Čo to mám na viečku?

11. okt 2022

Prosím vás co to môže byť ?od včera som pociťovala že ma boli oko a dnes ráno mam takto horné viečko nám jak keby napuchnute čo to môže byť? Môžem si natrieť s masťou framikojin? Mam ho doma alebo čo ocne kvapky? Keď oko zatváram cítim takú záťaž pridávam foto keď je nevhodné ospravedlňujem sa

amiaja
11. okt 2022

Vyzera to ako jacmen

stanulienkat
11. okt 2022

Framikojin???? 🙄

miskamicha
11. okt 2022

Z toho bude zrejme jacmen 🙂 ano aplikovat oftalmoframykoin. Nie klasicky framykoin

diewcatqoo
11. okt 2022

@stanulienkat od slova kojit 🙂

autor
11. okt 2022

A čo mám teda robiť?

stanulienkat
11. okt 2022

@diewcatqoo presne to ma napadlo🤣😁

autor
11. okt 2022

@miskamicha mam ten to

miskamicha
11. okt 2022

Ano ten. A uz len cakat. Nebabrat do toho

autor
11. okt 2022

@miskamicha ďakujem vám veľmi pekne za radu 🙏

miskamicha
11. okt 2022

Chce to cas ..ak je to na 100% jacmen urobi sa akoby taka.gulicka s hnisom vacsinou. Nemalovat sa teraz

bert22
11. okt 2022

@miskamicha haha to uz ano. takto som to napisane teda este nevidela, ale hovori sa, ze vsetko je raz prvy raz :D ale tiez si myslim, ze je to zacinajuci jacmen.

nikpa
11. okt 2022

Je to jačmeň. Ak mas tu masť este nenacatu v záruke tak ju použi. Ale pozor keď ju máš nacatu už dlhší čas. Ja som si tak dala do oka túto nacatu masť čo som doma našla a oko mi totálne spuchlo, že som ho nevedela ani otvoriť. No pohotovosti má očný sprdol, že tá masť sa nemôže po otvorení používať viac ako pár týždňov. Inak na jačmeň najlepšie pomáhal obyčajná Borová voda z lekárne a vyplachovat.

taktotedanie
11. okt 2022

Lepsi je ophthalmo-framykoin comp ung mast to je modre balenie- len na predpis keby ste nezohnali tak Tobradex.. treba mast s kortikoidom.. suche teplo+pangamin tbl
Moze sa stat ze este viac opuchne a moze to prasknut a vytiecz hnis