Čo pomôže na popraskané nohy?

fifafi
12. jún 2013

Chodila som pravidelne ku pedikúrke, ale už stojí 14 euro. Zdá sa mi to dosť za 40 minút práce, bez bločka. Nemáte niečo osvedčené, čo je vhodné na nohy? Skúšala som ped egg, rôzne rašple a výsledok nebol bohvieaký. Prípadne vhodný krém?

m_
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka124
20. sep 2016

Raz až dvakrát do týždňa chvíľu nechať v teplej vode s morskou soľou, hrubé miesta potom obrúsiť pemzou a každý večer natrieť olivovým, alebo mandľovým olejom. Veľmi dobrý je aj soľný peeling, stačí zmiešať hrubú soľ a trochu oleja do vhodnej kozistencie. Dá sa aj kúpiť, mám v obľube od značky saloos.

n0mi
20. sep 2016

@dadula_15 skor je to krem ako olej a nevysusuje vobec. Su take vlacnr a pomaly ide prec aj stvrdnuta koza

bee_1
21. sep 2016

Ja si objednávam gély na nohy aj s krémami na notino.sk a minule som nasla tuto stranku http://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/ a tak som nakupila ovela lacnejsie, objednala som tri gely a jeden kupel

lienocka292
25. sep 2016

Táto maska na chodidlá je úúúúžasná. Ste z okolia Zv viem Vám ju objednať teraz len za 3,49 🙂 ozvite sa mi na mail alebo telefonicky.. 🙂 0908620467 lenka.sulekova292@gmail.com