Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

mm103
22. nov 2016

@junova Ďakujemeeeee...inak aj nám pribudli dve bábätká tak tiež chodím často k nim 🙂 som ich krstná takže s mojou malou už mám tri krásne detičky 🙂

junova
22. nov 2016

@mm103 Aj ja budem krstnou mamou 🙂 Ako sa máš?

mm103
22. nov 2016

@junova celkom fajn ale je to ešte tak na striedačku sem tam prídu zatiaľ už len tie blbé myšlienky ataky žiadne klop klop... ďakujem krásne za opytanie 😉😉

mm103
22. nov 2016

@junova a s manželom si to užite 😉 verím že bude prekvapeny a pre žijete krásny romantický večer, ktorý my ženy tak milujeme 😉

esselte
22. nov 2016

@simka1454 ďakujem

domkaaaa
22. nov 2016

babulky aj ja na vas myslim dnes celkom fajn dnik 🙂 aj ked uzkosti su verim že zmiznu uplne ... a inak aj ja budem tetaaaaa s tym som sa vam tušim aj zabudla pochváliť tak sa neskutočne tešim sestra bude mať babatko :* taka radosť do rodiny 🙂 :* už o par dni budeme vedieť čo to bude 🙂

mm103
22. nov 2016

@domkaaaa supeeeeeer domi a bude to len a len lepšie uvidíš...

simka1454
22. nov 2016

@esselte rado sa stalo,potom napíš či sa Ti páčil

junova
22. nov 2016

@mm103 Teší ma že ti je lepšie. Maj sa pekne;)

junova
22. nov 2016

@mm103 Torta sa vydarila. Manžel sa potešil. Šampanské sa chladí. Aj.vám všetkým pekný večer

domkaaaa
22. nov 2016

@junova mohla si nam poslať fotečku 🙂

domkaaaa
22. nov 2016

baby a ešte jedna vec mali ste niekedy taku vtieravu myšlienku že sa nudite? ... či ta myšlienka je ralna a ja ju neviem odlišiť? furt mi ide po rozume už asi pol hodinu a tak ma otravuje že sa idem zblazniť :D ale naozaj nemame čo robiť už sme urobili asi všetko :D

simka1454
22. nov 2016
mm103
22. nov 2016

@domkaaaa ja si myslím že je to normálne sa nudiť či?

domkaaaa
22. nov 2016

@mm103 no a ja hned robim paniku že tu myšlienku si tak pustim že mi to pripomina tie myšlienky že čoak budem chcieť niečo urobiť že mi ide strašne do mysle a zuskotnuje ma :/ čo robiš mojka vtedy ked maš tieto myšlienky čo ti robia uzkosti?

domkaaaa
22. nov 2016

@mm103 jednoducho si ich nevšímaš? ony su hrozne neprijemne :/

simka1454
22. nov 2016

@domkaaaa a čo tak čítať knihu alebo počúvať hudbu,musíš si nájsť niečo čo Ťa baví, myslím že sme Ti to už viaceré písali. Máš u seba notebook tak si môžeš aj film zapnúť.Lebo ak píšeš že sa nudíš tak potom naozaj len rozmýšlaš o sebe čo bude keď bude. Ja mávam tiež zlé myšlienky,na mňa zle vplýva aj počasie takže Tvojim myšlienkam rozumiem ale nesmieš im dať šancu sa prejaviť,keď prídu nájdi si to čo Ťa baví a tomu sa venuj. Veď predsa každý má niečo čo ho baví.

mm103
22. nov 2016

@domkaaaa snažím sa odvrátiť myseľ niečím iným moja keď som v práci málokedy mi príde niečo blbé na um horšie je to doma keď už sadnem alebo víkendy to sa neviem dočkať kedy pôjdem do práce...asi Som sa ešte do práce tak netešila 😂😂😂

mm103
22. nov 2016

@domkaaaa keď mi je cez víkend blbo idemvk segram rozptýliť sa alebo sa hráme s malou alebo idem upratovať variť prať zapnem si hudbu proste hocičo 😉😀len až na to nemyslím...

junova
22. nov 2016

@domkaaaa Blahoželám k neteri alebo synovcovi 🙂 Tortu som nestihla odfotit. Urobila som tvarohový krém. Vrch som potrela malinovým domácim džemom, poliala čokoládou a ozdobila šľahačkou a jahodami🙂 Domka, veľa síl a úsmevov ;)

mm103
22. nov 2016

@junova mnaaam takto na večer mi robis chute 😀

junova
22. nov 2016

@mm103 No veru. Sme ju s manželom a deťmi skoro celú zjedli
Mna pečenie veľmi baví. Učím aj kamosky piecť
Idem do postele. Tak vám prajem všetkým dobrú noc a sladké sny

mm103
22. nov 2016

@junova aj tebe 😉

ivka1302
23. nov 2016

@simka1454 😘🌺🌺🌺dakujem za filmove tipy oba krasne vcera som pozerala🌺😘❤️💞💞🌸🌸

ivka1302
23. nov 2016

Dievcata vcera vecer bola stranka MK zablokovana😘🌺🌺aspon mne to tak ukazovalo ale vidim ze dievcata pisali tak neviem ❤️😘🌺🌺

simka1454
23. nov 2016

@ivka1302 včera bol výpadok niektorých stránok na internete ani google nešiel ani youtube a rovnako ani koník nešiel a neskôr večer už potom všetko išlo,ten výpadok bol na Slovensku v Čechách aj v niektorých ďalších štátoch Európy.

ivka1302
23. nov 2016

@simka1454 No tu v Taliansku mi teda tiez nesiel ale film na you tube mi isiel nastastie🌺🌺🤗🤗🤗😘😘❤️❤️🌸💞💞💞

mm103
23. nov 2016

Ahojte kočky aký ste mali deň?

ivka1302
23. nov 2016

@mm103 🌺🌺🌺ja taky lenosivy co som dnes neurobila musim urobit zajtra🌺😘❤️🌸🌸🌸

slavkasobanska
23. nov 2016

No ja už 3 den robim ozdoby na vianočný stromček,niečo predam,rozdam a hlavne mam čo robit,..a je to lepšie..