Aká je cena Ivermectinu?

15. dec 2021

Naozaj stojí 10 tabletiek 20 € ?? A spotrebovať iba tri tabletky ? 🤔

Diskusia je zavádzajúca
Je možné, že diskusia obsahuje príspevky, ktoré sú zavádzajúce (obsahujú klamlivé informácie alebo úmyselne poupravené fakty) a sú vytvorené za účelom manipulácie alebo šírenia strachu a paniky.
nikitka444
16. dec 2021

@janinah prečo ho potom predpisovali lekári?🤔

makova333
16. dec 2021

@nikitka444 lebo si ho ziadali samotni pacienti, aj si ho priniesli.

makova333
16. dec 2021

@cubo2 ale ved si pockaj na odpoved "neziaduce ucinky sa objavia po rokoch" 😀

cubo2
16. dec 2021

@makova333 och áno moje obľúbené 😊

maximilie
16. dec 2021

@cubo2 ja sa tu s tebou odmietam naťahovať o účinnosti vakcín. Nezaujíma ma tvoj názor na nich. Ja píšem o tom, že invermektin nie je o nič lepší ani horší. Len na to, komu pomohol/nepomohol sa štatistiky nerobia. Ani na to, komu ublížil, a kto ma nežiaduce účinky. Nerozoberam tu vakcíny, nemusíš ma o nich presviedčať. Máš vo svojom okolí niekoho s trvalými následkami alebo neziaducimi účinkami po užití invermektinu? Ja nie. Za to po očkovaní ich zopár poznám.

maximilie
16. dec 2021

Q ak sa ide niekto chytiť toho, že invermektin bolo dokázané že nie je účinný ok, to vieme. Ale čo to má spoločné tým, ako prestrasne je škodlivý a akí sú tí ľudia sprostí a hlúpi, že ho užívajú?
Stále si myslím, že vakcína je o dosť nebezpečnejšie pre organizmus a nesie väčšie rizika

leka29
16. dec 2021

Ľudia to je hrozne citat tu vaše komentáre ! Rešpektujte každého slobodne rozhodnutie o svojej osobe ! Nemusíte hneď niekoho osočovať ... skúste sa zmieriť s tým že kazdy má svoje presvedčenie ... áno poznal ľudí čo mali covid a sama som ho mala a boli v nemocnici keď ešte očkovanie nebolo rozbehnuté ! A aj teraz poznám vela ľudí čo sú ockovani a aj tak ležia v nemocnici a nie je ich malo ... tak ak sa aj oháňate tým aké sú štatistiky .. žiaľ ja im verit nemozem lebo moje okolie vykazuje nieco úplne iné ! Ale rešpektujem ak sa niekto rozhodne tak či onak . Je to jednoduchá matematika ... ti čo sa ockovat nedaju sa viac boja vedľajších účinkov a to čo sa daju ockovat sa viac boja covidu ... nic viac nic menej .. ktorá je správna cesta ? Ide len o základný ľudsky pud : strach o zivot .. tak i to nesťažujem ešte viac nejakým osočovaním !!!! Mier 🥳

maximilie
16. dec 2021

A ak už tak radi urážate a nadávate do hlupákov neockocanym, tak sú štatistiky, kde bolo vyvrátené tvrdenie, že očkovanie odmietajú prevažne ľudia s nízkym vzdelaním. Medzi ľuďmi ktorí odmietajú očkovanie sú aj veľmi vzdelaní a inteligentní ľudia....

cubo2
16. dec 2021

@maximilie
@leka29 vies, mne by to bolo inak uplne jedno. Ved ked sa nechces ockovat, neockuj sa. Ked veris, ze tvoja imunita deltu / omikron zvladne bez problemov, ja s tym nemam ziadny problem. S cim ale uz problem mam, je, ze ked pride na lamanie chleba a tvoja imunita to nezvladne a zacnes sa dusit a saturacia krvi ti klesne na nebezpecne hodnoty tak volas sanitku a ides do nemocnice. Lebo vytazujes zdravotnikov a obsaduzjes lozka. Lebo sa to nemuselo stat - keby si sa zaockovala. Keby sa nezaockovani s covidom v klude zadusili doma na posteli, tak som s tym uplne OK. Lenze to sa samozrejme nedeje a preto mam s tym taky problem.

cubo2
16. dec 2021

@leka29 uz chapes, preco slobodne rozhodnutie zbytocne zatazovat zdravotnictvo je zle? ci nie?

maximilie
16. dec 2021

@cubo2 a to je presne ten problém ktorý tu je. To strašenie ľudí je 1000x horšie ako nejaký omikron ci delta. Podľa jednej slecny s ktorou som sa tu naťahovala som mala byt práve mŕtva. Ta skalopevne tvrdila, že všetci neočkovaní teraz umrieme, a ja čuduj sa svete žijem....
Ale poviem ti, tie prve stresy boli naozaj také, že som sa uz videla na pľúcnej....
Takže som sa na vlastnej kozí presvedčila, čo robí strach a panika ktorú šíria presne takýto ľudia ako si ty. . .
Stačil mi oximeter ktorý len potvrdil, že strach je silný pan. . . Ľudia v panike zbytočne zaťažujú linky a záchranné služby. Aj ja som bola jednou z nich. Pani na linke mi povedala ze vysoké percento konci v ne.ocnici kvôli panickemu ataku....

leka29
16. dec 2021

@cubo2 🙈🙈🙈🙈 jajajaj takto napisat aby sa neočkovaní ľudia doma zadusili 🥺 obcas si treba ustrážiť zmýšľanie lebo sa stáva že to čo prajes druhým prajes aj sám sebe . Myslím že tu je na mieste sa zamyslieť aj nad tým , že ak teda zaočkovany chyti koronu mal by byt v poriadku a teda nežiadať o hospitalizáciu . Avšak ako som pisala že v mojom okoli su na tom ockovaní ľudia zle a ležia v umelom spánku na kyslíku tak im teda mali povedat že ich nevezmú lebo ich ochráni vakcina... okey fajn to je na dlhé a zbytočne rozoberanie lebo pokial sa ľudia nenaučia otvoriť myseľ a rešpektovať iné rozhodnutia ako to svoje sväte “jedine pravdivé” tak sa tu mozme o tom rozpravat hodiny a aj tak kazdy skončí u svojeho ! Ja len prajem všetkým čo sa dali ockovat aby im to naozaj pomohlo a tych čo nie aby koronu zvládli tak ako ja minimálne 🙂 a zdravotníkom prajem aby ich vláda odmenila natoľko aby nemuseli odchádzať z nemocníc a mozno by sa to aj lepšie zvládalo.

cubo2
16. dec 2021

@maximilie urcite nezomriete vsetci neockovani, ale je vas dost na to, aby sme to brali vazne. Som rad, ze sa ti to podarilo prekonat a prajem vela zdravia. Problem je, ze su aj taki, co to "nedaju" a preto vyvolavanie neopodstatneneho strachu z vakcin ma vie vzdy nahnevat.

dadis
16. dec 2021

@maximilie Aj vakciny sa tvoje telo zbavi..neviem aku mas predstav, ze tym ze to je podavane injekcne, tak to uz z tela nikdy neodide? 🙏

kulumulu123
16. dec 2021

Nie je to náhodou 100tbl každá 6mg?? Aspoň toto tam vidím ja...

maximilie
16. dec 2021

@cubo2 ďakujem. Áno chvalabohu, že som mala taky priebeh. Môj otec očkovanie odmieta a každý deň ho prehováram a vyzerá to na dobrej ceste... bojím sa o neho. Predsa je starší, tuhý fajčiar.... teraz mam protilátky , dám si zmerať a potom sa rozhodnem. Situácia sa ešte určite zmení. Ale poviem ti, keby teraz môj otec ochorel, zoženiem mu ten invermektin, lebo urobila by som pre neho čokoľvek, čo mu môže prekonať covid doma. A verím tomu ze by mu tých pár tbl poškodilo menej co cigarety za 50rokov

venusa85
16. dec 2021

@liljana súhlasím, ale nechápem, odkiaľ to takto dostanú ti ludia, keď mne minulý týždeň lekár povedal, ze Ivermektin nám stiahli z obehu, ani mi našťastie nevedel predpísať. Dal mi Isoprinosine, zaplatila som zaň 15€. A vždy riešia ivermektin 🤷

gelifil
16. dec 2021

@maximilie škoda reči....samozrejme, že zabera a prave preto je zakazany a podpultovy tovar na ciernom trhu

cubo2
16. dec 2021

@gelifil "samozrejme, že zabera a prave preto je zakazany" - aka je v tom logika prosim ta?

gelifil
16. dec 2021

@cubo2 to by si aj tak nepochopil 😉

maximilie
16. dec 2021

@venusa85 môžem sa opýtať, a chcel ti ho predpísať, ale stiahli ho z obehu, alebo ty si si ho žiadala?

mila19
16. dec 2021

@dadis
k problematike očkovania (NIE COVID) ako takého a súvislosti píše prof. Strunecká napr. v knihe Doba Jedová 2 ale má aj samostatný titul k tejto problematike.
Tam sa rozoberajú detailne aj také súvislosti ako účinkujú, prečo nefunguje stádová imunita s skrz očkovanie , aké je zloženie očkovaní - prečo sa ukladajú v mozgu určité zložky vakcín prečo je enormný nárast parkinsona a demencie a podobné srandy.
Bohužiaľ veci nie sú len čierne a biele.

yoxinka
16. dec 2021

@scorpionflower1
Tak toto si krásne vystihla ;)

katka0123
16. dec 2021

@scorpionflower1 Haha, to je dobre ze z rosy. 🙂

mila19
16. dec 2021

@venusa85 používa sa zverolekársky 🙂
keď si zo zahraničia nezoženiete iný
- Ampulka s roztokom. Galmektín. Dávkovanie sa nastaví cez ml na kg. Užívanie max. 5 dní.

dadis
16. dec 2021

@mila19 Samozrejme. Zabudli sme na starych dobrych antivaxerov 😂😂😂

mila19
16. dec 2021

@dadis no keď myslíš tak si mysli 😄

cubo2
16. dec 2021

@gelifil praveze ja to chapem az velmi dobre. Zakazany je preto, lebo ako jediny naozaj ucinkuje proti covidu, co bol umelo vytvoreny a naschval do sveta vypusteny virus bohatymi svetovymi elitami za ucelom zdecimovania ludstva, pretoze planeta je preludnena. Preto vlady a podplateni lekari a odbornici robia vsetko preto, aby tento ucinny liek ivermektin zakazli - aby sa svetovym elitam neprekazil plan preriedit preludnene ludstvo.

venusa85
16. dec 2021

@maximilie ja som ho nežiadala, ani by ma to nenapadlo. Sam to tak "medzi rečou" povedal, keď mi predpisoval lieky

venusa85
16. dec 2021

@mila19 🤦‍♀️