Môže klasická teplá vaňa spôsobiť, že sa embryo neuhniezdi?

28. feb 2024

Ahojte, možno divná otázka ale chytám sa slamky. Môže klasická teplá vaňa spôsobiť, že sa embryjko neuhniezdi? Lebo čiarky krásne tmavli každý druhý deň, ale hneď deň po teplom kupeli začali blednúť a prišla do pár dní ms. Ms teda meškala vyše týždňa. Čítala som len, že je nebezpečne keď má žena teplotu nad 38C a vtedy sa môže embryjko poškodiť.

pet888
28. feb 2024

Kupel by nemal byt prilis horuci,38 stupnov je myslim uz nad hranicou.Malo by to byt do urovne teploty tela,tak prijemne teple.

autor
28. feb 2024

@pet888 no ja viem akože na ruku moc horúca nebola na telo trosku hej. Tam neviem či sa mohlo niečo stať vzedy :/ ach

pet888
28. feb 2024

Mohlo,aj nemuselo,tie prve tyzdne su velmi krehke a velakrat mi to ovplyvnit vobec nevieme.Ja verim,ze silne embryjko by ten kupel prezilo,ale priroda to zariadila po svojom❤️

sofia1979
28. feb 2024

Ťažko povedať mohlo a nemuselo

sonkam
29. feb 2024

Áno mohlo prehriatie organizmu spôsobiť že embryjko odišlo. Preto sa neodporúčajú horúce kúpele, ani napríklad dlhý pobyt na slnku v lete aby sa organizmus neprehrial.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre