Kokosový olej ako náhrada telového mliečka

petra_maminka
31. máj 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

Ahojte maminky, aké máte skúsenosti s kokosovým olejom ako náhradu za telové mliečko a podobné veci?

zuzka148
31. máj 2015

ja odporucam. pekne sa to vsiakne, hydratuje a je to cista priroda. podla mna uplne postacujuce 😉

betulinka1
31. máj 2015

Nepouzivala som mlieka ani ked som bola tehotna na seba. Malemu leb olivovy olej z lekarne alebo kokosovy bio z dm.

andrea_269
31. máj 2015
Používateľ andrea_269 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od andrea_269.

Ja taktiež odporúčam kokosový olej 🙂 je asi lepšie používať niečo bio, než kadejaké umeliny

mmoni89
31. máj 2015

Ja ho používam na vsetko. Predtým seba na tvár, telo, maska na vlasy, dokonca je super pri začínajúcich mykozach. A malého len tým natieram od narodenia, krásnu jemnú pokožku má, nikdy nebol vyhadzany a vonavucky že som mala problém ho nezjest 😀

marteenka
31. máj 2015

Presne, kokosový olej určite, my ho natieranie tým od narodenia a voláme ho kokosnicek 🙂

bajciatko
31. máj 2015

A ktorú značku preferujete? Mne ten z DM akosi nevonia, iný som už neskúšala.

marteenka
31. máj 2015

@bajciatko purity vision z DM. U rodicov mame Heath Link. A stopro bude dobry aj od Saloosu- ten nemame odskusany ale so znackou sme spokojni.

katyt
31. máj 2015

Ja tiež odporúčam ten z DM Purity vision, vonia pekne kokosovo, ale je pravda, že raz som natrafila asi na nejaké staré balenie a ten bol taký smradľavý, bolo cítiť, že je starý. Inak ja sa s ním nielenže natieram, ale dávam si ho aj do jogurtu, niekedy do kávy namiesto smotany, má všestranné využitie. 🙂

zuzka148
31. máj 2015

ja mam najradsej zn. Bio Planete, kupujem ho v bio predajni. ked ho nemaju, tak napriklad zn. Rapunzel. skusala som aj ten z DM, ale asi sa mi pokazil, lebo zacal tak divne smrdiet. prvy bol ok a druhy uz nie.

petra_maminka
autor
31. máj 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

Aké veľké balenia kupujete? A koľko asi vydržia?

zuzka148
31. máj 2015

na zaciatok by som si kupila asi to mensie, na vyskusanie, ci vyhovuje. ja si natieram hlavne brucho, lebo som leniva... a vydrzi mi cca mesiac. teraz mam velke balenie a sa cudujem, ze uz nejako velmi dlho ho mam. ale nespominam si, kolko.

betulinka1
31. máj 2015

Mam velke balenie asi rok a pouzivam ho na vsetko.

andrea_269
31. máj 2015
Používateľ andrea_269 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od andrea_269.

Vydrží fakt dlho, ja ho používam aj na iné veci, aby som ho nemala tak dlho 🙂 na čistenie zubov alaebo aj pod palacinky napr. Niekde na portály království žen bol celkom pekný článok o tom na čo všetko sa dá použiť 🙂

tevia
31. máj 2015

ja ho pouzivam na vsetko, kremy a mlieka uz ani nekupujem. Je vyborny aj ako lubrikant 😀

petra_maminka
autor
31. máj 2015
Používateľ petra_maminka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od petra_maminka.

tak ja vám teda ďakujem, ten článok som obzrela fakt to má rozsiahle využitie :D tak vyskúšam na všetky možné spôsoby :D

danna85
31. máj 2015

@petra_maminka
Kokosovy olej odporucam tiez, je uzasny. Dokonca na nom grilujem (trochu je citit, ale nic strasne). Ale Saloos znacku by som nekupovala. Bol to moj prvy kokosovy olej, vona nic moc, tiez ma strukturu pred roztopenim, co ine nemaju.

laurablzn
15. júl 2015
Používateľ laurablzn je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od laurablzn.

ja si kokosovy olej radsej zmiesam s kremom, lebo vraj samotny vysusuje, ale sma o sebe je koksovoy olej uzasne a ma tolko vyuziti co som citala ze nechapem, v kazdej domacnosti nesmie chybat http://www.naureus.sk/blog/detail/15-sposobov-ako-vyuzit-kokosovy-olej-od-akne-po-zips?utm_source=lnk&utm_medium=07&utm_campaign=blog-kokosvy-olej

lucia2016
Odpoveď bola odstránená
Zobraz