Alpa v tomto teple

vanda323
30. jún 2022

Dievčatá, asi blbá otázka ale zvykla som sa v tomto teple veľa potierať Alpou....doslova ju lejem na seba aby ma to schladilo...
Není to nebezpečné? Keďže užívam aj lieky? Čítal som že alkohol preniká aj cez kožu

ariannazara
30. jún 2022

To sa radšej polej vodou. Ale alpa? To ta ako napadlo? 🙈🤣

beata_k
30. jún 2022

@vanda323 No minimalne ti kvalitne vysusa pokozku.

ckocka
30. jún 2022

Ak si doma alebo máš niekde súkromie radšej si obleč nejaké ľahučké šaty alebo dlhé tričko namočené a riadne vyžmýkané. Pokiaľ na tebe neuschne bude ťa stále chladiť.

lalenka33
30. jún 2022

Nebezpečné to je jedine pre tvoju kožu. Totalne si zničíš kožnú barieru.

taktotedanie
30. jún 2022

Najdite si iny sposob ochladenia

bajka16
30. jún 2022

Toto nie naozaj nie 😵 normálne má zabolela pokožka. To tá nebolí keď sa tým potieras?? Existuje na trhu 500druhov telových sprejov, aj pleťových, na osvieženie, s minerálnou vodou ..čo len chces. 🤦🏻‍♀️ Toto fakt nie.

januska12323
30. jún 2022

To je čo za sprostosť zase? Osprchuj sa ako ostatní ľudia.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
30. jún 2022

@vanda323 ved sa Ti deti nafetuju🙂)co ty dievca nevymyslis....nos bavlnene saty a radsej pi teply caj a sprchu

vanda323
autor
1. júl 2022

@luccija
@zoro9836
@januska12323
@bajka16
@taktotedanie
@lalenka33
@ckocka
@beata_k
@ariannazara
Sprchujem sa stále v studenej vode....
Nevie mám to nejak v hlave fixnute pri tých mojich panikach že keď to na mňa išlo už už tak mi bolo veľmi horúco tak preto to asi robím

fajnova
1. júl 2022

@vanda323 alpa je náhodou super vec, hlavne zelená, tá píše 😁 aj ja si ňou potieram čelo, spánky, zátylok a zápästia. A pri bolesti hlavy je tiež veľmi účinná. ale zas všetko s mierou.

mandzula
1. júl 2022

Podla mna to zase az taka blbost nie je, ked sa to robi s mierou, tiez som si zvykla v praci, ked sme tam mali v horucavach peklo, potriet Alpou lytka a predlaktia, prijemne to chladilo. Samozrejme, ze nie litrom, jedno potretie denne nikoho nezabije.🙂

jaskolka
1. júl 2022

Tak v malom množstve natrieť na čelo, zápästia ok, ale liať ju na seba? Okrem vysušené pokožky to ide aj do peňazí, mne to tiež evokuje staré babky, čo kupujú Alpu a natieraju sa ňou.
Nic netreba preháňať

mirkava
1. júl 2022

@vanda323 alpa na kožu je agresívna. Neliala by som ju na seba. Určite preniká aj cez kožu, ale toho by som sa nebála, skôr by som sa bála co to urobí s pokožkou.... keď už tak radšej sa napi 😁😁😁