Ako ste riešili vypadávanie vlasov 4mesiace po pôrode?

koga
9. sep 2011

Ako ste to riešili, ako ste proti tomu bojovali....? 🙂 Aké vitamíny, prípavky, strava,...? Ďakujem

sakura77
24. okt 2011

Vichy dercos aminexil,pomohlo 😉

renatka100
24. okt 2011

mne vypadávajú stále, aj 9 mesiacov po pôrode, dávam si La roche Kerium

lubiky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salma22
24. okt 2011

ja som pouzivala sampon na proti vypadavaniu vlasov z lekarne som si ho kupovala musim povedat ze vypadavat vlasy neprestanu len nieje ich tak vela co vypadnu a kedze som kojila nemohla som ziedne tabletky ale teraz budem papat femiboin az kym neprestanem kojit babo bude mat aj vitaminy a snad budeme aj zdravsie 🙂

krprtka
24. okt 2011

ahojky, je to hormonálna vec, prejde to samé, mne už to ustalo, ale 2 mesiace boli príšerné, vlasy všade 😒

nattalia
24. okt 2011

Mne zabrali tabletky Panthenol. Poradila mi to segra a kadernicka odsuhlasila 🙂 Treba uzivat minimalne tri mesiace... Poctivo som uzivala a vlasy uz prestali padat...🙂

veronikam
24. okt 2011

kupila som si v lekarni Panthenol - take vitaminy, mozu to aj dojciace zeny, myslim ze mi to pomohlo.

abbie
24. okt 2011

malo by to prejst do 4 mes po skonceni kojenia ... mne padali chumace a uz mi rastu nove ... inak Revalid je paradny proti padaniu

katka3012
3. nov 2011

ak kojis,tak je to uplne normalne do pol roku.Kup si vitamin B komplex

zuzana235
3. nov 2011

ahoj ja som to riešila zinkom a jogurtami,to mi poradila moja gynekologička a naozaj to zabralo 🙂 😀

usiko
5. nov 2011

nijak, a preslo to...uplne same,takze aj keby som nieco brala,tiez by to preslo same...akurat som usetrila🙂.

zuzuj
5. nov 2011

Ja tiež nič a mne teda padali strasne....vypadavali tak, ze potom som mala na istych miestach take kratučke nove vlasy a ostatne dlhe...smiešne to bolo....Ale pointa prešlo to same...Ale kupila som si aj vtedy tie vitaminy pre kojacie matky...

nelicefo
5. nov 2011

nijako a tiez mi padali hrozne 😝
a tiez mi to potom preslo 😉

kamilka22
5. nov 2011

Odporucam Bioscalin tablety - mozu sa aj pri kojeni, skvela vec!!!

sass158
11. jan 2012

ja som kojila 2 mesiace..teraz bude mať malá 5... a stále padajú :( už som sa od nervov ostrihala... 😖
je normálne , že mi padajú aj keď už nekojím ? 😕

littlebubu
17. jan 2012

hneď som kľudnejšia keď toto čítam.....ešte že sa nosia čiapky, ale čo bude na jar, dúfam, že dáke mi tam zostanú 🙂

petkave
17. jan 2012

Neriešila som... Kojila som, brala som calibrum mami, ale vlasy aj tak padali. Mala som doslova kúty po oboch stranách. A doteraz mám na tých miestach kratšie vlasy - ešte nestihli dorásť. Ale padanie sa zastavilo tak po 2 mesiacoch tuším...

viki2912
17. jan 2012

mne padaju hrozne od porodu,neviem si rady.prave dnes sa chystam do lekarne kupit nejaky dobry sampon lebo to uz takto nejde..2x na den vysavam kvoli vlasom cely byt,upchavam v kupelke sifon..je ich vsade rano na vankusi hrozne vela..som zufala uplne uz.

tilenka
18. jan 2012

ja som počas tehotenstva nepoznala čo je to padanie vlasov, kvalita vlasov bola úžasná, no po 4. mesiacoch kojenia my vlasy začali stášne padať, tiež boli všade ☹ . Trvalo to asi mesiac a pol a potom to už bolo v poho.

steggy
18. jan 2012

Užívala som Dercos od Vichy- super ampulky na vtieranie do pokožky, pomohli 2x

marry26
19. jan 2012

presne aj mne po 4 mesiacoch od porodu brutalne padali vlasy, cele pramene. No ked mala dcera cca 7 mesiacov, prestalo to a teraz uz nejaku dobu mi rastu nove vlasy, je to take smiesne, aj kuty co sa mi porobili na cele - rastu mi male vlasy jak decku 🙂 a zlepsila sa kvalita, Inak som nic nerobila, normalne som si umyvala, obcas pouzijem balzam, Ono sa to spamata a zacnu rast. A tie nove su tak jemne, teda v mojom pripade - este nefarbene, neznicene

janemari
19. jan 2012

Aj mne začali brutálne padať vlasy a to som mala poriadne dlhé.Najprv som tomu neprikladala váhu,potom ked už boli úplne všade,všade samé chumáče vlasov ,mne sa robili plešinky,vyskúšala som nejaké vitamíny,šampony na regeneráciu a nič som si povedala dosť.Sú to len vlasy,dala som sa ostrihať a od vtedy mám pokoj,vlasy dorastaju,plešinky miznú. KEby som sa nebola dala ostrihať tak neviem ako by som dopadla,vlasy dorastu,no nie? 😉

luciauk
19. jan 2012

po čase sa to samo upravilo

acikaa
20. jan 2012

ja som sa dala ostrihat na kratko lebo tym vypadavanim mi vlasy velmi zriedli a vypadavat prestali same ale trvalo to dlho a uz asi nikdy nebudem mat dlhe vlasy ☹

mici2811
12. júl 2012

ale ked mne nic nepomáha,vyskúšala som už všetko možné a nič,stále padajú a padajú,už ich musím dať úplne na krátko,nervy v konci.

lauricka
12. júl 2012

vypadavanie vlasov zacina asi tri mesiace po porode, je to hormonalna zalezistost a za dalsie tri mesiace standardne ustupuje, takze moc toho neporiesis, je to normalne, ak by to trvalo dlho a zdalo sa ti to nie normalne, kontaktuj lekara, nic asi ine nevymyslis

nickol
24. aug 2012

mozu sa pouzivat ampulky vichy aminexil alebo kerastase aminexil aj pocas kojenia??

miri1986
4. sep 2012

Ahojte,mam jeden velmi osvedceny sampon s ALOE VERA a vitaminove doplnky,ktore pomohli aj mojej kamoske,ked sa jej narodilo druhe babatko. Poslem do spravy,ak niekto bude chciet.

moon1979
4. sep 2012

mne padali tak rapidne vlasy (presne 4 mesiace po porode to začalo) že som mala pocit, že chodím snád tajne po nociach na chemoterapiu ... no des, zacali sa mi robiť až plešiny ... total zufalstvo, kupila som si vitaminy specialne na vlasy, nepomohli, radikálne som sa ostrihala, no ani to nepomohlo, pomohol až prípravok z Lekárne na čisto prírodnej báze Bioscalin - kupila som si vodu a šampon na vlasy ... a po par použitiach už bolo badať rozdiel ... velmi krátko na to začali rást nove vlasy ... 🙂

melesmeles
5. feb 2013

aj mna tento problem velmi trapil. bola som uplne nestastna, mala som az kuty, tak velmi mi padali...je to ale uplne normalne, sposobuju to hormonalne zmeny po porode. ja som pouzivala sampon klorane a aj kuru na vlasy tej istej znacky proti padaniu vlasov. vlasy mi prestali padat, rastu nove. 🙂