Migréna v tehotenstve

lilly2606
9. nov 2018

Baby prosím vás, neviete čo by fakt pomohlo na migrénu v tehotenstve, som 15 TT a migrény sú časté a bolesť až neznesiteľná, skúšala som už všelijaké babské rady, lebo keď ju mam, trvá aj 3 dní, som už zúfalá, mate s tým skúsenosti? A co vám pomohlo? Viem ze tma, ticho, postel, ale nemôžem prespať 3 dní, prosím ak by ste vedeli niečo účinné, dajte mi prosím vedieť a budem vďačná za každú radu..

bruneta223
21. mar 2019

@mkado ja som skúšala aj to, ale mne to nepomohlo, žiaľ :( ale ja som nejaký čudný druh človeka, to čo druhým pomôže, tak mne nie...ale treba skúšať všetko....

mkado
21. mar 2019

@bruneta223 a co ste uzivala?

bruneta223
21. mar 2019

@mkado dzus (niektorý tomu hovoria gel)

mkado
21. mar 2019

@bruneta223 jasne, to nestaci. Mate nejakeho poradcu, alebo ako ste sa k tomu dostala?

bruneta223
21. mar 2019

@mkado moja svokra s tým robí, ja som skúšala výrobky aj iných značiek (nuskin, amway, LR)

ejanjelik
21. mar 2019

Ja som skoncila v nemocnici. Migreny som mavala od zs. Lieky od neurologa mi nepomahali len ticho, tma a spanok. Raz som isla na skusku a chytula ma. Mala som po ceste lekareb a tam mi poradili sumive magnezium. Pomohlo a odvtedy si davam to a ticho a tma. V tehotebstve som mala raz Strasne som vracala az som skoncila v nemocnici. Od vtedy chvalabohu znova len raz. Ked som bola v kupeloch a chodila som na masaze a maser ma upozornil, ze mam jeden sval pri krku stuhnuty, ze tie migreny mozu byt z toho. A este ako prevencia treba vela vela pit.

mkado
21. mar 2019

@bruneta223 tak som prekvapena, ze takto poradila. Pretoze gel bolo potrebne kombinovat s arctic sea. Top overena kombinacia.

84mirkaba
11. apr 2022

@lilly2606 ahoj.skus si spisat potraviny,ktore skonzumujes pred zachvatom.Ja som takto zistila,ze spustacom je modra plesen syra.Plus kedy mas zachvaty,v akom si hormonalnom case,u mna dva dni pred menzesom je horor,nauc sa rozpoznavat "poslickov".Mne napr.zacnu trpnut zuby,vtedy hned zakrocim bud valetol alebo flector a viem sa migrene vyhnut.Pocas zachvatu vela zvraciam,vtedy ma vie jedine zachranit fatra alebo original cola.Musis sama zistit kedy vcas zasiahnut.Drzim palce.Tie co to zazivaju vedia ze porod je malina,neprajem nikomu