Ktorý krém je najlepší na popraskané bradavky po kojení?

alenazv
26. jan 2015

Ahojte,aky krem sa vam najviac osvedcil na poranene bradavky pri kojeni?
Dakujem

lubaska21
27. jan 2015

mne jedine, co pomohlo na popraskane bradavky - a to mi z nich sla aj krv, bolo samotne mliecko.... skusala som aj kalciovu mast, aj bepanthen, aj avent a naj pomohlo mliecko... je to jednoduche, po kazdom kojeni, aj v priebehu dna - hoc aj 5-6x denne si vytlac troska mliecka z bradavky, potri nim bradavku a nechaj uschnut... mne po 2dnoch bolo podstatne lepsie a po tyzdni som ani nepamatala, ze ma kedysi boleli bradavky... je to lacny a jednoduchy "liecebny" postup - a super je aj to, ze si bradavky nemusis umyvat... vyskusaj... verim, ze pomoze... 🙂

lucinkab
27. jan 2015

súhlasím s @lubaska21 ani mne nič tak dobre nepomohlo ako samotné mliečko. po kojení si neutri bradavku a nehaj zaschnut a az potom si oblec prsnik, pomaha mi to doteraz.. no teraz uz nemam popraskane ale uhryznute bradavky 🙂 od 5tich mesiacov nam idu zubky, mame 9 a 3/4 mesiaca a už máme 8 zúbkov 🙂

modrofuzik11
5. dec 2015

mne bepanthen. vzdy ich dobre ukludnil a rychlo sa zregenerovali.

ukulela
5. dec 2015

naplaste /kompresy multimam na ranky. a lanolin multimam mastit mastit, mastit ... najlepsia dvojkombinacia 🙂

maykaaa1122
17. apr 2016

ahojte, ja som používala bepanthen extra masť, úžasne mi zregeneroval popraskané bradavky.. 🙂

maria.vinea
17. apr 2016

z dmka a pravidelne prsia chladit vodou a popripade potierat vlastnym mlieckom, najlepsi liek.

lili007
30. apr 2016

Zaschnut par kvapiek materskeho mlieka, bradavky chranit v podprsenke a kremovat Bepanthen Extra mastou. Podla potreby striedat prsia pri kojeni a vydrzat! 🙂 Drzim palce.

lilu74
17. máj 2016

vyskusala som mast bepanthen care, ktoru som pouzivala na maleho ritku a pomohla mi - patrala som a docitala som sa, ze je vhodna tiez na dojcenim namahane bradavky - upokojuje a hydratuje a nakolko je neparfumovana nie je potrebne ju pred dojcenim zmyvat, co bolo super, nakolko som maleho kojila kadze 2 hodiny.

princezna20
17. máj 2016

mne pomohol iba bepanthen..

lilu74
6. dec 2016

Bepanthen extra je fakt super na popraskane bradavky-ja len odporucam.

autumn11
7. mar 2017

mne zaberá bepanthen care. Po osprchovaní poriadne ponatieram.

lilu7
11. mar 2017

Po skoro 2hodinovom dojčení mi na dohryzene bradavky pomaha bepanthen care, nemusim si ho zmyvat pred kojenim.upokoji mi a hydratuje dvorec aj bradavku ja som s nim zatial velmi spokojna.

lilu7
20. jún 2017

bepanthen care krem je na bradavky najlepsi, pouzivala som ho pri oboch detoch, ktore som dlho dojcila.

lilu74
10. nov 2017

Pozerala som testy minule a moje oblubene labelo skoncilo dost zle😕a cien z lidl na 1mieste....ja si vecer dlhodobo davam bepanthem care v tenkej vrstve na pery a do rana su vlacne a hydratovane🤗