Chuť na sladké mi ostala aj po pôrode.

jaja23
18. okt 2018

Ahojte, keď som bola tehotná, začala som mať hroznú chuť na sladké. Myslela som, že po pôrode to prejde, ale stále je to tak. Stalo sa to aj Vám? Ako ste s tým bojovali?

espturmalina
18. okt 2018

@jaja23 ahoj, ja kým som výlučne kojila, som sa nevedela doslova ovládať a jedla som minimálne 2 sladkosti denne, katastrofa, teraz je to lepšie, ale ešte stále tam chuť na sladké je....

zuzubb007
18. okt 2018

Ja ti asi nepomôžem chuť na sladké som mala odjakživa počas tehotenstva nonstop zjem keksíky a minimálne polku čokolády denne, keď nemám svoj prísun sladkého som trošku viac nervna, vždy si tak poviem dnes to vydržím, vždy to ostalo pri jednom dni a na druhý som zjedla raz toľko tak radšej sa nepokusam a doprajem si každý deň radšej si zacvicim ako sa terorizovat :D

mimer
18. okt 2018

@jaja23 ja sladkým zahanam nervy a stres. Mozno vyhovorka,ale treba s tým nieco robiť,inak sa vratim na hmotnost ktoru som mala pri porode :-/

dominika6
18. okt 2018

@jaja23 áno a bojujem s tým už 14r po pôrode

pininka
18. okt 2018

Ja by som prvé kvôli tomu chcela byť nonstop tehotná, lebo mi nič nechutilo a jedla som strašne málo a malé porcie. Teraz je to čistá katastrofa

pieces
18. okt 2018

Chýba vitamín C (najlepšie prírodný)

jaja23
autor
18. okt 2018

ja zjem sladkeho vela cez den, tiez viac, ked som v strese..snazila som sa to oklamat ovocim, jogurtom s vlockami, ale nic nepomaha, cokolada a ine veci musia byt

jaja23
autor
18. okt 2018

@pieces naozaj vit.C? musím to vyskúšať

beuss
18. okt 2018

@jaja23 toto by aj mna zaujimalo co stym 🤔 mam presne to iste.. paradoxne nez som otehotnela som sladke vobec nejedla.. Uz teda ho tolko nejem, snazim sa, ale ajtak mam stale chut😶

janulka2811
18. okt 2018

Ako dlho si po porode?
Vsetko je v hlave si zapamataj,ked si poviem ze nie tak nie a moze mi ponukat kto chce co chce 😉
Takze sa zatni a vydrz.

fefe123
18. okt 2018

Myslím, že treba doplniť chrom

pieces
18. okt 2018

Keď mám chuť na niečo sladké, väčšinou (občas nie) si uvedomujem, že cítim smäd (skúste sa na to zamerať a dlhšie sledovať, či aj u vás je to snáď takto... ). Vtedy je pre mňa ideálne, keď si dám vodu s citrónovou šťavou (niekedy polovicu a niekedy aj jeden celý citrón). Dosť dobre to funguje, časom si telo zvykne a myseľ tiež, že citrónová voda zaženie túto chuť... Pijem to denne, je to podľa mňa výborný spôsob ako zahnať chuť na sladké, smäd, mať zdroj vitamínu C a podporíte aj pitný režim...
Sladkosti nie sú len o váhe... Vyhýbam sa sladkostiam, lebo mi to oslabuje imunitu, potom sa mi robia afty a herpesy.
Preto ich kupujem úplne výnimočne, keď dcéra dranká, zvyčajne v množstve, ktoré akurát skonzumuje.

deti95060810
18. okt 2018

sladké? len to nie z toho sa neskutočne priberá....známa tak po pôrode pribrala 10 kg, vďaka tomu že jedla každý deň sladkosti....

kale13
18. okt 2018

skor mgnezium ti chyba ako vit c

jaja23
autor
18. okt 2018

@kale13 magnezium beriem kazdy den..po porode som 3 mesiace..skusim to s tou citronovou vodou,aj mne sa totiz robia herpesy..dakujem,dufam,ze to pomoze

janynyna
18. okt 2018

@jaja23 nie som v tom sama. Ja som pred tehotenstvom moc na sladké nebola. V tehotenstve ma to chytilo a drží ma to stále 🙄🙄🙄 dokonca aj moju polovičku. Každý večer si dáme čokoládu. Takže ide v tom so mnou 😀😀😀

lulu0123
18. okt 2018

Nieco telu chyba.Magnezium alebo chrom.Skuste pogooglit.

kale13
18. okt 2018

@jaja23 na herpesy treba B vitaminy hlavne B12