Čo vám najviac pomohlo pri chudnutí po pôrode?

lienka1996
27. nov 2019

Ahojte, idem sa vás spýtať, že čo vám najviac pomohlo pri zhadzovaní kíl po pôrode.
Nemám veľmi čas cvičiť, ani chodiť do fitka. Hlavne potrebujem dať dole z nôh a bruško tehotenské mi ostalo, inak všetko v pohode. Dáke rady poprosím.
Čítala som že zelený čaj je veľmi dobrý na chudnutie. Ďakujem 🤝

asia83
27. nov 2019

@lienka1996 Nejem sladké, obmedzujem pečivo, raz za týždeň si čas na cvičenie nájdem, aj pri dvoch deťoch. Chudnúť sa mi, zatiaľ, darí. Som štyri mesiace po pôrode a schudla som 15 kíl z váhy, ktorú som mala, keď som prišla z pôrodnice.

janynyna
27. nov 2019

@asia83 tak to ťa obdivujem. Ja som rok po pôrode a nie sa zbaviť 10 kg. A to za malým behám v kuse.

asia83
27. nov 2019

@janynyna Ešte som zmenšila porcie, po piatej nejem a nepijem nič sladené. Ono to ide, treba byť zásadová a dodržiavať svoje predsavzatia. Beriem tiež B-komplex, vit. C, Espumisan a Forfeminu. Dobrý je tiež Puerh čierny čaj bez kofeínu. Pozorujte svoje telo a zistíte, čo vám pomáha, čo zlepšuje chemické procesy vo vašom tele a v konečnom dôsledku zdokonaľuje váš metabolizmus.

lulula1990
29. nov 2019

@lienka1996 moja svokra schudla za rok vyse 10 kg s cajom Pu Erh ale ten slivkovy. Stravovala sa normalne. Kojis ? Ja mam 10 mesacneho ktoreho kojim a som uplne vychudnutá ;( jem normalne, ale jednoducho to zo mna vsetko vycicia.

lienka1996
autor
3. dec 2019

@lulula1990 ahoj, nie nekojim už. Ale aj keď som kojila tak vôbec nič mi nešlo dole. Ja som už na nervy z toho všetkého. Začala som piť zelený čaj sypaný, stravujem sa iba raňajky, obed, večera, malé porcie a viac pohybu a už sa cítim lepšie. Ja chcem schudnúť hlavne kvôli kolenám, strašne ma bolia keď mám také nohy silné ☹️