Ako sa najrýchlejšie zbavím depresie?

filipko
16. nov 2006

Ahojte, prosim o radu tie, ktore mali skusenosti s depresiou.
Mam 7 mesacneho synceka, ktoreho strasne lubim, no kedze som bola na neho viac menej sama, v noci som k nemu vstavala 3 x, navodila sa u mna depresia ( zrejme z vycerpania). Bola som v nemocnici 2 tyzdne, uzivam antidepresiva. Chcela by som vediet ako sa tejto choroby co najrychlejsie zbavit. Po prichode domou z nemocnice sa citim lepsie. no dnes v noci som mala naval horucavy, potom zase zimnicu a nakoniec hnacku.
Kto to poznate, napiste prosim.
Dara

ivka1302
8. dec 2016

@lenieta25 Tatiana Brezinska Cuperkova 🌺🌺🌺 C s makcenom🌺🌺🌺🌺🌺

ivka1302
8. dec 2016
https://www.youtube.com/watch?v=BtvCZq6WZCw

🌺🌺😘😘🌺Dievcata ktora hladate krasnu knizku skuste sa spytat u nas na Sk v knihkupectve ci sa da kupit tato. Autorka bola v nebi a napisala o tom knihu len nie som si ista ci bude aj v slovencine alebo v cestine 🤗😘🌺🌺Skuste pozriet Evka knizka aj pre teba 🌺🌸😘🌺🌺❤️🤗

janefonda
9. dec 2016

Dobre ranko, dnes nam svieti slniecko pojdem sa ja von kus poprechadzat a uzit si to.
Vcerajsok bol tazsi, ale zvladnutelny. Nakoniec som zacala malovat a aspon som sa kus odputala od myslienok, ktore ma zvezuju.
Nastastie vzdy sa upokojujem tym, ze väcsinou sa uz citim super plna energie a iba obcas sa dostavi tento nam znami pocit.

slavkasobanska
9. dec 2016

Ahojte kočky,..chcem sa s vami poradit,ak mate nejake skusenosti,od kedy beriem AD som strašne pribrala a stale priberam,je pravda že už nemam taku aktivitu aku som mala,lebo nevladzem a som unavena,čo sa týka stravy,tu mam už davno upravenu,..čo s tým*????poradte mi prosim...☹

janefonda
9. dec 2016

@slavkasobanska ahoj, ja som tiez pribrala 6 kg ale uz sa to zastavilo.Tiez sa neprejedam, ani nejem viac nez predtym, cize je to liekmi. Na mojich je to ako vedlajsi ucinok. Ja som sa k tomu postavila tak, ze hlavne je ako mi zlepsuje stav. Vahu budem riesit neskor.

umabell
10. dec 2016

@slavkasobanska ja predtým som aj cvicilA drzala diety ja som bola skor akoby vodou nabalena pribrala som 14kg az keď mi zmenila ieky som schudla sice nepeknym sposobom ale co uz... Koľko si pribrala?

umabell
10. dec 2016

@domkaaaa @ametyst123 co je s vami?

lenieta25
10. dec 2016

@ivka1302 dakujem

lentilka1234567890
10. dec 2016

Baby prosim Vas je to normálne ze dneska je 3.tyzden ze beriem Tianeptin Mylan, dovtedy mi bolo celkom dobre ale od vcera mi je hrozne, som nervozna, mam neskutocnu uzkost, atak.. Co mam robit, mam ist v pondelok k lekarovi? Pomoooc

evak12
10. dec 2016

@umabell ahoj moja,nechapem preco sa trasiem,este len vstavam a uz sa trasiem,cim to moze byt,ved teraz berem aj apaurin .....

googlinqa
10. dec 2016

No boj s depresiou je na dlhsiu trat v podstate lieky naplno pomozu az po pol roku dovtedy mozu byt aj ich vedlajsie ucinky silnejsie napr unava, zivanie, zaludocne problemy, atd... Telo sa na nich musi naladit a potom uvidis, posobia povzbudzujuco, dodaju ti silu zit a fungovat v zivote

slavkasobanska
10. dec 2016

@umabell ..ahoj no momentalne mam 89 kg,držim si tu vahu,ale je to vela,...mala som niekedy tak 60 kg...

googlinqa
10. dec 2016

Este ma napadlo na margo tej vahy ze antidepresiva zvysuju chut na sladke tak ci tam nebude problem

janefonda
10. dec 2016

@lentilka1234567890 zial to je uplne normalne, vydrz! Docasne zhorsenie stavu.mala som to iste pred cca mesiacom. Trvalo to tri dni. Drz sa!

lentilka1234567890
10. dec 2016

@janefonda vydrzim len som velmi netrpezliva ☹
Uz som si myslela ze to bude dobre..

janka_banka
10. dec 2016

Ahojte bambulky moje.Chcela by som sa Vás spýtať a zároveň poprosit o radu ... Idú Vianoce a ja začínam pociťovať neskutocny stres,ktorý ma vťahuje do depresie... Včera som musela ist po polroku opäť na injekciu Auparin,proste som psychicky padla...Mám pocit,že na chrbte nosím obrovský balvan zodpovednosti(ano som perfekcionista,to si priznávam 😉), treba darčeky,treba mať upratane,napecene,pritom uzavierka v práci,malá je prvacka a vyžaduje sa jej venovať sa jej... no des...Ako to zvladate dat všetko dokopy? Myslím tak ,aby bola ovca celá a aj vlk sýty🙂....ďakujem za každu radu a pomoc ❤❤🌹

domkaaaa
10. dec 2016

@umabell ajojte babulky 😊 Ako sa mate? 😊 Ja naplno pracujem a v tomto predvianocnom obdobi sem nemam cas ani prist 😊 No pravdupovediac idem si aj po jednu radu 😊 Umka asi sme prepojene ked si akurat dnes na mna myslela 😜 No takze uzivala som dva mesiace rano 0,25 najskor frontin teraz uz neurol a pred 5 dnami som ho vysadila s tym ze mi prakticky skoro na 80% bolo dobre 😊 Len posledne dni ako som ho vysadila mi je dost zle 😏 Zalieva ma pot mam uzkost na zblaznenie velmi silnu zo vsetkeho ako fungujem ale stale ten zly oocit tazke dychanie guca v krku. Tak sa pytam je to abstak ktory treba prekonat? Ci pokracovat v uzivani tej 0,25 ky 😢 Uz sim myslela ze ad zaslapali ako mali

umabell
10. dec 2016

@domkaaaa ahoj som rada ze ti je lepsie a ano to mas z toho ze si vysadila treba pomaly. Vysadzat... Ja by som este brala tu 0,25 ja beriem od februára stále rivo dávam si polku z 0,5 kazdy druhy den... Chcem ho vysadit ale pomaly...
@janka_banka ahoj inac vcera aj mne nebolo sobre po dlhej dobe prišli hnusne myslienky islo ma picnut ale spôsobilo to ze moj maly byva casto chory uz ma velmi vela hodín vymeskanych a mbe to nejako ide cez hlavu... Viem ze zato nemoze ale spadla som teda nechala som samu seba tam spadnúť zase na dno... Dnes je mi fajn.... Jani trosku polav neboj zato sa nestriella mas toho veľa trosku uber neboj vsetko zvlasnes aj stihnes... Len polav nie si robot! 💗💗💗

umabell
10. dec 2016

@evak12 ahoj aj u mna boli rána vzdy najhoršie musis Evi vydrzat neboj prejde to skus sa iat trochu poprechádzať aj ked sa ti nechce musime sa vediet odreagovat aj u mna vcera den blbec fuuj ale uz som ok... A cez vikend si davas niekde pichat apaurin? Mna vzdy hrozne uspal ale robil dobre... To je strach neboj sa inac mne vtedy pomahalo vela spávať... Ist sa prejst a oddychuj ak. Sa ti da... Moja držím palce 💕 💕 💕 💕 💕

mm103
10. dec 2016

@domkaaaa ahojky domi som rada že sa máš konečne super😉 ja si myslím že si mala vysádzať postupne ak si vysadila rýchlo môže to byť abstinenčny príznak 😉

mm103
10. dec 2016

No kočky ja som dnes nepoužiteľný však by som len spala a to druhý deň...No asi si pôjdem dať po dlhom čase kávu alebo co...😀

janka_banka
10. dec 2016

@umabell ďakujem❤❤❤...veru veru budem musieť poľaviť,len problém je v tomu,že u nás doma musím všetko nakazat a až potom sa robí....nikto nič sám od seba neurobí...snažím sa dať si to v tej hlave do poriadku ale keď ja som tvrdohlavý pedant a manžel tvrdohlavý bordelar a bohém vo všetkom tak to vždy u nás"bitka" 🙈

ivka1302
10. dec 2016

@janka_banka ahoj Janka 🌺😘🌺🌺zda sa ze v tvojom okoli su vsetci vlci najedeni a spokojni ale ovecka je komplet roztrhana .....😂😂Janka aj niekto oceni vsetko to co robis? Vidi to niekto ? Lebo ak nie tak to prakticky robis len pre seba a preto nesies celu tu tarchu ty sama 🌺💞😘🌺🌺Mas pocit ze Vianoce nepridu ked nebudes mat vsetko tak ako by si chcela mat?A co tvoj manzel ? Tiez sa tak stresuje ? Som si ista ze nie pretoze vie ze bude vsetko pripravene a vsetko bude perfektne ako kazdy rok a ako je tomu aj kazdy bozi den 🌺🌸😘🌺🌺😘A co mas z toho ty Jani? Preco si nezhodis z chrbta par velkych balvanov? Musis to urobit ty sama. Urob to na co mas chut a silu a ostatne nechaj na zajtra alebo to jenoducho tento rok nerob. Jani ja ked som oslavovala prve Vianoce s rodinou mojho priatela tak som napiekla kolacov a j pre susedov aj do prace som doniesla a vies co ? Teraz este nemam absolutne nic upecene mozno urobim suhajdy a priatel povedal ze pojde do pekarne a kupi vianocne sladkosti 🤗🤗🤗🤗🤗Tesim sa lebo su fakt dobre !,,,,!,!,!,!,Sedim si v kresle pocuvam Vianocne pesnicky a relaxujem Viem ze tebe sa pri dvoch detoch neda Jani ale skutocne urob len to pdstatne a na zvysok sa vykasli. Tvoja rodina bude mat ten najkrajsi darcek ked uvidia maminku na Vianoce v pohode a susmevom na tvari 🌺💞😘🌺🌺❤️To je darcek n nezaplateniu. Musis si cenit samu seba a vediet si povedat STOP toto urobim ale na toto sa tento rok fakt vykaslem. Vsak Vianoce si chces predsa uzit aj ty ci nie?Budu ta tesit sviatky pokoja ked budes vediet aku cenu si za to zaplatila ? Zhadzuj zo svojho chrbata zataz skor ako ta pritlaci az na samu zem 🌺🌸🌸🍀🍀😘❤️Nemusis byt perfektna a zaroven zlomena vo svojom vnutri staci ked budes skvela a spokojna. 🌺💞😘😘🍀❤️❤️🤗🌸🌸

domkaaaa
10. dec 2016

Baby su to abstaky ja som nervna mam uzkost vycitky za hocico 😏😏 asi som to s prepacenim posrala ... Mam teda edte supnut neurol? Ci vydrzat tie abstaky a ony prejdu?

ivka1302
10. dec 2016

@domkaaaa Domi a z coho mas abstaky co si vysadila lieky.?🌺🌺💞😘😘🌸🤗

evak12
10. dec 2016

@umabell ano moja,susedka mi ho picha,aj ja si najradsej pospim,ale potom mam vycitky,ze som leniva .....esteze mam tolerantneho manzela,ten by za mna zivot dal❤.hej bola som von v obchode😉 a vecer chcela by som ist na spoved,len sa musim premoct,povec mi neni to len moja lenivost?ja uz neviem co si mam o tom mysliet ...

domkaaaa
10. dec 2016

@ivka1302 ivka neurol som brala dva mediace rano 0,25

simka1454
10. dec 2016

@umabell ametyst123 sa má skvele,už pracuje a tak nemá vela času sem chodiť.Verím že sa bude len a len dobre.

ivka1302
10. dec 2016

@evak12 Evka to nie je lenivost ked sa necitis dobre tak je jasne ze ti chyba chut do novych veci alebo teda urobit aj len to najzakladnejsie🌺😘🌺🌺🌺Ked sa ti chce spat tak si pospi spi trebars aj pol dna a nemaj vycitky ide o tvoje zdravie aj spankom sa zregeneruje mysel a telo🌺😘❤️❤️😘Naberies silu uvidis a potom chut robit nove veci pride aj sama hlavne je aby si sa dobre citila rob terz len to co ta nevycerpava 🌺😘🌺🌺Male prechadzky a odpocinok. 🌺😘🌺🌺A pozdravujeme tvojho muza za jeho chapavost 🌺❤️😘💞🤗🤗🤗

esselte
10. dec 2016

@slavkasobanska ja takisto priberama myslim,ze je to ajzliekov