Bolesť a únava z respirátora

17. feb 2022

Caute uz neviem co robit, odkedy v praci nosime respiratory, poslednu dobu chodim neskutocne vycerpana a s bolestou hlavy. Pomaha vam nieco? Ja uz fakt nevizm. Led mam hovoeit, tak rychlo sa zadycham. Uz naozaj neviem, co by mohlo pomoct, nikdy som take unavy nezazivala, aj v rusku vydrzim, ale tie respiratory mat 12h denne ma ruinuju. Nedavam to... :(

annm81
18. feb 2022

@thoughtfulweirdo Ja myslím, že rúška majú zmysel (viď. výskyt respiračných ochorení túto a minulú zimu). Používam ich všade v interiéri, ale cítim, že mi po dlhšej dobe je naozaj zle. Možno to nesúvisí s pomerom kyslíka vo vdychovanom vzduchu, možno je to len teplotou. Je predsa obrovský rozdiel, či dýchaš ohriaty vzduch v miestnosti, alebo čerstvý chladný vzduch vonku.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolas_jay
18. feb 2022

stačí ho nenosiť, nemyslím, že máš v zmluve napísané "pracovať s prekrytím tváre", alebo si to vybav u lekára (mám na mysli výnimku), tú si vytlačíš a donesieš k lekárovi 🙂

nika523
18. feb 2022

@mb2021 no a uz je to tu zabijanie susedov, nikdy som ziadneho suseda (možno cez prvú vlnu) nevidela mať rúško alebo respirator vo vyťahu alebo vo vchode ani my nenosíme a žijeme aj všetci susedia aj v práci všetci žijeme a to sme nikdy nič nenosili a ja určite nie som antiruškar ani antivaxer som zaočkivzná dala som sa zaočkovať dobrovoľne kôli sebe lebo som to uznala za vhodné v práci prichádzam do kontaktu so vselijakymi ľuďmi ktorí mimochodom vetšinou resp.nemajú, ani antiruskar nie som kto citi potrbu nech to nosí

nika523
18. feb 2022

@zuzliq určite nemám činsky respirator a aj keby to bola psychika tak čo teraz mám začať brať antidepresíva alebo psychiatrické lieky proti úzkosti aby som mohla nosiť respirátor?