom veľryby. Obal je určite krajší ako u iných pást podobného typu. Hlavnými zložkami pasty je špeciálne deoderizovaný rybí olej z treščej pečene /takže pasta je celkom bez zápachu/. Ďalej pasta obsahuje mandľový olej, oxid zinočnatý, D-panthenol a vitamín E. Výrobca uvádza, že pasta je bez konzervačných látok. Nebudem Vás tu nudiť siahodlhými popismi jednotlivých zložiek, kto má chuť môže si viac o zložení pasty prečítať tu: http://www.rybilka.cz/nase-detska-rada/rybilka-...
Musím povedať, že s pastou sme boli veľmi spokojné. Dcérka nemala vôbec začervenaný zadoček, a navyše keď začalo byť už v posledné dni tak teplo nesprevádzal ju pach rybaciny, ktorý je v teplom počasí ešte výraznejší. Mne teda táto vôňa vôbec nevadí ale viem, že veľa mamičkám doslova prekáža a používajú preto iné krémy a pasty na zadoček- ich by možno práve oslovila testovaná pasta.
Pri jednom prebaľovaní stačí pasty použiť vo veľkosti hrášku.
Druhým testovaným produktom boli Vlhčené obrúsky Rybilka. Aj tu popravde /tak ako v blogu/ napíšem, že tieto obrúsky som brala iba ako akýsi bonus k testovačke, keďže som (a aj budem) verná iba jednej značke obrúskov, ktorá ma nikdy nesklamala.. Ale zvedavosť mi nedala a samozrejme som otestovala aj rybilkácke. Najprv som ich len nedôverčivo používala na upatlané ruky ale po čase prišlo aj k otestovaniu na zadočku. Balenie je robustnejšie, obsahujú 72 kusov vlhčených obrúskov. Na obale je milý obrázok veľryby. K samotným obrúskom: keďže som zvyknutá na iné, veľmi ma nenadchli.. Ale ani neurazili JBalenie je možno trochu nepraktické- vždy sa mi podarilo vybrať viac ako jeden kus. Tkanina je menej husto tkaná, samotné obrúsky sú bez parfumácie /to mi veľmi vyhovovalo/. Ako najväčší mínus považujem to, že neboli až tak mokré ako by sa mi páčilo. Som proste naučená na extra mokré obrúsky. Inak však musím povedať, že vôbec nepodráždili citlivú pokožku môjho dieťaťa a keby boli mokrejšie som s nimi viac-menej spokojná.

Výsledkom testovania som bola veľmi milo prekvapená! Chcem sa poďakovať tímu MK za rozšírenie obzorov 🙂 Pastu Rybilka Neo si určite kúpim zase, ide naozaj o kvalitný výrobok, zaradením ktorého do prebaľovacej rutiny Vášho dieťatka nič nepokazíte. Ak ste naučené na menej vlhké obrúsky budú sa Vám asi pozdávať aj tie rybilkácke. Ja však zostávam pri mojich obľúbencoch. Na záver by som Vám chcela napísať ešte pár rád ako sa vyvarovať tvorbe zaparenín, ktoré sú nepríjemné jednak pre Vaše dieťatko a aj pre Vás 🙂 Prevencia je dôležitá!

Pri každom prebaľovaní používať nejaký typ bariérovej pasty alebo krému. Tieto špeciálne prípravky vytvárajú na koži bariérový film, ktorý chráni jemnú a citlivú pokožku Vášho dieťatka pred agresívnym pôsobením moču a stolice. Používaním týchto krémov znižujete riziko vzniku zaparenín a teda aj nutnosť používať kortikosteroidné a antimykotické krémy – ktoré sa používajú v liečbe zaparenín a plienkovej dermatitídy
Po stolici je dôležité ritku čo najrýchlejšie umyť /najlepšie pod tečúcou vodou s trochou vhodného mydla/. Ak túto možnosť nemáte- ste napr. na cestách, treba použiť nedráždivé vlhčené obrúsky príp. aj vodu z fľaše.
Dieťatko by ste mali kúpať/sprchovať každý deň a na záhyby použiť jemné mydlo
Ak nájdete plienky, ktoré Vášmu dieťatku vyhovujú – nereaguje na nich alergickou reakciou, zbytočne ich nemeňte.
Pastu Rybilka Neo a vlhčené obrúsky Rybilka zoženiete v lekárňach alebo v niektorých vybraných online obchodoch. #test_rybilka #recenzia
zutosa
15. jún 2019
Naše dni s Rybilkou
#test_rybilka #recenzia

Každá maminka chce pre svoje dieťatko to najlepšie. Nech už ide o stravu, oblečenie, či kvalitnú detskú kozmetiku. A práve o kozmetike a mojich dojmoch a postrehoch z testovania bude môj článok.

Testovali sme masť proti zapareninám a vlhčené obrúsky Rybilka Neo 🐋


Zapareniny u bábätiek riešia snáď všetky mamičky. Jedná sa o začervenané miesta na pokožke, ktoré vznikajú v dôsledku zvýšenej vlhkosti. Najčastejšie začínajú v plienkovej oblasti, postupne sa potom môžu rozšíriť aj do ďalších oblastí na tele. Ak sa problém nerieši, môže dieťatku privodiť svrbivé pocity,
v horších prípadoch dokonca až veľké bolesti.

V takýchto prípadoch väčšina mamičiek siaha po paste s rybím olejom. Jej účinky sú skvelé, ale ten zápach... No, nieje to Chanel 🙄

Ale čo ak existuje niečo rovnako účinné a ešte aj bez neželaného zápachu?

Áno, existuje...reč je o masti Rybilka Neo 🐋


Rybilka Neo🐋

je tradičná detská masť určená k ochrane a ošetreniu jemnej pokožky kojencov a batoliat. Nanáša sa na miesta so sklonom k zapareninám, ukľudnuje citlivú detskú pokožku a pôsobí tiež preventívne proti plienkovej dermatitíde. Obsahuje kombináciu účinných látok D-panthenol, Vitamín E, Mandľový a rybí olej a oxid zinočnatý, ktoré regenerujú namáhanú detskú pokožku.


🙂Ujo kuriér nám testovací balíček s Rybilkou doručil práve v čase, keď vonku začínalo byť dosť horúco, čo značí zvýšený pitný režim a následne viac mokrých plienok.

Ako prvé sme začali testovať mastičku na zapareniny. Keďže dovtedy sme používali krém s rybím olejom, plynule sme prešli na Rybilku 😊


Dizajn krému je veľmi pekný, jednoduchý a deti hneď zaujala milá veľryba na obale 🐋

Obal je nešmykľavý, vrchnák sa ľahko otvára a zatvára, takže môžem jednou rukou pridržať nôžky bábätka a druhou si nadávkovať masť.

Konzistencia je príjemná krémová, primerane hustá a vôbec nepôsobí nastno.

Oproti klasickej verzii rybieho krému Rybilka ostáva aj v horúčavách kompaktná a neoddeľuje sa na krém a olej. Čo je veľké plus.

Mastičku som používala po každom kúpaní a pri každom prebalení a zadoček môjho drobčeka je krásny ružový, bez zaparenín.

Počas nášho testovania sa však synčekovi urobili drobné zapareninky v oblasti krku a pazušky. Ale Rybilka si s nimi hravo poradila.


Vlhčené obrúsky Rybilka Neo 🐋

s obsahom D-panthenolu, sú hypoalergénné a neparfémované.
Vyrobené sú z prírodného materiálu


Počas dvoch týždňov sme testovali aj vlhčené obrúsky. Tieto testovali dcérka a neterka.

Ako krémik, aj vlhčené obrúsky majú pekný obal s veľrybkou 🐋

Manipulácia s nimi je o trochu zložitejšia. Pri pokuse vybrať jednu sa ich ťahá von viac ako je potrebné 🤔

Môže to byť spôsobené tým, že obrúsok je dosť elastický.

Tiež by mohli byť o trochu vlhkejšie (pri bábätku boli pre mňa nepostačujúce)

Na ihrisku aj na výlete nám poslúžili dobre.

Výhodou pri týchto vlhčených je, že sa môžu splachovať do wc ( a to až 3ks naraz)

Dievčatá samozrejme vyskúšali 😅 všetko je ok.

Zhrnutie:
Za mňa je Rybilka Neo 🐋 jednoznačný favorit medzi krémami na zapareniny. Určite ju budeme naďalej používať a taktiež ju ďalej odporúčať 😊

Čo sa týka vlhčených obruskov, hodnotím ich ako taký lepší priemer 🙂

Ďakujem Modrému koníku za možnosť vyskúšať a testovať výrobky kozmetiky Rybilka Neo 🐋
janetta898
16. jún 2019
S Rybilkou to máš v suchu (naše prvé testovanie s Emkou)
#recenzia #test_rybilka

Rybilka Neo produkt, ktorý nám s Emkou nebol cudzí, tak som nás prihlásila na testovanie, veď však skúsime, možno nás vyberú. Aj som na to pozabudla, že som sa prihlásila, keď prišiel e-mail, že sme boli vybrané. Úprimne som sa potešila a s príchodom balíčka sme začali testovanie. Krém nebol pre nás žiadna novinka, ako som už spomenula vyššie, skúsenosť sme mali, zaújmali nás vlhčené obrúsky, ktoré som síce registrovala, ale ešte som nemala tú česť ich vyskúšať.

Výber správnej kozmetiky pre svoju malú ratolesť asi sprevádza každú mamičku, či už pred narodením bábätka alebo hneď potom. Ani ja som sa tomu nevyhla, mala som doporučenie od kamarátky, ktorá mala už ročnú dcérku, bol to iný produk, s ktorým sme začínali. Ale prišli teplá a horúčavy a s ním aj prvé zapareniny, aj keď nie veľké. Práve tu som sa dočítala o Rybilke, cena ma zaujala, takisto zloženie, tak som išla do toho. Na moje milé prekvapenie, začervenanie zmizlo a pokožkana zadočku bola opäť taká ako má byť.

Takisto to bolo aj tentokrát, naša Emka 10,5 mesačná je už veľké šidlo, lozí, štvornožkuje kade-tade. A v týchto teplách sme sa nevyhli ani my začervenanému zadočku. Testovanie rybilky padlo vhod, hneď sme ju nasadili a už po pár dňoch bolo vidieť zlepšenie. Dôležité je v týchto teplách zadoček umývať čistou vodou, osušiť a nechať vetrať. Samozrejme potrebné je krémovať aj preventívne pri každom prebaľovaní.

Na masťičke oceňujem hlavne:

- zloženie bez parabénov

- obsahuje rybí olej, ktorý používali ešte naše mamy, a vedeli čo je dobré a čo sa osvedčilo aj v minulosti

- chválim mandľový olej, ktoré je top-ka pre mňa osobne, čo sa týka zloženia v detskej kozmetike

- D-panthenol výborná zložka pre podporu regenerácie pokožky, a zároveň ochranu

- je bez zbytočných parfémov

Ako bonus je asi dobrá konzistenica mastičky, praktické balenie, kde sa nemusí celý vrchnák odšróbovať a milý dizajn s rybkou, ktorú si vždy pri prebaľovaní Emka obzerá.

Druhý testovaný produkt, ktorý bol pre nás úplne nový boli vhlčené obrúsky od Rybilka Neo. Balenie obsahuje 72 kusov, otváranie štandardné pomocou lepiaceho uzáveru. Obrúsky sa ťažšie vyberali a sú dosť pevné. Na môj vkus málo vlhké, používame o trochu vlhšie, aj keď v týchto teplách radšej umyjeme zadoček pod tečúcou vodou. Celkom sa osvedčili vonku na prechádzke, na utretie rúk a úštočiek.

Záverom by som sa chcela poďakovať, za to, že sme mohli byť učastníčkami tesovania produktov značky Rybilka Neo. Ostaneme verné mastičke, ktorá sa nám osvedčila a sme s ňou maximálne spokojné. Obrúsky zrejme kupovať nebudeme, nakoľko máme svojho favorita. Mamičkám značku Rybilka Neo vrelo odporúčam.
any17
16. jún 2019
Náš test s Rybilkou

  any17

Testovanie Rybilky nás s mojimi dvomi princezničkami veľmi potešilo aj pre to sme sa prihlásili. A keď prišla správa ze si nas vybrali velmi som sa potešila. Kuriér nám priniesol v pekne a dobre zabalenom balíčku 1 balík vlhčených  utierok a 1 balík krému. Testovanie sme hneď po otvorení balíka zahájili  a na moje potešenie krémik  aj utierky sadli, naozaj im nemám čo vytknúť. Zloženie krému je naozaj veľmi dobre a hlavne setrné pre jemne zadočky aj malých bábätiek. Potešilo ma aj praktické 100 ml balenie, teda krémik mohol byť s nami aj na cestách. Konzistencia je veľmi  dobrá, jemná, ľahko sa rozotiera a dobre vstrebáva. A čo ma najviac prekvapilo  a zároveň potešilo, že aj napriek tomu že  sa jedná o mastičku ktorá obsahuje aj robí olej vôbec nesmrdí . A čo tiez veľmi oceňujem je, že ozaj stačí  len malé množstvo  a pekne sa rozotrie a vpije tam kde má.  Takže tuba vám vydrží naozaj dlho. Používala som ju denne na dve "prdelky " a veru že ešte z nej máme dosť. 

Vlhčené utierky môžem tiež len pochváliť a to hlavne preto že sú naozaj jemné  a šetrné k jemnej pokožke bábätká. Trošičku sú menej vlhčené ako iné čo sme doteraz používali a ťažšie sa vyťahujú ale hlavne čo sa týka zloženia tak vyhovujú .

Ja aj s mojimi dievčatami ‍‍sme teda veľmi spokojné a určite odporúčam  mamičkám. Iste budete spokojné  .


Ďakujeme  za možnosť testovania.
suzinka1608
16. jún 2019
Rybilka naša každodenná

#test_rybilka #recenzia

Keď som dostala súkromnú správu o tom, že sme boli vybraní na testovanie rybilky - veľmi som sa potešila. Rybilku totiž veľmi dobre poznám a je opäť súčasťou našej domácnosti, nakoľko po synovi k nám pribudla minulé leto dcéra (10mes.). Po niekoľkých dňoch od obdržania správy nám bol kuriérom doručený balíček, ktorý obsahoval dva produkty:


Rybilka NEO - detská masť pre starostlivosť o pokožku so sklonom k zapareninám (1ks)
Rybilka NEO - detské jemné vlhčené obrúsky (1ks)

Rybilka detská masť:

Špeciálna masť určená na ochranu a regeneráciu jemnej pokožky kojencov a batoliat. Ukľudňuje pokožku, nanáša sa na miesta so sklonom k zapareninám. Udržuje pokožku hladkú a vláčnu.

Masť má obsah 100ml. Obsahuje rybí olej, mandľový olej, oxid zinočnatý, d- panthenol. Je bez parabénov a bez dramatického zápachu. Je vhodná pre deti od narodenia a to nielen proti zapareninám (my osobne používame aj na suché miesta podobné lišaju a aj pri náznakoch atopického ekzému).Dizajn krému je milý, jednoduchý, nevtieravý s modrou veľrybkou, ktorá je logom tejto značky. Samotná mastička je zabalená v papierovej krabičke. Pred prvým použitím mastičky je potrebne odskrutkovať uzáver a odstrániť hliníkovú membránu z hrdla tuby. Po odstránení je možné nájsť malé množstvo oddeleného oleja (u nás to tak bolo stále), čo ale nie je na závadu. Pri ďalšom používaní sa nám už nikdy olej neoddelil. Samotná mastička má super nešmykľavý povrch, tiež super otváranie vrchnáka - jednoduchá manipulácia pri pridržaní dieťaťa počas samotného prebaľovania. Konzistencia mastičky je primerane hustá a krémová a na pokožke nepôsobí "ťažko" a mastne. Na jedno prebalenie bohate postačí množstvo o veľkosti hrášku.

Plusy: všetko vyššieuvedené, pomer kvalita-cena je super, priemerná cena je okolo 4€

Mínusy: pri tejto mastičke som ozaj žiadne mínusy nenašla, možno ak by sme chceli byť viac eko - tak ten papierový obal je za nás zbytočný, ja hneď zahadzujem do koša.Rybilka - vlhčené obrúskySú to detské jemné vlhčené obrúsky s obsahm panthenolu. Obrúsky sú dermatologicky testované, hypoalergénné a neparfémované. Tkanina je z prírodného materiálu. V balení je ich 72ks, čo nám postačilo približne na týždeň. Sú mierne elastické a sú biologicky odbúrateľné, čiže sa môžu splachovať aj v toalete (maximálne však 3kusy na spláchnutie). Za nás mali plus, že sa vyťahovali pekne po jednom kuse.


Obrúsky rybilka slúžia:

- k starostlivosti o detskú pokožku, u dojčiat a batoliat,

- na očistenie pokožky v plienkovej oblasti,

- na ošetrenie pokožky - zložky obrúska pokožku vyživujú a hydratujú.Plusy: vyššie uvedené,

Mínusy: Za nás boli obrúsky dosť suché - neviem, pamätala som si ich po synovi mokrejšie. Naozaj by sa zišlo ich o trošku viac navlhčiť, pretože v týchto horúčkach vysychajú naozaj rýchlo a tu sa dostávem hneď k bodu, že by im možno pomohol lepšie uzatvárateľný obal. Obrúsky ani nesklamali, ale ani neohúrili a asi naďalej ostaneme pri našej značke, ktorú nakupujeme za polovicu ceny týchto obrúskov. Tieto sa pohybujú v priemernej cene 2,5€.ďakujeme modrému koníku za skvelú možnosť testovania, zase sme si potvrdili, že čo sa týka mastičky našli sme skvélu voľbu, za skvelý peniaz a naša Dáša môže byť šťastná, že sme tak učinili už pri jej predchodcovi a vďaka tomu ona od narodenia nevie, čo to zapareniny sú.
penelope10
17. jún 2019
Dostali sme možnosť testovať rybilku, čo nás potešilo, Rybilka Neo je tradičná detská masť určená k ochrane a ošetreniu jemnej pokožky.

Mazali sme po každom prebaľovaní naozaj jemnučkú vrstvu, tak aby pokožka bola vyživená jemným mandľovým oblejom no zároveň vedela dýchať.Tento krémik obsahuje D-panthenol, Vitamín E, Mandľový a rybí olej a oxid zinočnatý, čo je zloženie, ktoré vyhladávam aj pri iných značkách, výborne rýchlo regenerujú detskú pokožku. A nielej detsku pokožku. Superrýchlo scelila aj ošreté kolená staršej ratolesti 🙂Testovali sme aj jemné vlhčné obrúsky Rybilka su s obsahom Aloe Vera a sú bez parabénov. Na pohľad vyzera ako obyčajný obrúsok, no je čosi masnejší a čistenie s nim ide čosi ľahšie.

#test_rybilka a #recenzia
x_vixinela_x
18. jún 2019
Testovanie sa nám skončilo a chceli by sme sa podeliť o naše skúsenosti. Nakoľko Rybilka krém používame od narodenia našej Vandušky vedeli sme ze balíček nás len poteší. Nakoľko krém obsahuje rybi olej, panthenol a vitamíny je vhodný pre citlivú pokožku dieťatka. Taktiež je vhodný na rýchlu regeneráciu. Nieje potrebne veľké množstvo krému a vysledok je hneď viditeľný. Vzhľadom na horúce dní v tomto období mame Rybilku stále po ruku. Keďže sa zadoček doslova parí v plienke Rybilka nám len pomáha.

Vlhčené obrusky používam inej značky, no som rada za skúsenosti s týmito obruskami. Nakoľko su suchšie oproti našim museli sme použiť väčšie množstvo. Tiež nám vyhovovalo to, že sme ich mohli kľudne splachnuť v toalete. Sú neparfumované a je ich o niečo viac v balení ako v porovnaní s ostatnými.

Určite by som budúcim mamičkám odporučila produkty od Rybilka. Respektíve mamičkám, ktoré sa trápia so zapareninami a nevedia nájsť vhodný krém pre svoje dieťa. Nieje to len o vetraní a častom prebaľovaní. Stále musíte mať po ruke vhodný krém.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli