Agresívna rakovina

31. dec 2022

Ahojte...teta ma velmi agresivnu rakovinu...nevedia zatial odkial sa jej to rozsirilo, ale ma to na plucach, prsiach, na chrbtici a na rebrach😔od augusta mala velke bolesti a nevedeli prist nato, ze od coho...je na onkologii no zatial bez liecby...strasne bolesti ma, vsetky kosti jej bolia ledva aj rozprava😢nemate niekto skusenosti? Je tam nejaka sanca, ze sa ,,uzdravi,,? Lekari tvrdia, ze spravia vsetko co len vedia no my mame pocit, ze nerobia nič😢

ladybug138
31. dec 2022

@deadlylucy 🤦🤦🤦mate na to nejaky dokaz?? Lebo inak sirite klamstva

mondolina
31. dec 2022

@ladybug138
pred covidom a očkovaním rakovina nebola🤔🤦‍♀️

elief
31. dec 2022

@deadlylucy 🤦🤦🤦... môj otec mal agresívnu formu rakovinu pľúc v roku 2010... Maminka menej agresívnu v roku 2006... O covide a pod sme nechyrovali

mondolina
31. dec 2022

@deadlylucy
alternatívna liečba za veľa peňazí, že?
že sa nehanbíte🙏

luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
weronika171717
2. jan 2023

@luscious bude riadny schod.... Bohužiaľ

aurelia2000
2. jan 2023

@luscious Keby si namiesto slovesa "verím" použila radšej "obávam sa". Ako si môžeš byť aj s @weronika171717 tak istá, že teba rakovina nikdy nezasiahne?

iva812
2. jan 2023

Ošetrujúci lekár pacientke určite vysvetlil jej zdravotný stav a možnosti liečby, nechápem preto prečo zakladáš túto tému. Ak o chorobe svojej tety nič nevieš, zrejme sa s Tebou o tom nechce rozprávať.

mondolina
2. jan 2023

@aurelia2000
podľa trollov mali byť očkovaní už dávno kaput, nejako im to stále nevychádza.

autor
2. jan 2023

@iva812 ja zas nechapem naco komentujes ked nevies dat normalnu odpoved...lekari a sestricky z vysoka s....ú nanu v nemocnici...chcu ju dat domov tak, ze od rakoviny ma na 2 miestach zlomenu chrbticu...kazdy den s nou komunikujeme, volame aj manzelovi aj jej dcere...bola som zvedava len na skusenosti a nie na blbe komentare

autor
2. jan 2023

@iva812 a nie nevysveylili....zatial ani to nevedia aku liecbu jej maju dat...nedostava uz ani morfium, 24hod ma bolesti

elief
2. jan 2023

Nevysvetlili??? Máme v blízkej rodine nový prípad rakoviny pľúc... Dnes dr manželke pána všetko vysvetlila...

autor
2. jan 2023

@elief vedie kde vsade ma, ale nevedia odkial sa širi a kvôli tomu ani liecbu nema...brali jej vzorku a musia cakat na vysledok...a dovtedy clovek na SK moze aj umriet...dokonca sestricky aj klamu...jej dcere povedali, ze ju okupali pritom nebola okupana uz 2 dni

prasiatko30
2. jan 2023

Netreba to vsetko zvalovat na to ockovanie pre boha ziveho - nasa susedka v podstate mlada aktivna zena mohla mat okolo 50, mala ani nie 10r dceru, zena co chodila kazdy rok na gynekologicke prehliadky, extremne sa oseba starala, a aj tak jej zaciatkom jedneho roka, zistili rakovinu vajecnika, vianoc sa uz nedozila a robili pre nu absolutne vsetko. A zabudla som povedat, ze tobolo este asi tak rok pred pandemiou, cize o ockovani proti covidu sa este ani nechyrovalo a predsa rok nedozila. 🤷‍♀️😔

aurelia2000
2. jan 2023

@elief Ver tomu, že jej nevysvetlili. Kým nevedia typ nádoru, naozaj nič nevysvetľujú. Na rozbor vzorky sa strašne dlho čaká, v bolestiach je to nekonečno. Veľmi jej želám, aby mala tú "moju"...tá sa dá liečiť.

iva812
2. jan 2023

Dala som Ti normálnu odpoveď, podľa všetkého sa ako rodina neviete postarať o ťažkého onkologického pacienta, čo sa dá pochopiť, skúste vybaviť tete hospic.

luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aurelia2000
3. jan 2023

@luscious Sloveso "verím" sa používa v súvislosti s pozitívnymi očakávaniami. Nikto predsa nechce veriť, či dúfať, že sa stane niečo zlé.

luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maryetta
3. jan 2023

Je mi to luto ☹
Ono niekto “potiahne” par rokov a niekto “odide” po par tyzdnoch.

A na margo ockovania-mne dr minuly tyzden na prehliadke hovoril ze po prekonani korony sa rapidne zhorsil zdravotny stav mnohych zien.
Takze ono to nemusi byt automaticky po ockovani. Mozno aj po prekonani.

slovakboy
3. jan 2023

Morfium jej treba dávať to už nemá byt žiaden problém lekár to predpíše naplaste morfiové

weronika171717
3. jan 2023

@aurelia2000 samozrejme môže kohokoľvek, kedy kolvek. Ale vakcína pravdepodobnosť neskutočne zvýši. Je to môj názor.

autor
4. jan 2023

pekny vecer...dnaska moja mamka bola za sestrou...ma nevyliecitelnu agresivnu rakovinu pluc...ma to na 5ich miestach...teta nevie o tom, ze je nevyliecitelna...dohodli sa s lekarom, ze nepovedia jej...moze zit este aj par rokov, ale moze odist aj hned...je mala sanca aj na zazrak....zavisi od nej ako bude chciet zit...za par dni dostane uz konecne liecbu🙏🙏🙏 my sme natom aby sme ju dali dusevne dokopy...chrbticu ma na dvoch miestach zlomenu aj kvoli tomu ma tie velke bolesti....ja verim v zazrakoch a modlim sa kazdy den aby tu s nami bola este velmi dlho

sunshine_18
4. jan 2023

Skúste pani Szabovú v Zemberovciach

domi995
4. jan 2023

@autor určite nech vyhľadá kňaza.. nech si dá do poriadku dušu aj keby sa stal zázrak a žila by ešte niekoľko rokov..nech je stále pripravená vstúpiť do večného života - keď bude mať dušu na poriadku, bude mať aj väčší pokoj a aj bolesti jej budú dávať lepší zmysel

cucica
4. jan 2023

Mojmu ocinovi 60 rokov zistili rakovinu zaludka pred rokom koncom januara. Mal uz aj na creve. Tiez nam to nepovedali priamo, naznacovali a my sme ani nechceli asi rozumiet. Clovek sa nadeja. Chemo uz nezabrala. Bolo to len na predlzenie zivota. Povedali, ze to moze byt pol rok, rok, 5 rokov. To su take asi utesujuce frazy, aby za clovek nezblaznil. Ale po 4 mesiacoch, ked mal kontrolne CT po 6 chemo, nam to uz povedali narovinu.
Zomrel o 5 mesiacov od zistenia. Posledne dni mu uz davali viac razy denne injekcne morfium, aspon bolesti nemal velke aj ked pohlad to bol bolavy uz, bol v nemocnici.