Môžem mať bolesť brucha od lieku Imodium?

eli263
30. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

Ahojte chcem sa spýtať môže ma bolieť žalúdok a byť nafúknutá a také nepríjemné pocity v bruchu od lieku Imodium?už som zúfalá lebo mi už chodia po rozume strašné scenáre a preto mám aj stres trochu z toho

nikha2809
30. okt 2023

@eli263 áno, je to aj v pribalovom letáku.Ja ho tiež nemôžem brať, on je akože super liek na hnačku no nie každému sadne

eli263
autor
30. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@nikha2809 a čo užívaš? Ja užívam Duspatalin a Imodium som si sama dala len tak preventívne inak mám stolicu normálnu

nikha2809
30. okt 2023

@eli263 a prečo si si to len tak sama dala keď máš normálnu stolicu? 😃 Ja si dávam na hnačku buď Tasectan alebo Nekadex

eli263
autor
30. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@nikha2809 predtým som mala hnačku a dala som si Imodium a odvtedy sa bojím že budem mať zas hnačku keď ich vysadim ale to si asi namyšlam už

viestta
30. okt 2023

@eli263 immodium sa dava len po hnackovej stolici ako liek, neuziva sa preventivne, lebo ty sa bojis hnacky. Ked ju mas normalnu, tak ta uplne obycajne zapiekol. Vysad ho, nasad si probiotika, vela tekutin a vlakniny

eli263
autor
30. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@viestta myslíš že kôli tomu má bolí brucho a mám nepríjemné pocity v bruchu? Užívam ešte Duspatalin mám syndróm dráždivého čreva diagnostikovaný

viestta
30. okt 2023

@eli263 ja neviem, ale ked mas syndrom drazdiveho creba nemala by si si ordinovat lieky hore dole

eli263
autor
30. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@nikha2809 čo mám robiť?

nikha2809
30. okt 2023

@eli263 prepáč, ale ja neviem čo máš robiť, niesom lekár, iba som ti písala, že ťa môže brucho bolieť z toho Imodia

eli263
autor
30. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@nikha2809 viem že si není lekár len som z toho nervózna