Liek Imodium

eli263
5. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

Ahojte užívam liek Duspatalin a preventívne liek Imodium a mám pocit akoby som bola nafúknutá a v noci sa zobudím že mám kŕče v bruchu keď začnem s prepáčením prdieť tak to prejde bojím sa ho vysadiť ten Imodium aby ma neprehnalo lebo pred časom som mala hnačku a odvtedy ho užívam a bojím sa aj niečo zjesť možno to mám len v hlave krv všetko je Ok

viestta
5. nov 2023

Kolko je to pred casom? Immodium sa nema pouzivat dlhodobo, len v case ak skutocne hnacky su. Nasad si probiotika, vysad imodium a stravuj sa normalne, lahka ale vyzivna strava.

janinah
5. nov 2023

Kde v letáku lieky imodium sa píše.ze sa môže užívať preventívne? To predsa nie je cukrík.Riskujes vážne poškodenie svojho zdravia.

diewcatqoo
5. nov 2023

Imodium sa pouziva na akutnu hnacku, nie preventivne. Ak mas strach z moznej hnacky, a preto uzivas imodium, asi by si mala cim skor zacat riesit hlavu, lebo si znicis travenie.

eli263
autor
5. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@janinah a čo mám robiť? Už teraz keď mám takéto problémy ako nafukovanie, kŕče a také pichlave pocity v bruchu môžem si niečo dať?

viestta
5. nov 2023

@eli263 na nafukovanie je espumizan, krce mas z nafukovania. Na upravu crevnej mikroflory su probiotika, tie treba uzivat hned po hnacke (niektore su aj pocas hnacka) a mozu sa uzivat aj dlhodobo. A spasmolytika tiez nie su cukriky, nemaju sa uzivat bezhlavo a dlhodobo.
Jednoducho potrebujes dat crevo po hnacke dat do poriadku. Na to je dieta a probiotika.

eli263
autor
5. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@viestta dala som si Pancreolan

viestta
5. nov 2023

@eli263 ty si supes lieky len tak ako ta napadne. Necudo, ze ti creva kruti...

viestta
5. nov 2023

@mamina7070 takze "chronicky pozorovatel"

eli263
autor
5. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@viestta píšem tu o radu a ďalšie dávajú príspevky že som blázon nechápem niektoré je mi z toho nanič

viestta
5. nov 2023

@eli263 nie, blazon nie si, ale nie je v poriadku, ze sa tak pozorujes a este vacsi problem je, ze si sama ordinujes lieky, sposobujes si nimi tazkosti, ktore potom riesis dalsimi liekmi a tymi si vyvolas dalsie tazkosti. Ty potrebujes dve veci. Lekara, ktory bude liecit tvoje objektivne tazkosti a psychologa, ktory ti pomoze prestat sa pozorovat. V kazdom pripade potrebujes skoncit samoordinaciu liekov krizom krazom ako sa na Googli diagnostikujes.

eli263
autor
5. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@viestta a že nie som blázon založím tému a som blázon len neutekám s každou somarinou k lekárovi

viestta
5. nov 2023

@eli263 nie, netreba utekat k lekarovi s kazdou somarinou. Ale tiez sa netreba prehnane pozorovat a uz vobec nie samoliecit od buka do buka...

eli263
autor
5. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@viestta neliecim sa od buka do buka hádam každá čo tu píše je blázon a každá uteká so somarinou k lekárovi určite si každá sama kúpi liek od bolesti alebo od hocičoho len aby nemusel k lekárovi prosila som tu o radu pomoc a nie čítať čo som a neviem čo

viestta
5. nov 2023

@eli263 ale liecis. Vsak beries imodium ked nie je dovod, beries spasmolytika, aj ked nie je dovod. A radu som ti dala, hned na zaciatku, tak si to vyroluj hore.

eli263
autor
5. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@viestta keď vás niečo bolí sa neliecite sami nie utekate k lekárovi som zabudla myslela som že aspoň vy ma pochopíte a poradíte ale vidím že nie

tom_i
5. nov 2023

@eli263 najprv treba uviesť, čo ste jedla. Veď keď si dám niečo napríklad z kapusty, nebudem očakávať selanku. A hentak si dávkovať lieky... dovi dopo črevná mikroflóra a trávenie

viestta
5. nov 2023

@eli263 este raz napisem, ze som ti poradila. Vysadit lieky, ktore su zbytocne, upravu stravy a probiotika. Ale ty asi toto nechces citat, vsak?

eli263
autor
5. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@tom_i dávam si pozor čo zjem napr.kapustu vôbec nejem,ani fazuľu to z čoho má naduva a zvláštne je že som do teraz pila Ranajkovu kávu s nescou plus mlieko a nič mi nebolo raz som ju vypila a prehnalo ma a to bolo ráno a odvtedy sa bojím

mamina7070
5. nov 2023

@eli263 sak ale to ze ta z nej raz prehnalo si pisala 1.10.2023. To odvtedy beries lieky na hnacku ? ze raz ta prehnala kava s mliekom ?

eli263
autor
5. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@mamina7070 ako kedy

eli263
autor
5. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.
viestta
5. nov 2023

@eli263 citala si pribaovy letak?
Pri akútnej hnačke liek zvyčajne odstráni príznaky do 48 hodín. Ak príznaky neodoznejú, liek sa má prestať užívať a je potrebná konzultácia s lekárom.

tom_i
5. nov 2023

@eli263 pani bez urážky, najprv vysadiť všetky lieky, zapisovať si čo a kedy zjete, vypijete a potom hajde na gastro a cestou sa zastavte u aspoň psychológa ... lebo toto riešite dookola
https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/mozem-mat-bolest-brucha-od-lieku-imodium/

viestta
5. nov 2023

@tom_i ja som vedela, ze imodium som uz niekde citala

eli263
autor
5. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@tom_i je to tu zas na gastre som bola všetko Ok len syndróm dráždivého čreva aj to zo stresu

tom_i
6. nov 2023

@eli263 veď vám to tu píšu hlavne @viestta - tak to napíšm stručne: nebrať lieky hala-bala, ale vyčistiť si hlavu